PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 007
ocen
7,2 10 1 158007
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Czy to są jakieś jaja?

ocenił(a) film na 1

To pierwszy prawdziwy film ze Spidermanem czy kolejny już 50 film o Avengersach, po co ten cały Tony Slark w Spidermanie . Znowu Ironman nie wystarczy że zrobili już 10 filmów o tych Avengersach i innych takich Kapitanach Panemach . Wszędzie muszą pchać tych Iron manów nie wystarczy że co dwa lata robią takie same filmy niech sobie tych Avengersów wciskają gdzie chcą ale nie do Spidermana . Zamiast zrobić osobny film o Spidermanie który ma bardzo dobrych wrogów jak Green Goblin, Venom, Hydroman i inni bo jest dobry młody aktor który bardzo dobrze zagrał już Spidermana . To wciskają znowu jakiegoś latającego idiote który ma o sobie już 10 filmów skandal takiego Spidermana to niech sobie wsadzą .

użytkownik usunięty
GTA1

Nie wiadomo czy Tony'ego będzie dużo, i też nie wiadomo czy w ogóle włoży swój pancerz.

użytkownik usunięty
GTA1

Ale zgodzę się w ogóle nie powinno go być, Spider może być w MCU i jest super, ale jak już dają solowy film to niech mu dadzą poszaleć. Stark powinien być tylko epizodycznie i powinna być jakaś reklama w telewizji, np. Coś o Avengersach, żeby ludzie się jakoś połapali że to w MCU, a nie kolejny solowy reboot :/

ocenił(a) film na 9

Może nie dają samego Spider-Mana bo sam pajączek poszalał już 5 razy.

ocenił(a) film na 9
GTA1

Myśle, ze da mu poprostu Iron Spidera i we pójdzie ;)

użytkownik usunięty
kubix45

Nieee to by było słabe :/

ocenił(a) film na 9

Raczej wątpię że by Stark dał mu Iron Spidera.Nawet lubię ten kostium,ale w filmach nie chcę go widzieć,ponieważ może zostać źle pokazany.Niech lepiej Marvel weźmie się za Villaniów,bo z tym akurat kuleją.

użytkownik usunięty
roman876

Nie powinni umierać ci Spider-Mana tylko do więzienia powinni ich wsadzać czy coś podobnego bo chce Sinister Six :)
Idealne by było takie: Green Goblin, Vulture, Doctor Octopus, Kraven, Lizard i Electro

użytkownik usunięty

Nie powinni umierać wrogowie Spidera *

ocenił(a) film na 9

Ale mi nie chodzi oto żeby wrogowie Spider-Mana umierali(tak to zrozumiałem) tylko chodzi mi oto żeby Marvel pokazał ogólnie chociaż jednego dobrego villana.Marvel ma strasznie bidnych złoczyńców.Na razie dobrze przedstawili tylko:Kingpina,Kilgrave'a,Lokiego,Iron Mongera(nawet) oraz Zimowego Żołnierza,a reszta do bani.W końcu ktoś mi dał do myślenia że nie warto liczyć na sporą liczbę złoczyńców,bo może wyjść klapa.Liczę że Keaton zaliczy się do tych dobrze zagranych villanów

użytkownik usunięty
roman876

Wiem o co Ci chodziło ;)
Napisałem tylko że tak powinno być

ocenił(a) film na 9

Aaaaa,Dobra to ja w takim razie nie zrozumiałem.Przepraszam.Tak w ogóle wiadomo może kim będzie trzeci przeciwnik?

użytkownik usunięty
roman876

Nie. Narazie wiadomo na 90% będzie Vulture (którego zagra Michael Keaton), bardzo prawdopodobne jest że drugim będzie Tinkerer (Logan Marshall Green), kolejnego zagra Bokeem Woodbine, ale nie wiadomo kompletnie kto to może być. Możliwe jest, że będzie nawet czterech superłotrów. Spekuluje się, że Mando może grać postać Carnage’a. Oparte jest to na Tweecie na oficjalnego konta Better Call Saul, w którym użyto słowa Carnage po ogłoszeniu jego castingu.

ocenił(a) film na 9

Dzięki

ocenił(a) film na 8
GTA1

A później będą teksty gdzie Iron man, jak przy każdym filmie 2 fazy.

ocenił(a) film na 1
mistrz_sheldon

Nie nie będzie takich tekstów jak sobie chcą zrobić kolejny film o Iron Manie to niech zrobią film Iron Man 4 albo jakieś inne Avengersy, Spiderman to Spiderman a nie co innego niech zrobią osobny film o Spidermanie . Dlatego że jest nowy młody aktor na SPidermana który starczył by na 5 osobnych dobrych filmów o Spidermanie, a te co do tej pory powstały filmy o Spidermanie to się nie liczą .

ocenił(a) film na 8
GTA1

Szczerze, to bardziej od tego czy będzie Iron Man interesuje mnie to czy pojawią się Daredevil i Kingpin.

ocenił(a) film na 9
mistrz_sheldon

Ja bym chciał by Spidey współpracował z DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones