PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9680}

Spacer w chmurach

A Walk in the Clouds
7,3 27 599
ocen
7,3 10 1 27599
5,7 3
oceny krytyków
Spacer w chmurach
powrót do forum filmu Spacer w chmurach

Znakomity, polecam

ocenił(a) film na 8

Ja tam lubię takie filmy oglądać, a widzę po ocenie zbiorczej (7.4), że większość normalnych ludzi też. Dzięki Bogu, ze tych normalnych jest więcej niż mędrków i filozofów. Tym krytykantom, co piszą o szmirze, radzę po prostu nie oglądać. Jeśli ktoś jest tak zakłamany, albo niedojrzały, że wstydzi się swoich uczuć i uczuć pokazywanych na ekranie kinowym (być może nawet przesłodzonych), to mogę mu tylko współczuć. A poza tym co to jest tak naprawdę szmira lub kicz? Nikt tego dokładnie nie wie i jak sądzę nigdy nie będzie wiedział. Ot takie słowo wytrych dla niezadowolonych z życia.

Longhos

Zgadzam się :) A tak przy okazji to możesz mi polecić jakiś film w tym stylu, obejrzałam i czuję niedosyt,na paru co sama wynalazłam zawiodłam się. Za to z czystym sercem polecam " dom nad jeziorem"

ocenił(a) film na 8
brgoss

Ostatnio oglądałem "Opiekun do dziecka" - dość sympatyczna komedia, z przyjemnością obejrzałem. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones