PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484600}

Spadaj, tato

That's My Boy
6,1 59 360
ocen
6,1 10 1 59360
3,6 8
ocen krytyków
Spadaj, tato
powrót do forum filmu Spadaj, tato
ocenił(a) film na 9
Panica_2

ktoś tutaj nie ma poczucia humoru..

ocenił(a) film na 10
Graves

Spokojnie, to tylko troll :]

ocenił(a) film na 1
irekm

mam poczucie humoru:) dobra komedia to np "jeszcze dalej niz polnoc". albo polskie klasyki. a ten film jest po prostu wulgarny. malolat uprawiajacy sex z nauczycielka - to jest naprawdę nie w moim typie. Ale rozumiem ze niektorzy lubia sie odmozdzyc przy 'czyms takim' i szanuje to:) nie trolluje bo to przeciez juz stary film i nie ma co robic zamieszania:)

ocenił(a) film na 4
Panica_2

Zgadzam się, film porażka. W ciemno można obstawiać że film z Sandlerem to gniot

Panica_2

Ja też się zgadzam. Film obfitował w bardzo głupie a zarazem wulgarne sceny które można by zrobić delikatniej i być może wyszło by nawet śmieszniej. Kilka scen dobrych - tatuaż New Kids On the Block wymiata!:) ale nie chciało mi się kończyć filmu więc dałem tylko 3/10. Może z 15 lat temu by mi się bardziej podobał...

ocenił(a) film na 1
Panica_2

swego czasu nie lubiłem gościa, ale po filmach Klik, czy Zabić wspomnienia, polubiłem buraka niestety po 15 minutach tego gniota wykręcony w grymasie niesmaku musiałem wyłączyć. i stwierdzam,że Sandler stał się jak wielu innych holyłudzkim sprzedawczykiem wulgarności głupoty i niskich lotów dowcipu, choć jak wszyscy wiemy stać go na więcej, ale coś lub ktoś mu na to nie pozwala - czyżby illuminaci już tak mu przykręcili śrubę, że musi tańczyć jak mu każą ?

ocenił(a) film na 5
coenbrother

żydy i masony mu nie pozwalają. i tusk.

ocenił(a) film na 8
Panica_2

panowie we frakach atakują ;-)

ocenił(a) film na 5
Panica_2

Mi brak słów, że ktoś idzie na film z Adamem Sandlerem i spodziewa się nie wiadomo czego. Oczekiwałeś mądrej, ambitnej i grzecznej komedii po filmie z Sandlerem?? No to gratuluję...

ocenił(a) film na 1
yossarian84

nie wydalabym grosika na film z nim, kolezanka mi polecila to obejrzalam:) "kasa wywalona w bloto" oznacza miliony wydane przez producentow, na oplacenie aktorow, inne wydatki itd itp...

ocenił(a) film na 5
Panica_2

Gdyby producenci uważali, że ta kasa się nie zwróci, to pewnie by nie inwestowali. Te miliony na pewno się zwrócą, a i jeszcze na tym zarobią. No nic, ja tam lubię Sandlera, bo jestem prostakiem i odpowiada mi prostacki humor, ale rozumiem że komuś może to nie odpowiadać.

ocenił(a) film na 1
yossarian84

no i dobrze:) kazdy niech oglada to co lubi i to co mu poprawia nastroj:) ja juz wiem ze nie siegne po film z sandlerem. wole francuski humor, albo czarne komedie:) ...a może jeszcze kiedys powstanie jakas dobra polska komedia...

ocenił(a) film na 5
Panica_2

Ale zaraz, zaraz! Nie mów, że nie sięgniesz po żaden film z Sandlerem, bo zagrał on też w filmach, które są zupełnie inne niż "Spadaj tato". Polecam "Funny people" i "Lewy sercowy". To naprawdę ciekawe obrazy, pozbawione prostackiego humoru. No i Sandler pokazał w nich, że potrafi być dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

lubie sandlera, cenie go jako komika (nie zadzieraj z fryzjerem, żona na niby, funny people, wykiwać klawisza) ale ten film to jakaś tragedia... a scena z waleniem konia do zdjecia babci??? czekałem na jakąś płęte a tu nic. Po tej scenie wyłączyłem. Stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że to już drugi gniot po Jack i Jill, którym sandler przybija sobie gwóźdź do trumny

ocenił(a) film na 5
Flav

No Jack i Jill było faktycznie żenujące. Do tych filmow które wymieniles dodałbym jeszcze Lewy Sercowy - świetny film, jakże inny od tych, w których na ogół gra Sandler.

ocenił(a) film na 4
yossarian84

jeśli mamy iść w kierunku inności na pewno nie można pominąć Zabić wspomnienia

ocenił(a) film na 5
Flav

a to tego jeszcze nie widziałem

ocenił(a) film na 4
yossarian84

To polecam. Dobrze zrobiony dramat no i Sandler w nietypowej dla siebie roli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones