PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 169
ocen
7,3 10 1 112169
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Czyli już wiadomo, że Far from Home będzie po A:Endgame, no chyba że Nick Fury ma sobowtóra

Mateush5

i w zwiastunie był spory spoiler brak starka czyżby nie przeżył walki w ENDGAME ciekawe
i w ogóle nowy jork jakiś inny

ocenił(a) film na 6
mateusz dobosz

Moim zdaniem powinni się wstrzymać z tym trailerem. Teraz wiadomo, że pokonają Thanosa i wskrzeszą tych co thanos zabił.
Powinni się wstrzymać, żeby zachować trochę tajemnicy.

ocenił(a) film na 8
BaniaPFDQ

Akurat Marvel ma świetną politykę reklamową, potrafią namieszać w trailerach. Far from Home wychodzi w lipcu, a tu mamy na tacy taki spoiler? Nie łykam tego, przypomnijcie sobie trailery Infinity War, na których cała paczka wraz z Hulkiem biega po lesie. ;P

Russo nie są debilami, jeszcze nas zaskoczą. :)

BaniaPFDQ

Od razu było wiadome, że cała połowa wszechświata, która wyparowała - powróci. Dodatkowo postacie, które zniknęły mają zaplanowane kolejne filmy: chociażby Czarna Pantera, Dr Strange, Spider-Man (duh), więc nie było bata, że tak by to zostawili. Przecież o tym będzie Endgame - o przywróceniu połowy wszechświata do życia... za wszelką cenę. Spoilerem to dopiero byłoby, kto z oryginalnych 6 avengersów zginie w tej misji, a nie to, że ona się powiedzie.

ocenił(a) film na 6
Kalbi84

Albo po prostu akcja w "Far frome home" toczy się przed IW

ocenił(a) film na 10
BaniaPFDQ

I to wcale nie tak, że przed trailerem sam Tom mówi przez pół minuty, żeby nie oglądać, jeśli nie widziałeś Endgame

mateusz dobosz

hey, W oczekiwaniu na film zapraszam do testu wzrokowego ze swiata spiderman uniwersum https://www.youtube.com/watch?v=hdcxfJt027E&t

Mateush5

Może to kameleon :)

wort801

Albo LMD

Mateush5

A moze to Loki?

Mateush5

Far From Home jest sprzed IW. Łatwo to obczaić w IW gdy już na samym początku Spider Man pomaga Iron Manowi przed uderzeniem tarczą Dark Dwarfa gdy ten zapytawszy skąd się wziął odpowiada, że własnie wraca z MoMA czyli z Museum of Modern Art w NY.

ocenił(a) film na 8
taksido

A co ma wycieczka do muzeum w NY do wycieczki po Europie? Dodatkowo zostało potwierdzone, iż Far from Home dzieje się po wydarzeniach z Endgame :]

BlakJoint

Nie wiem skąd masz takie info ale przed wydarzeniami z IW.

ocenił(a) film na 8
taksido

No to może kolega zarzuci źródłem? Wystarczy wpisać pytanie po angielsku i pierwsze linki dają identyczną odpowiedź :]

ocenił(a) film na 8
BlakJoint

Oczywiście że akcja rozgrywa się przed Infiniti War. Przecież to widać gołym okiem.

ocenił(a) film na 8
SCORPION60

Co konkretnie widać?

ocenił(a) film na 8
BlakJoint

Szczerze ?? To zdębiałem, najlepiej jak poczekamy do premiery Avengers End Game oraz rzeczonego Spidermana, nie ma co dyskutować na temat trailerów.

ocenił(a) film na 8
BlakJoint

Kolego bez urazy... ale po wniknięciu w trailery totalnie zdurniałem więc nie chcę po prostu dyskutować tylko czekam na filmy ;)

ocenił(a) film na 6
taksido

Nareszcie ktoś myśli tak ja

Mateush5

Akcja Far From Home dzieje się chwilę po zakończeniu A: Endgame, zostało to oficjalnie potwierdzone.
Wycieczka szkolna do Muzeum Sztuki w NY w IW =/= wycieczka Petera z przyjaciółmi po Europie.
Nie ma w zwiastunie Tony'ego Starka, aby nie zdradzić jego losu w A: Endgame.

ocenił(a) film na 7
Mateush5

Wszyscy piszą tutaj, że akcja filmu dzieje się po Endgame a mi się wydaje, że tuż przed Infinity War. Przecież Spidey w Infinity War pomaga Tonyemu przerywając wycieczkę do Muzeum Sztuki w NY. Myślę, że było to ostatnie miejsce do zwiedzania tuż po wycieczce do Europy.

Mateush5

Ja słyszałem, że akcja będzie się działa od razu po End Game.

Mateush5

Nowy zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=Nt9L1jCKGnE
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 8
Falkor1

Akcja dzieje się po Endgame :) jest nowy zwiastun i lepiej go nie oglądać jezeli się nie obejrzało endgame, bo na początku trailera jest MEGA DUŻY SPOILER

ocenił(a) film na 9
Mateush5

SPOILER

No miałeś rację ;)

ocenił(a) film na 6
Mateush5

Scroll to wie :/

Mateush5

Spoiler!



Ma XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones