PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 351
ocen
7,3 10 1 112351
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Multiwersum

ocenił(a) film na 8

Czy tylko ja jestem nieco rozczarowany tym, że cała historia z multiwersum okazała się kitem?
Beck nie był z Ziemi 883, a do tego w samym filmie nie ma kwestii z trailera że po Snapie powstała dziura w rzeczywistości.
Na ten moment, mamy tlyko multiwersum potwierdzone w Doctor Strange, jednak ono nie wskazuje nam na alternatywne wersje Ziemi, a na inne światy jako takie.

Meehh - miałem nadzieję, że scena z Furym, po napisach, będzie zawierała jakiś wątek do multiwersum...

loczek77

Było to w sumie do przewidzenia. Myślę że najpierw będą dalej drążyć elementy Earth-199999, dopiero później pojawią się elementy chociażby z Earth-313, czy Earth-616. Jak dla mnie scena z Furym to naprowadzenie na S.W.O.R.D. i chociażby secret wars, a temat multiwersów pojawi się, kiedy pojawią się filmy łączące x-menów, fantastyczną czwórkę itd.

ocenił(a) film na 9
loczek77

Ja mam wrecz odwrotnie... Trzymalem kciuki zeby to byl fake... Ludzie juz kloca sie o wiele rzeczy przez te podroze w czasie w End Game...Zobaczycie ja beda to ciagnac to tylko straca na tych liniach czasowych,innych wymiarach itp...

ocenił(a) film na 10
frogu

Też tak uważam. Im bardziej kombinują tym filmy tracą na spójności i pojawiają się głupie wątki, które zaprzeczają ustaleniom z wcześniejszych filmów i powstaje dużo nie logiczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones