PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703}

Spaleni słońcem

Utomlyonnye solntsem
7,9 24 270
ocen
7,9 10 1 24270
7,8 15
ocen krytyków
Spaleni słońcem
powrót do forum filmu Spaleni słońcem

Tak więc ma on jakieś ukryte...piękno? Nie lubię "tematów rosyjskich", może stąd ta niechęć do poszukiwania właściwego klucza do interpretacji.
Obejrzałam, bo trzeba, ale więcej raczej do tego nie dojdzie.

ocenił(a) film na 9
Budziol

Jeśli chodzi o główną myśl filmu to jest właściwie oczywista - sielanka pięknego miejsca, w którą powoli wdziera się rzeczywistosc systemu państwa itd. Film jednak porusza nie tylko tym. Bowiem w obrazie zawarte jest prawdziwy kunszt aktorski, realnosc i naturalnosc fabuły, w której każda postac jest zwyczajna, ale zarazem pełnokrwista. Wiem, że tymi ubogimi słowami nie przekonam Cie do większego docenienia filmu, ale ja jeszcze bardziej przekonuję się do niego. Bo uświadamiam sobie, że nie zawiera większych przekazów, a i tak zachwyca. To przecież też jest sztuka takie coś osiągnąc.

Vincent02

Muszę za jakiś czas jeszcze raz do niego podejść.
Prawdopodobnie byłam zbyt zmęczona i niedoinformowana, co do tła historycznego, dlatego do mnie ten obraz nie przemówił. A może po prostu nie znoszę rosyjskiego kina;)

Budziol

Bój się boga Budziol i nie grzesz wracając do tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones