PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484600}

Spadaj, tato

That's My Boy
6,1 59 365
ocen
6,1 10 1 59365
3,6 8
ocen krytyków
Spadaj, tato
powrót do forum filmu Spadaj, tato

To jest najgłupszy film jaki kiedykolwiek widzałam... 1!

ocenił(a) film na 7
Shallin

Tak głupi ze az bardzo smieszny :)

Shallin

Zgadzam się z Shallin, tragedia, poziom tego filmu to.. nie da się tego opisać. 1/10. Jakbym mogła dałabym 0..

Shallin

Wiadomo komedia mogą być jak najbardziej głupie i absurdalne, ale tutaj zabrakło jakiego kol wiek gustu, wyczucia, czy umiaru. Fajnie czasem pośmiać się z głupich żartów erotycznych, ale wszystko ma swoje granice. Podczas oglądania nie mogłem wierzyć własnym oczom, że oglądam takiego gniota, tym bardziej, że ekipa z którą to oglądałem dobrze się bawiła.

szmyrgiel

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią szmyrgiel.
Wszystko ma swoje granice, a tu moim zdaniem zostały one mocno przekroczone. Ja też podczas oglądania nie wierzyłam w to co widzę i miałam naprawdę zniesmaczoną minę. Jakie było moje zawiedzenie i zdziwienie po tym jak mój znajomy, którego uważałam za normalnego uznał, że film zasługuje na 6 i jest po prostu niezły. Już dawno nie wierzę w ludzi, ale teraz mam tą wiarę w nich na minusie...

ocenił(a) film na 6
Kyszowniczka

Też dałem 6, czy to oznacza, że jestem nienormalny?

wik1992

Nie wiem, nie znam cię osobiście. Ale nie chodziło mi o dzielenie ludzi na normalnych i nienormalnych, tylko chciałam podkreślić jak okropny był dla mnie ten film. Nie chciałam nikogo urazić.

Shallin

To mało widziałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones