PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 310
ocen
7,3 10 1 112310
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Druga część stanowoczo spodobała mi się o wiele bardziej. W szczególności za sprawa villaina, który według mnie jest o wiele bardziej interesujący, anizeli Vulture.
Jack dał rade jako Mysterio i powiem szczerze, ze biorąc pod uwagę jego warsztat aktorski to nie było to jakimś większym wyzwaniem. Reszta na czele z Tomem i Zendaya rowniez daje radę - a szczególnie ona :D
Uwazam, ze humor rowniez wypadł dobrze i świetnie wkomponował się w ton filmy, gdzie idealnie rozładowywuje nagromadzone napięcie - najlepsza metoda jeśli chodzi o Pajączka :)
Efekty a właściwie sceny, w których udział brał Mysterio były świetne. Moim zdaniem CGI zrobiło dobrą robotę i między innymi dlatego tak czekałem na tą część, gdy tylko wyszło na jaw kto zostanie głównym przeciwnikiem Parkera.
Fabuła jest naturalnie oklepana ale myślę, ze w kontekście luznej postaci jaką jest Spidi to to dość normalny zabieg. Nie spodziewałem się tutaj tajemniczych wątków rodem z Winter Soldier czy galaktycznej podrozy jak w IW.
Osobiście liczyłem na pojawienie się Strange'a - stąd moje pytanie w opisie.
Myslę, ze pojawienie się Doktorka byłoby fajnym zabiegiem, po pierwsze z podowu względnej opieki nad Peterem - po śmierci Tonyego przydałby się ktoś taki, jakiś wzór do naśladowania, który trzyma rękę na pulsie. Tym bardziej, ze Stephen z charakteru najbardziej przypomina właśnie Starka. Druga apsrawa natomiast to fakt, ze Strange idealnie nadawałby się do walki i ośmieszenia Mysterio - choć zdaje sobie sprawę, ze z drugiej strony nie był by zbytnio dla niego zadnym wyzwaniem i na pewno od razu przejrzałby jego "magiczne zdolności".

Film oceniam na 710 i myslę, ze fanom pajączka przypadnie do gustu bo wyszedł naprawdę dobrze.

Cannibal3

Podzielam opinię, że Strange pasowałby tu idealnie. Od ubiegłego roku, mam nadzieję na wspólny film z Doktorkiem i Pajączkiem, uważam, że postacie miały fajną relację w Wojnie bez granic. Niestety moje marzenie, może nigdy nie dojść do skutku. Jeżeli wierzyć plotkom MCU chce jeszcze bardziej rozgraniczyć filmy kosmiczne i ziemskie a Dr. Strange i jego przyszłe filmy, mają się właśnie skupić na „kosmicznych problemach”

alibaba_4

Cóz, druga scena po napisach dośc dosadnie pokazuje nam, ze twórcy szykują coś ala Tajne Wojny :D Po perypetiach z Thanosem poprzeczka została podniesiona wysoko. Z tego względu przyszłe zagrozenia siła rzeczy muszą mieć rangę kosmiczną:P Kto wie, moze pojawi się prawdziwy Mandaryn? Choć teraz, gdy nie ma juz Starka to to raczej mało sensowne. Cóz, zobaczymy ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones