PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30518}

Spóźnieni na obiad

Late for Dinner
5,4 166
ocen
5,4 10 1 166

Spóźnieni na obiad
powrót do forum filmu Spóźnieni na obiad

Opis

ocenił(a) film na 4

Stany Zjednoczone, lata 60. XX w. Willie i jego ciężko chory szwagier wplątują się w aferę kryminalną. Postanawiają uciec z rodzinnego Santa Fe i ukryć się w Kalifornii. Zatrzymują się na nocleg u
pewnego naukowca, który składa im propozycję. Mężczyzna chce poddać ich ciała hibernacji. Dla Franka to szansa na wyzdrowienie, więc bez wahania godzi się na eksperyment. Gdy mężczyźni
budzą się, okazuje się, że minęło trzydzieści lat. Postanawiają wrócić do domu i odzyskać rodziny.

sentymentalna_2

Dzięki za opis :)

brgoss

Albo Ty Brgoss? Nie wiesz gdzie można obejrzeć "Spóźnionych na obiad"?

wilczekstepowy

Już oglądałem...

sentymentalna_2

Tego filmu kompletnie nigdzie nie ma. Nie wiesz może gdzie to można obejrzeć?

wilczekstepowy

To film widmo. Nigdzie go nie ma, żadnej szansy na obejrzenie.

brgoss

No właśnie, jeszcze na żaden inny film tak długo nie polowałem.

wilczekstepowy

Udało się obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
wilczekstepowy

Ja go widziałam na MGM, musisz śledzić ramówkę, na pewno kiedyś się powtórzy.

sentymentalna_2

Pewnie tak. Tylko kiedy i gdzie? Może za jakieś następne dwadzieścia lat obejrzę. ;) Ale widzę, że niezbyt Ci się podobał, to być może mała strata, ale tak już jest, że jak człowiekowi coś wpadnie to musi sam to zobaczyć i ocenić. ;)

ocenił(a) film na 4
wilczekstepowy

Obejrzyj, ja tam się nie sugeruję ocenami innych userów, gdybym tak robiła, to by mi umknęło parę niezłych filmów, chociaż z drugiej strony pewnie bym zaoszczędziła trochę czasu, gdyby akurat trafił się film faktycznie nie w moim guście :) W tym akurat filmie, z tego co pamiętam, rozczarował mnie nie do końca wykorzystany dość ciekawy pomysł, jakby reżyserowi zabrakło trochę pary, żeby to fajnie rozkręcić. W każdym razie jeśli natrafię na niego kiedyś, to nieomieszkam dać cynk :) Pa!

wilczekstepowy

http://www.teleman.pl/tv/Spoznieni-Na-Obiad-755731

wilczekstepowy

Już oglądałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones