PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Nieudanego Spider Mana? otóż nie. I nowy spider man znowu mnie zawiódł, nie wierzę w to i boli mnie że w tym roku Strażnicy Galaktyki 2 są jedynym dobrym filmem MCU w tym roku, bo w Thor Ragnarok nie wierzę.

Ale do rzeczy, boli mnie fakt że kolejny spider man nie sprostał moim oczekiwaniom. Niestety zawiódł po całości a jako całość nie pasuje do konwekcji MCU, to właśnie przez to że zrobiono komedię zamiast postawić coś na o wiele inny klimat. Jestem wielkim fanem kreskówki spider mana 1994-1998

http://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man-1994-121831 i w takim klimacie chciałbym jakiś pełnometrażowy film aktorski o spider manie a nie kolejną komedię gagów

Trylogia Raimiego była bardzo blisko i gdyby pozmieniać aktorów, wykorzystać potencjał historii, nie zlekceważyć wuja Bena byłoby wręcz naprawdę ok.

Niesamowity Spider Man nieco już bardziej odstawał od koncepcji która jednak pierwsza część pokazała da się to przeżyć, to druga część kompletnie to zaprzepaściła, zrobiono z tego klimatyczny gniot na siłę, bez fabuły i zmarnowano potencjał.

Z kolei Homecoming nie pokazał nic, ok jest spider man w MCU ale tak naprawdę... bachor w wojnie z Thanosem? nie wyobrażam sobie tego. Homecoming to najgorszy z najgorszych spider manów. Pod względem schematyczności, aktorstwa, fabuły oraz postaci... ehhh pozostaje mi wciąż mieć nadzieję że kiedyś obejrzę dobry film o spider manie od MCU

"... i w takim klimacie chciałbym jakiś pełnometrażowy film aktorski o spider manie a nie kolejną komedię gagów"

Proszę cię XD to się tak zestarzało, że wtedy Spider-Man byłby klapa finansową. Może i niektórych by to zadowoliło, ale zapewne sporo osób poczuje, jak się ten serial zestarzał, i że film nie pasuje do MCU.

Gdyby film bazował na serialu - to jedynie Spectacular Spider-Man, bo to się Przynajmniej nie zestarzalo się tak źle. Kreskówki ze Spider-Manem można podzielić na kilka kategorii: te, co się nie zestarzały, i są dobre i teraz, te co się nie zestarzały, ale mogą irytować żartami (głównie, jeśli serial oglądasz jako maraton) oraz te, które się tak zestarzały, że po kilku odcinkach miałbyś dość, a zadowolą jedynie wytrwałych, koneserów, tych co chcą wszystko zobaczyć i tych którzy maja sentyment do tych starych kreskówek.

użytkownik usunięty
LordVader345

Co się zestarzało? Ten serial ta muzyka, bzdury. W takim klimacie powinien być film o spider manie i powinien stanąć do walki poważniejszy człowiek u boku Avengers a nie nastolatek który pierdzi o Star Wars w marvelu i niszczy mi film

Nie znasz się

Ok, tu się zgodzę - Spidey już dawno powinien być dorosły, a nie jak w poprzednich częściach, studentem który chodzi do liceum. (I gdy mam na myśli student to taki 25-30 letni, taki który często nie zdaje. Nie mówię, że Garfield czy Maguire nie zdał, a le wiecie o co chodzi). Ale i tak jako 16 latek, jest ok, pomimo lekkiego zmęczenia.


Poza tym, może i ja zmieniam zdanie, ale to przez to jak za każdym razem inaczej patrzę na ten film - z perspektywy normalnego widza, z perspektywy cebulaka, z perspektywy fana itp.
Also, ty też zmiebiasz tak często avki ;)
A kreskówka... Po prostu w porównaniu z Spectacular Spider-Manem wygląda... Średnio. W najlepszym przypadku.
I... Ech, przyznaję. Mam do niej (zbędny) sentyment.

użytkownik usunięty
LordVader345

Maguire faktycznie nie zdał... Ale był zwyczajnie sztampowy i sztywny... Garfield był najlepszy i takiego spider mana widziałbym w IW....

Ale ty kuźw*** zmieniasz zdanie o każdym filmie ostatnio... Nie masz własnego zdania w przeciwieństwie do ciebie to ogarnąłem więc ogarnij się też bo Michał ma więcej IQ niż ty i wychodzisz na trolla jak ktoś niedawno...

Nie lubię spectacular okropne... Nie średnio

Ta i dlatego trollujesz?

Przyznaję, ostatnio trolluję (to o tym wiemy sami :P).

A ja Spectaculara lubię, kreska mnie przynajmniej nie razi w oczy, i jest ładna do oglądania (nawet do wyglądu oczów można się przyzwyczaić).

użytkownik usunięty
LordVader345

Zresztą mówi to gość który powtarza zdanie po innych... I zgapia. Skończ się ośmieszać bo aż żal... Co chwile zmieniasz zdanie jak kobieta rękawiczki

Ja wcale nie powta... Dobra, robię to, ale nie zawsze.

Zresztą, chodzi mi o kreskę. Tego się nie da oglądać, przynajmniej wg mnie, bo czuję że dostanę zaraz padaczki.


A ty tez często zmieniasz zdanie :D

użytkownik usunięty
LordVader345

Nie nie zmieniam

użytkownik usunięty
LordVader345

To się tak czuj twój problem nie mój

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones