PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703}

Spaleni słońcem

Utomlyonnye solntsem
7,9 24 257
ocen
7,9 10 1 24257
7,8 15
ocen krytyków
Spaleni słońcem
powrót do forum filmu Spaleni słońcem

...że Nadia była córką Dymitra? Kiedy oglądałam film, nie mogłam się zorientować w tych
wszystkich datach ;)

ocenił(a) film na 10
Kazjenka

A gdzie tam.

ocenił(a) film na 10
Kazjenka

A jednak co poniektórzy tak to odbierają (znam kogoś).
Jednak sie to nie zgadza, bo ona wyszła za Kotowa "po roku czekania" co by oznaczało że Kotow musiałby Nadię tak zwanie "adoptować".
A to by zapewne doprowadziło do bardziej agresywnej reakcji Kotowa co do powrotu Mitji, bądź później do eskalacji konfliktu. a jednak do tego nie dochodzi.

ocenił(a) film na 10
DarkieM

to jest raczej moim zdaniem niemożliwe. tam wydaje mi się pada zdanie : Mitia szwendał się przez 10 lat po kraju. Nadia nie miała tyle( chyba nie chodziła jeszcze do szkoły, marzyła o tym żeby zostać pionierką, słowem: była raczej za mała) . generał poza tym nie wziałby sobie brzuchatej za żonę. co prawda jak popłynęli w zarośla enkawudzista przypominał jej ze tu sie kochali ale nie wydaje mi się aby mogła zajść z nim w ciążę( później przecież się cięła ). poza tym jaki normalny ojciec zgotowałby swojej córce taki los ? ( jako funkcjonariusz musiał wiedzieć co dzieje się z rodzinami osób z czarnej listy Stalina)

bubka01

Jaki to normalny ojciec (gdyby nim był)?
Po drugie g... miałby do gadania. Nie sądzisz?...

Kazjenka

Wątpliwe.
Tak czy siak mała grała rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones