PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831138}

Spółka rodzinna

Family Romance, LLC
5,7 455
ocen
5,7 10 1 455
5,7 3
oceny krytyków
Spółka rodzinna
powrót do forum filmu Spółka rodzinna

za odpowiedni ekwiwalent pieniężny. Przykład kobieta przychodzi do firmy spółka rodzinna po to by jej zafundowano profesjonalne wręczenie czeku na miliony jenów, bo ona ciągle gra w losy i jeszcze nic nie wygrała, ale żeby mieć trochę radości potrzebuje taki event. Więcej jest takich przypadków, najbardziej przejmujący jest ten dotyczący głównego wątku młodej dziewczyny która po latach niby odnajduje ojca. Ciekawe jest też przymierzanie trumny. Wiele wątków które naprawdę robią wrażenie, a o których nawet zwykły śmiertelnik by nie pomyślał. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Gdzie jest dawny Herzog? Co stało się z wielkim niemieckim reżyserem filmów takich jak Stroszek, Augirre Gniew Bogów ? Niestety , ten najnowszy obraz bardzo rozczarowuje. Pomysł ciekawy, scena z trumną bardzo zabawna ale ani śladu dawnego geniuszu. Spiritus flat!

ocenił(a) film na 9
frequentviewer

Wręcz przeciwnie. To jest film genialny moim zdaniem. Subtelny w warstwie narracyjnej i walący obuchem między oczy w przekazie. Dla mnie kolejne arcydzieło w dorobku fenomenalnego reżysera.

frequentviewer

Ja jakoś nie mogę się przekonać do Herzoga. Na taki wielki dorobek może jeden, czy dwa filmy faktycznie były dobre, może nawet trzy.. .Ale wiele zmarnowanego potencjału. Przykładem choćby Woyzeck. Również dokumentalne mnie nie przekonują. Daleko im do świeżości dokumentalnych Wendersa. Chociaż ten drugi ma ich dość mało, ale jaki za to poziom... Pomysł na spółkę rodzinną całkiem fajny, ale realizacja fatalna. Widać cięcia montażowe, fatalne kadrowanie. Oglądając cały czas miałem wrażenie, że zaraz zobaczę w kadrze mikrofon czy kamerę. Aktorstwo nie przekonuje, stroje przypadkowe, wnętrza również. Słaby dźwięk dialogów. Ładne ujęcia panoramiczne mają się nijak do reszty. Kolorystycznie niespójny, złe proporcje muzyki do reszty itd. Same minusy, jak film początkującego studenta. 

Kinowy_ludek

Ale pomysł bardzo ciekawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones