PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484600}

Spadaj, tato

That's My Boy
6,1 59 296
ocen
6,1 10 1 59296
3,6 8
ocen krytyków
Spadaj, tato
powrót do forum filmu Spadaj, tato

Jednak śmiecie tego pokroju, nie mają po prostu prawa istnieć. Ten film reprezentuje chyba wszystko czego nienawidzę w głupich amerykańskich komediach. Nie powiem, że wyrosłem z takich filmów, ponieważ ja nigdy w nich nie gustowałem. Zdecydowana większość tego typu tworów dla małolatów, jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Tego nawet nie można klasyfikować jako komedię. Ten film jest obrzydliwie głupi i przede wszystkim nudny. Jest przeładowany tandetnymi schematami, które kręcą chyba tylko amerykanów oraz społeczeństwo przez nich ogłupione. Ocena 0/10. Serio, zabrakło skali na takie głupoty.

Holl

Zgadzam się w 100%. Jestem przerażona poziomem. No i co się stało z Sandlerem?? Brak mi słów. Poniżej zera.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
magporeb_2

Na szczęście "Rodzinne rewolucje" dają nadzieję, że coś z niego jeszcze będzie.

ocenił(a) film na 10
Holl

Film świetny ale gusta są jak dupa, każdy ma swoją ;)

ocenił(a) film na 8
Mistic92

P******* takie , denerwują mnie ludzie tacy jak Ci wyżej to type mole książkowe , niech lepiej wracają do oglądania jakiś polskich patologicznych filmów .

fanmanek456

Tak jest! Dobrze mówisz.

fanmanek456

Mylisz mole książkowe z inteligentnymi ludźmi, którzy w przeciwieństwie do Twojej galarety mają mózg z którego potrafią korzystać. Takich prostaczków powinni izolować, bo to wstyd że chodzicie po świecie, debile..

ocenił(a) film na 8
Candy_Perfume_Girl

Ojej <3 miło mi ale ja mam życie , nie wiem czy wiesz co to ale ok wracaj do Wywiadu z Wampirem :>

fanmanek456

nie wiem o czym pieprzysz widocznie coś doszczętnie wyżarło twoje szare komórki, spadaj pustaku

ocenił(a) film na 8
Candy_Perfume_Girl

Pustaku ? , Haha xD pozdro z polskich patologicznych filmów o tym jakimi jesteśmy zje****a śmiejemy się z wysoko rozwiniętych technologicznie krajów jap np : Francja (Bo żabojady , czy oni rozumieją co mówią ? ) , Anglii (A bo rudzi , bo same grube świnie z baru ) itp .


:*

ocenił(a) film na 8
fanmanek456

I żebyś sobie zakomunikowała to że są to jedynie przykłady z wielu .
Czytając twoje wcześniejsze wypowiedzi widzę że ktoś Ci kiedyś w życie ładnie załatwił :> I dobrze.
A twoja wypowiedź pod Grand Torino ....? Znalazłaś męża z najlepszą przyjaciółką w łóżku w twojej kawiarence , w twoim własnym łóżku i kocyku ?

fanmanek456

???? nadal nie wiem co ty pieprzysz :D ale nawet nie mam zamiaru starać się zrozumieć, na głupich ludzi szkoda czasu

'I żebyś sobie zakomunikowała' hahaha polski język być trudny język, co troglodyto? :D leć gimbusie podbijać internety gdzie indziej, bo tu niestety nie błyszczysz

ocenił(a) film na 8
Candy_Perfume_Girl

xD skąd biorą się takie p**** jak ty ?

fanmanek456

widzę, że trafiłam w czuły punkt gimbusku:) wracaj na swoją wieś, a i tak btw. na Twoim miejscu zadbałabym o prywatność Kacprze Burzymowski;) chyba że lubisz się chwalić tym że jesteś ze wsi i faktycznie chodzisz do gimnazjum, a filmy które oceniasz na 10 to gnioty. nara gówniarzu:D

ocenił(a) film na 8
Candy_Perfume_Girl

Chodzę do Gimnazjum , Mieszkam w Rzeszowie .
Filmy które oceniam na 10 były rewolucją kina , Filmy które ty oceniasz na 1 są jednymi z lepszych filmów (Grand Torino ) .
a jeśli chodzi o czuły punkt , na pewno nie jest nim 40 letnia samotna baba z 40 kotami :>

fanmanek456

scooby doo rewolucją kina hahahhaha
po drugie GRAN torino dzieciaku, jak już chcesz o czymś pisać to chociaż naucz się pisać to poprawne, po trzecie wymień może inny tytuł oprócz tego:) nie potrafisz? ojej jaka szkoda
kurcze kotów nie lubie, 40 lat to 2 razy wiecej niż mam, bachorku coś nie możesz trafić z tymi pociskami:<
wracaj do książek dobrze Ci radzę:)))

fanmanek456

ale widzę że posłuchałeś mojej rady i ukryłeś imię i nazwisko haha dziwne masz ochotę mi pocisnąć a z drugiej strony się słuchasz?:) wiesz co, zostawię cię już tutaj dziecko, trochę mi głupio wymieniać komentarze z kimś słabszym i tak głupim...
i poczytaj sobie trochę o filmach, które były 'rewolucją kina', lego przygoda, scooby doo czy uprowadzona na pewno nimi nie były, ale jak widać ciężko ci takie rzeczy zrozumieć:)

ocenił(a) film na 8
Candy_Perfume_Girl

:* rady posłuchałem jeśli chodzi o scooby doo , to ocena tego filmu jest dla mnie sentymentalna . Nie głupszym i nie słabszym proszę , nasza rozmowę możemy przenieść na priv :>

Candy_Perfume_Girl

Znalazła się wielce wysublimowana, taka dorosła i och ach ą ę paniusia. Weź dziewczyno zejdź z tego konika, bo się tylko ośmieszasz tymi komentarzami. Masz się za lepszą, a słoma ci z butów wystaje bardziej niż jemu.

Candy_Perfume_Girl

hahaha, uwielbiam Cię za ten komentarz, i poprzednie też :-) szkoda tylko, że nie do każdego jełopa dociera to, że jest jełopem i lepiej dla jego dobra by się zamknął, a nie produkował dalej, bo go to pogrąża i ośmiesza coraz bardziej, ale widać te typy tak mają :-)

ocenił(a) film na 3
Holl

ja lubie filmy z Sandlerem i tego typu komedie ale ta mnie drażniła strasznie śmieć straszny

kaszmirowski

Dla mnie nie byl taki zly, ale czego spodziewacie sie po zenujacym amerykanskim kinie komediowym? polowa ich komedii to denny, chamski, prymitywny "humor" prawdziwe kino komediowe to jest francuskie : "przyjaciel gangstera, taxi, jeszcze dalej niz polnoc, nic do oclenia i wiele, wiele innych:)

ocenił(a) film na 3
Holl

Ja osobiście czasem lubię obejrzeć filmy z niezbyt wyszukanym humorem, ale gdyby ktoś mi powiedział, że śmiał się z tego - nie uwierzyłabym. To nie było śmieszne, a wręcz załamujące, a końcówka skojarzyła mi się z programami typu: "Ukryta prawda", "Trudne sprawy" itp. :///

ocenił(a) film na 2
Holl

Film nie tyle śmieszny co żałosny. Pseudokomedia z gagami dla ludzi na poziomie intelektualnym gumofilca.

ocenił(a) film na 1
Holl

wyrosłeś haha nie było za twoich czasów takiego żydowskiego gówna

ocenił(a) film na 7
Holl

A ja mimo, że nie gustuje w takich komediach naprawdę się uśmiałam ;D

ocenił(a) film na 2
Holl

Też się zgadzam. Durne teksty, Sandler uderzający dziewczynę butelką w głowę... Film który promuje przemoc wobec kobiet to dno.

ocenił(a) film na 7
emplim

sorry ale mnie rozbawiłeś tym promowaniem przemocy wobec kobiet... to tak jakby film o II wojnie światowej promował faszyzm, a kryminał promował morderców i złodziei...

ocenił(a) film na 2
cez_ar

Tu nie chodzi o promowanie wojny czy nie promowanie wojny tylko o granice dobrego smaku, jak dla mnie. Dla mnie dobra komedia to taka na której można się pośmiać ale nie pokazująca czarno-sadystyczny humor, komedia z której ja sam wyniosę dobry humor i dobrą zabawę a nie oglądanie bzdur typu uderzanie kobiety butelką w głowę. Jestem tutaj dość wymagający jeśli chodzi właśnie o gatunek komedii. To samo można powiedzieć o wielu innych komediach amerykańskich które pokazują totalne głupoty (np. czynności fizjologiczne, zjadanie kału, wymiocin, robaków, opowiadające jaką kto kupę miał, czy muszla była zapchana czy nie, ile kto wychlał alkoholu dopóki nie padł itp.) które nic do życia nie wnoszą. Takich komedii powstało mnóstwo i dziwię się że ludzie się z tego śmieją bo ja tam nie widzę nic śmiesznego, ale mają do tego prawo. Obojętne mi jest jak ty to rozumiesz i tak czy inaczej mi takie motywy się nie podobają i mam do tego prawo żeby mi się nie podobały. Może już jestem za stary na takie bzdury, a może po prostu nigdy mnie to nie bawiło. Takie jest moje osobiste zdanie. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
emplim

ja odniosłem się tylko do twojego tekstu "Film który promuje przemoc wobec kobiet to dno.", a nie do oceny filmu, który jednym może się podobać, a innym nie, więc trochę nie rozumiem twojego zarzutu, że jakoby nie masz prawa do własnej oceny filmu...
nie do końca rozumiem też, że komedia ma coś wnosić do życia... życie to nie film, a już na pewno to nie komedia...
jeśli zaś chodzi o przemoc w stosunku do kobiet to jest ona w co drugim filmie akcji lub dramacie, więc zapewne według ciebie każdy z tych filmów to dno promujące tego typu zachowania...
a co do dobrego smaku to jest to kwestia indywidualna, bo każdy ma przecież inną wrażliwość, więc trudno o tym dyskutować

ocenił(a) film na 2
cez_ar

Nie wyraziłem się precyzyjnie. Jednak tak czy inaczej jakiś patolog mógłby próbować naśladować. To że film ma coś wnieść do życia to też nieprecyzyjnie określiłem, chodziło mi, że ma wzbudzić we mnie dobry nastrój i zostawić po sobie poczucie humoru, a tymczasem tutaj przekroczono jak dla mnie granicę dobrego smaku. O to mi chodziło. Natomiast jeśli chodzi o przemoc w dramatach i przemoc w komediach to tu też (jak dla mnie) jest zasadnicza różnica bo jest to inaczej przedstawione w tym sensie, że w dramatach są pokazane sytuacje życiowe, niekiedy walka "dobra ze złem" a także przesłanie w postaci prób rozwiązania problemów bądź pokazywania do czego prowadzą określone uczynki - mam nadzieję że dobrze wyjaśniłem, że wiesz o co mi chodzi. Natomiast w tego typu komedii przemoc która może zabić człowieka (uderzenie butelką w głowę) jest przedstawiona jako coś pozytywnego i śmiesznego, podczas gdy dla mnie nie ma w tym nic śmiesznego, tak samo jak inne sceny w komediach amerykańskich które wymieniłem powyżej. I tu nie chodzi tylko o wrażliwość - dla mnie jest to po prostu pokazywanie patozachowań rodem z patostreamów z YT które podobno mają być śmieszne, dla mnie niestety nie są. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. To jest moje zdanie i szanuję oczywiście zdanie innych, jestem w tym przypadku ponad podziałami.

emplim

"promuje przemoc wobec kobiet to dno" :D jakbyś nie zauważył, w filmie obrywali też faceci, i to częściej.

ocenił(a) film na 1
Holl

Lepiej bym tego nie ujęła.

ocenił(a) film na 2
Holl

I jeszcze ukazują seks z nieletnim jako powód do śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones