PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 169
ocen
7,3 10 1 112169
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu
roman876

Venon

avxury

Venom będzie od Sony

ocenił(a) film na 10
roman876

Raczej na pewno będzie Scorpion,Mysterio też chciałbym zobaczyć.Na Venoma nie ma co liczyć bo najpierw musi wyjść o nim solowy film od Sony.Ja najbardziej chciałbym zobaczyć Hobgoblina.

Spiderman_filmaniak

Na Venoma już nie liczę,bo będzie od Sony,więc on już odpada.Carnage swoją drogą też,a szkoda,bo pająk pojawi się w Avengers 3 gdzie akcja rozgrywa się w kosmosie.Tam Spidey mógłby dostać nowy kostium i wtedy można byłoby pomyśleć o Venomie.Jeśli chodzi o Hobgoblina to również chciałbym go zobaczyć,ale myślę że nie prędko go zobaczymy.Peter musi być bardziej doświadczony na takiego bossa jak Hobgoblin :)

ocenił(a) film na 10
roman876

Liczę jeszcze na Kravena

Spiderman_filmaniak

Też byłby ciekawy.

Spiderman_filmaniak

Właśnie całkiem możliwe, że zobaczymy Hobgoblina. Występujący w filmie Ned (kumpel Parkera) był przecież wrobiony w rolę Hobgoblina w komiksie. Moim ulubionym złym był Jason Philip Macendale i był on najciekawszym z Hobgoblinów, należał do Sinister Six i był też założycielem i liderem Sinister Seven, co można by też wykorzystać w późniejszych filmach.

roman876

SPOILER!!! Wygląda na to, że scena po napisach zapowiada Michaela Mando w roli Scorpiona w następnej części Spider-Mana. Dla mnie świetna decyzja, bo aktor jest to bardzo dobry i nawet jedną sceną potrafi do siebie przyciągnąć. Do tego chętnie obejrzałbym Kravena Łowcę na dużym ekranie, no i Kingpina.

ocenił(a) film na 6
roman876

Vass z Far Cry gra scorpiona jestem ciekawy jak wypadnie w większej roli jako pełnoprawny scorpion sowim krótkim występem już mnie przekonał scorpion jest jednym z moich ulubionych przeciwników spider man pierwszy komiks jaki czytałem o pajączku opowiadał właśnie o starciu z scorpionem
nawet z ekscytacji zrobiłem fanowski zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=qhbWWniv2CQ

mrPARADOKS

Zwiastun czego? Będziesz kręcił pełnometrażowy film?

użytkownik usunięty
roman876

Scorpion będzie na pewno, bo mamy scenę w filmie z udziałem Mac Gargana, czyli Scorpiona, który jest interesującym wyborem, patrząc na to, że on sam miał styczność z symbiotem Venoma, którego Sony planowało na 2018, więc może są jakieś plany na włączenie Venoma do MCU, oczywiście ostatnie plotki, albo spekulacja są przez Feige'a równane z ziemią, ale wszystko jest możliwe.
Miłym zaskoczeniem byłoby powprowadzać odpowiednio postaci do solowych filmów z SM, i potem stworzyć upragnione przez Sony S6, przy współpracy z Marvelem, bo sami rady nie dadzą.

Tak szczerze nie wiem czy kiedykolwiek zobaczymy Sinister Six,ale kto wie może w trójeczce o czymś pomyślą twórcy.Wolałbym bardziej żeby pająk mierzył się z jednym max dwoma wrogami,bo szóstkia to zdecydowanie za dużo moim zdaniem,ale pożyjemy,zobaczymy.

roman876

Po zdjęciach z planu wychodzi na to że pojawi się Mysterio który nosi kostium przypominający ubranie Thora a kojarzy mi się to z Vulterem i jego pracą możliwe że Mysterio był kupcem Vultera albo to Mac Gargan współpracował z Mysterio. Z tego co wiem to Mac pracował dla kogoś wysoko postawionego. Z pogłosek wychodzi na to że Mysterio będzie pracować dla kogoś ważnego by wykraść jakąś broń Starka. Sądzę że to się trochę łączy w całość a chodzą pogłoski że Mysterio będzie miał swoich kompanów a potwierdzono że Vultere pojawi się w Far from home. Można spekulować że Sinister six pojawi się już w SM FFH a możliwe że w 3części zajmą się tą grubą rybą która stoi za tym wszystkim może to Norman Osborn to nie jest potwierdzone tylko to moje spekulacje Pozdrawiam

roman876

Nie było pokazane,że Shocker został pojmany przez policję.W filmie dowiadujemy się,że sieć sama z siebie rozpuszcza się po około dwóch godzinach.Wydaje mi się,że w drugiej odsłonie zobaczymy Shocker (oraz kto widział scenę po napisach) Scorpiona.W trzeciej odsłonie widziałbym Lizarda,a także Kravena ,który poluje na największą jaszczurkę,a w tym przeszkada mu "człowiek pająk" a Spidey choć chce dobrze to ma dwóch wrogów.Jednym z nich jest nieokrzesany Jaszczur,któremu chce pomóc Peter ,a z drugiej strony Kravena.Mam nadzieję,że na trzech częściach to się nie skończy i dostaniemy być może Sinister Six,a pajączkowi pomogą Avengers lub Venoma. W piątce pojawiłby się Carnage.

ocenił(a) film na 8
roman876

Ja najchętniej zobaczyłbym na ekranie Morluna, ale to mała znana postać więc raczej, póki co nie ma szans. Z innych postaci to Mysterio :)

Radoslavus

Venom

maksymiliankotlowski

Jego nie będzie na 100% chyba,że w infinity war

ocenił(a) film na 9
roman876

Scorpion i do tego pomocnik czyli Cameleon :-) Ewentualnie Hydro-Man

ocenił(a) film na 7
roman876

Skorpion najpewniej i najlepiej by było

roman876

ja chce na przeciwnika kraven the hunter

roman876

green goblin , dr octopus, electro

HarleyQuinn_filmweb

Green Goblin, KIngpin, jaszczur, dr. octopusa (prop. Christiana Bale'a) albo scorpion, venom czy tez carvege'a

roman876

green goblin, kraven the hunter, dr octopus, electro, hobgoblin, hydro man

ocenił(a) film na 8
roman876

Scorpion będzie na pewno, skoro był w scenie po napisach. Obok niego najchętniej zobaczyłbym Cameleona, mogłoby być ciekawie. A w trójce dołączają Octopus oraz Rhino/Shocker i będzie Sinister Six.

ocenił(a) film na 9
niewiem_6

Ale Shocker był w Homecoming

roman876

Puma lub Trapster :)

ocenił(a) film na 9
roman876

Mysterio.

roman876

Kraven the hunter

ocenił(a) film na 6
roman876

W tym filmie będzie na 100% Mysterio i podobno pojawi sie jeszcze Vulture, Scorpion, Kameleon, Hydroman, Dr Octavius oraz jakiś koleś co manipuluje ogniem .

cyprian26

gość od ognia? do głowy przychodzi mi jeden: Molten Man

roman876

w liście aktorów pojawia się postać "Dimitri", ciekawe czy tu chodzi o Kameleona,[Spoiler] [Spoiler] w zwiastunie na YT widziałem wieżę Fantastycznej 4 i żywą pochodnię

Predator17759090

Ok,ale jak może być zwiastun. Przecież nic jeszcze nie zapowiedzieli xD

roman876

jak się wejdzie na aktora który gra Petera Parkera i da się na jego filmy i tam wchodzisz na sm - ffm pisze kto narazie jest w obsadzie. narazie z przeciwników to - Mysterio, Vulture i Cameleon. Ale w obsadzie za 2 miesiące jak się nie pojawi więcej przeciwników to więcej przeciwników spidermana się nie pojawi.

Predator17759090

W MCU Fantastyczna 4 nie ma prawa się pojawić, bo to jest póki co, własność 20th Century Fox. Niebawem Disney kupi Foxa, to wtedy mogliby zrobić film o czwórce, ale nie prędko, po ostatniej katastrofie, jaką była ekranizacja tego komiksu. Ale wcześniej nie mogą używać Fantastyczniej 4 w swoich filmach.

roman876

Będzie Dimitri Bukharin czyli Crimson Dynamo.

amierzwadotcom

myślałem, że jak Dimitri to Cameleon :)
Crimson Dynamo heh kolejny pancerz podobny do Iron Mana, albo Titanium Mana (czytałem sobie ostatnio o Crimson Dynamo - przez Marvela przewinęło się 13 postaci z tym pseudonimem

Predator17759090

Nom, jest ich trochę, ale to jak z Iron Man-em, ma już sporą kolekcję armorów. Więc koledzy z wschodu nie chcą być w tyle.

ocenił(a) film na 7
roman876

Jest Mysterio

ocenił(a) film na 7
roman876

Swarm

ocenił(a) film na 10
roman876

hmmm Agent Venom będzie w kolejnej części - wskazują na to połączenie studia, imię jednego z pobocznych bohaterów flash thompson w sm:ffh i jego słowa że lubi spider-mana oraz historia, że po poznaniu prawdziwej tożsamości zostali kolegami po czym stał się Venomem po kontakcie z symbiotem, aaa i jeszcze wprowadzone zawirowanie multiwersu

ocenił(a) film na 7
roman876

W filmie pojawił sie Dimitri : więc sadzac po imieniu moze to być albo Chameleon lub jak pisano powyżej Crimson Dynamo

ocenił(a) film na 7
roman876

Mam nadzieję że w "trójce" pojawi się Carnage

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
roman876

Całe SINISTER SIX :D

ocenił(a) film na 4
Axsiuu

Najtrudniejszym przeciwnikiem dla Spidermana był Kingpin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones