PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789383}

Spacer w kosmosie

Vremya pervykh
7,2 1 837
ocen
7,2 10 1 1837
Spacer w kosmosie
powrót do forum filmu Spacer w kosmosie

Aktorzy?

ocenił(a) film na 9

Dlaczego nie ma żadnych wiadomości o grających w tym filmie aktorach? Po raz kolejny filmweb olewa rosyjskie kino

Depciu

Proszę minęło 6 miejscy od twojej wypowiedzi i dalej nic się nie zmieniło cały Filmweb ;D

ocenił(a) film na 7
buterfly

Filmweb tworzą użytkownicy, sami możecie dodać obsadę.

kriskaf

Ależ dobrze o tym wiem tylko że jeżeli pół roku co niektórzy mają czekać na dodanie jednej kontrybucji, to naprawdę nie dziwię się że wielu zwyczajne rezygnuje z odwania :)

kriskaf

Nawet można to zauważyć w tym prządku, jedna z kontrybucji z obsadą wisi od listopada zeszłego roku ;D

kriskaf

Problem z tym, że weryfikatorzy są zazwyczaj mało kumaci

Depciu

I bardzo dobrze, że nie ma. Na filmwebie rosyjskie nazwiska najpierw transkrybowane są na angielski, a dopiero potem na polski - straszne pierdoły z tego wychodzą. Zajrzałem tu właściwie niechcący, bo praktycznie korzystam już tylko z IMDb i filmpolski.pl

mak65

W tym akurat przypadku obsada dodana właśnie z imdb czeka od początku listopada, wiec trochę wstyd że Filmweb nazywając się jedną z największych baz filmowych tak olewa użytkowników którym chce się jeszcze dodawać.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ja rozumiem wpadkę z jednym filmem ale tak jest niemal z każdą rosyjską produkcją... The Scythian także olany a szkoda

Depciu

Dla Januszy z FW liczy się tylko to, co Hamerykanskie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones