PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

#3 Marvel Roku

ocenił(a) film na 7


Dla wielu Marvel roku, dla Mnie po prostu dobry film, ale do takiego Logana Mu trochę brakuje, a i Thor był dla Mnie lepszy. Duży plus tego filmu to że tak powiem powtórzenie motywu z Wojny o Planetę małp, czyli nie robienie wielkiej historii z ratowaniem świata, ale sprowadzenie jej do małej skali. Do tego historia opiera się tu tylko na spider manie, co jest ogromnym plusem, bo jakby tu wepchnąć kilku innych superbohaterów to nie daliby rozwinąć się postaci Parkera, bo właśnie to postać ludzka jest bardziej eksponowana, gość który serio jara się Swoimi mocami, chce pomagać ludziom co Mu trochę średnio wychodzi i próbuje przestać być nerdem co Mu jeszcze bardziej nie wychodzi XD Sceny akcji przyjemne w oglądaniu, humor niezły, ale momentami za bardzo skupia się w okół jednego tematu. Do tego solidny zły, sztampowy, ale dobrze zrealizowany wątek miłosny który jednocześnie łączy się z wątkiem głównym. Czyli ogólnie dobre kino Marvela, ale nie było takiej rzeczy która urzekła Mnie tak jak w Loganie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones