PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 310
ocen
7,3 10 1 112310
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

W poprzedniej części Peter zauroczony jest jedną z dziewczyn, która z wiadomych względów wyjechała. Natomiast pierwsza scena Hollanda w Daleko od domu to kiedy opowiada jak bardzo zakochany jest w MJ, która wcześniej była mu totalnie obojętna. Musiałam aż zatrzymać film i sprawdzić czy to jest na pewno kolejna część, bo myślałam, że coś ominęłam. Być może za dużo wymagam od filmu targetowanego do dzieci (w końcu jest 13+), ale to ich zauroczenie, które jest właściwie jedną z głównych osi fabularnych zostało potraktowane tak chamsko po macoszemu, że aż mnie to zirytowało. Właściwie nie znam uniwersum Marvela, więc być może coś się gdzieś pojawiło w innych filmach, jeśli tak to napiszcie. Ale jeśli nie, to straszliwie głupio pominięto wątek, w którym można było pokazać jak w ogóle do tego doszło, że Peter zbliżył się do MJ zwłaszcza, że ostatnia scena w Homecoming między nimi wskazywała, że ona już coś wie i spodziewałam się, że scenarzyści przedstawią to w lepszy sposób. Ale well, tak jak napisałam, chyba za dużo wymagam od filmu dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones