PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100020}

Spacer po wodzie

Lalecet al Hamaim
7,1 1 487
ocen
7,1 10 1 1487
Spacer po wodzie
powrót do forum filmu Spacer po wodzie

Naprawdę dobry film

ocenił(a) film na 10

Zdecydowanie polecam, robi wrażenie i daje do myślenia na wielu płaszczyznach.

ocenił(a) film na 7
gomi

wpadłem na ten film przez przypadek na Ale Kino!. Mnie się również podobał, daje 7.

ocenił(a) film na 8
gomi

bardzo dobry spacer po kinie. Dzieje się tak wiele choć scenariusz płynie pozornie monotonnie. 8/10

ocenił(a) film na 9
pusty76

Obejrzałam go wczoraj.Rewelacyjny jak dla mnie.Tylko troche bym wolała inne zakończenie ale cóz nic na to nie poradze. ;)

ocenił(a) film na 7
maaarz

Fox ma taki styl zakończeń, trochę romantyczny, trochę radykalny albo uśmierca bohaterów albo daje happy end, przecież mógł ich zostawić gdzieś na otwartej drodze - z nowymi horyzontami, a sam film świetny - zwłaszcza bohaterowie wypadli megawiarygodnie

ocenił(a) film na 9
ariel27

Hm ja wolę zakończenia bez happy endu.Podoba mi sie pomysl z nowymi horyzontami ;) masz racje bohaterowie bardzo wiarygodni ;)

ocenił(a) film na 9
gomi

Bardzoo dobry film , bardzo fajny charakter tego szpiega. Jego poczucie humoru bardzo mi się podobało ;) szczególnie do tego Araba czy kogoś jeśli chodzi o kupno kurtki ;D hehe ten czarny humor. I mina kiedy okazało się że jej brat jest gejem a widział go pod prysznicem ;D
craaazy x P

ocenił(a) film na 9
gomi

Głęboki film faktycznie. Dawno nie widziałem czegoś równie głębokiego. Może z 10 lat i lepiej. Trochę wg mnie zbyt uproszczone pewne tematy i mam wrażenie, że na siłę lansuje się ludzkie oblicze Mosadu i dzisiejszego Izraela. I za to "wybielanie" jedna gwiazdka mniej.

ocenił(a) film na 8
gomi

widziałem go wczoraj na tvp kultura - bardzo dobry, << naziści ciągle nie mogą spać spokojnie >>

ocenił(a) film na 7
marcink_74

Uwierz, że ci co żyją śpią lepiej od ciebie.

ocenił(a) film na 8
wmbco

??? Przepraszam, ale nie rozumiem twoje odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
gomi

Świetny.Faktycznie tyle otwiera się wątków, tyle konfliktów i sposobów radzenia sobie (a właściewie nieradzenia) z nimi ludzi - przedstawicieli różnych narodów, ale zawsze ludzi. No i ten niesamowity młody Niemiec - pacyfista i gej, nazwany przez agenta Jasiem (a siostra Małgosią;)), to on zamyka kurek z tlenem dziadkowi! A jednocześnie chodził po wodzie.... Dużo, dużo można porozmyślać po tym filmie. To nie czarno-biała bajeczka. Polecam!

ocenił(a) film na 7
szynia

niemiec jakby pozytywny, gdyby nie ci jego znajomi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones