PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 982
oceny
5,2 10 1 8982
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

Ogólnie - Dno!

ocenił(a) film na 1

Cukierkowy obraz w jakimś zafajdanym i niezrozumiałym uniwersum. Fatalny na każdym kroku,
tandetni bohaterowie a imię głównego bohatera to jakaś porażka "Speed Racer", no jprdl jak tak
można nazwać bohatera! Odradzam każdemu ten film, on nawet na dobranockę się nie nadaję, a
nie zdziwił bym się jakby oglądaniem go torturowali w Guantanamo. :P

Matioza1234

Wlasnie leci na tvn 7, tragedia ,koniec recenzji.

ocenił(a) film na 8
TheAmazingPudding

Mi się tam podobał (nie oglądałem od początku)

kirmarks

ugh D:

ocenił(a) film na 5
Matioza1234

Głowny bohater ma okrutnych rodziców, by nadać mu takie imie...

ocenił(a) film na 10
Matioza1234

No chyba ogarnij się

ocenił(a) film na 1
___ruda

Zarost zgolony, fryzura idealna, koszula schludna... wyglądam doskonale, nie mam czego "ogarniać"! XD

Matioza1234

Imię ma takie jak w anime .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie zmienia to żaden sposób faktu, że jest ono beznadziejne.

Matioza1234

Beznadziejnie byłoby gdyby próbowali zmieniać imię postaci .

ocenił(a) film na 1
buterfly

Czy zasugerowałem tutaj gdzieś, że twórcy adaptacji powinni je zmienić?

Stwierdziłem jedynie, że nazwanie bohatera "Speed Racer", jest tandetne, kiczowate i głupie. Nie pisałem nic o tym, że Wachowscy powinni coś zmieniać, bo nie podoba mi się tu wszystko, na czele ze stroną wizualną, która mnie po prostu odrzuca.

Pierwowzoru nie widziałem, ale skoro to twórcy anime wpadli na ten genialny pomysł z imieniem, to prawdopodobnie moja opinia byłaby zbliżona do tej, którą tu zaprezentowałem.

Matioza1234

Nie napisałem też że zasugerowałeś - Co do samego imienia uwierz mi że widziałem już bardziej żenujące :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones