PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 999
ocen
7,2 10 1 157999
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Do kina nie idę

ocenił(a) film na 1

Poczekam aż puszczą na Polsacie, oraz na następny reboot chociaż pewnie w następnym reboocie będzie miał 12 lat i będzie dziewczynką. Ileż można wałkować temat tego, że chodzi do szkoły, od 17 lat nie mogę się doczekać na normalną dorosłą wersje Spider Mana z żoną i jakimś poważnymi problemami. A nie sponsorowanego przez "wujka" Starka i szukającego sprzętów na pobliskich nowojorskich śmietnikach. Także nie czekam :)

Robert831231

Ciesz się przynajmniej że to nie będzie origin. A takie dostaniemy, tylko w trzeciej częście pewnie :D


A na Polsacie nie puszcza już prędzej na TVN.

ocenił(a) film na 1
LordVader345

Jeszcze może być nowa geneza, jak zabiją "wujka" Starka :D

Robert831231

I tak już wujek zginął :P

ocenił(a) film na 1
LordVader345

Nie kojarzę czy wspominali o nim w Wojnie, jak nie to może w ogóle go nie było.

ocenił(a) film na 7
Robert831231

A ja chętnie zobaczę, chociaż szkoda, że już bez Emmy Stone. :(

ocenił(a) film na 1
Kung_Fu_Master

Emma była super, teraz w obsadzie same brzydkie trzpiotki nieumywające się do urody Emmy.

Robert831231

Takie jak Zendya ;V no nic, przynajmniej choć raz dostajemy nastolatka a nie udowanego nastolatka przez dorosłego.
Liczę że w dwójce się pojawi Emma Watson, pasowałaby do MJ.

W ogóle, Homecoming jest wzorowany na Potterze więc może być ciekawie

ocenił(a) film na 1
LordVader345

http://www.imdb.com/name/nm3918035/mediaviewer/rm4200860160 mnie się nie podoba, a jeszcze jak się okaże że pójdą w jakimś dziwnym kierunku i nie będzie MJ lub Gwen i z niej zrobią dziewczynę Petera tym bardziej będę miał w nosie tą wersje Człowieka Pająka.
"W ogóle, Homecoming jest wzorowany na Potterze " Będą czary? :D

Robert831231

Nie raczej coś w stylu Hogwardu :D

LordVader345

Co to Hogward?

yvonneD

A taka szkoła w Harry Potterze :)

( nie obchodzi mnie to, że to był sarkazam)

LordVader345

Nie słyszałam nigdy o takiej.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Ona nie będzie jego dziewczyną(przynajmniej w komiksach).Ona będzie grała Michelle Gonzales,która jest prawniczką.Nie była w komiksach jakąś ważną postacią

ocenił(a) film na 1
roman876

Dlatego napisałem "jak się okażę..." :)

ocenił(a) film na 1
roman876

'Ona nie będzie jego dziewczyną" wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują iż będzie, a to była taktyczna zmyłka i zagra M.J. i tym sposobem nawet w tv tej części nie mam zamiaru oglądać.

Robert831231

Nie wiadomo na razie czy zagra M.J .

Według tych informacji jednak gra Michelle : http://naekranie.pl/aktualnosci/spider-man-homecoming-wyciekla-nieoficjalna-list a-aktorow-zaskakujace-role-1108050

ocenił(a) film na 9
buterfly

http://naekranie.pl/aktualnosci/kto-zagra-mary-jane-watson-w-spider-man-homecomi ng-1100913?gal-0-img=0

roman876

Ale teraz są już jednak nowe informacje że jednak Zendaya zagra Michelle

ocenił(a) film na 9
buterfly

ja już nic nie rozumiem.W tym newsie ma być MJ teraz znów Michelle.Podasz linka do tego nowego newsa?

roman876

Już podawałem ale proszę : http://naekranie.pl/aktualnosci/spider-man-homecoming-wyciekla-nieoficjalna-list a-aktorow-zaskakujace-role-1108050

ocenił(a) film na 9
buterfly

Dziękuję

ocenił(a) film na 9
Robert831231

No cóż skąd miałem widzieć że zagra rudą.Skoro już miała grać Michelle,a w obsadzie była jeszcze aktorka,która niby ma zagrać Gwen to myślałem że nie będzie jego dziewczyną

roman876

Panie roman. Uświadomiłem sobie że nie MŚ tragedii...
1. Ona nie jest czarna. Wg mnie sporo opalona ;)
2. Kolor włosów można zmienić.
3. Zwykle aktorzy którzy grają w filmach z Disney Cahnnel nie pokazują w 100% swoich umiejętności grania. Może właśnie w Spidym je rozwinie?

ocenił(a) film na 9
LordVader345

1 Oczywiście że nie jest czarna.Przecież widać to gołym okiem
2 Wiem
3 No nie wiem.W każdej swojej produkcji gra praktycznie to samo,ale dam jej szanse.Ma na swoim koncie zaliczone dwie,dobrze zagrane role czyli połowa.

ocenił(a) film na 1
roman876

1 Oczywiście że nie jest czarna.Przecież widać to gołym okiem
http://img.wennermedia.com/620-width/zendaya-heritage-article.jpg za to jedno z jej rodziców chyba jest.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Nie wiem,ale jej chłopak też jest czarny.

ocenił(a) film na 1
roman876

Wiedziałem, że kreatywność twórców to teraz kończy się na zrobieniu kogoś czarnym lub gejem. I zrobili z M.J. murzynkę :/

ocenił(a) film na 7
Robert831231

Przecież to nie Mary Jane.

ocenił(a) film na 1
thorin3

Spoiler na końcu mówi do Parkerka mniej więcej "przyjaciele mówią do mnie M.J." Więc pewnie się okaże w drugiej części iż nie ma na imię Michelle.

Robert831231

http://naekranie.pl/aktualnosci/spider-man-homecoming-producentka-filmu-o-teorii -fanowskiej-na-temat-jednej-z-postaci-2060895

ocenił(a) film na 7
Robert831231

"She's not Mary-Jane Watson. Is she going to date Peter? Are they going to fall in love? She seems to be intrigued with him. There's a nice chemistry there. Who knows what will happen in the future films?" - K.FEIGE

ocenił(a) film na 1
thorin3

Czekam aż jeszcze z 4 razy mi ktoś o tym napiszę :D Używanie skrótu M.J. gdy nie podajesz drugie imienia jest dla mnie głupotą. Poza tym jedyna M.J. powinna być ruda i biała, a nie czarna i mająca ból tyłka o to że pomnik Waszyngtona wznieśli niewolnicy.

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Ok, ale dlaczego oceniasz na 1/10 film, którego nie widziałeś/aś i nie zamierzasz oglądać?

Nigdy jeszcze nie mieliśmy tak młodego Parkera i Spideya, więc to może być ok. Na starszego Spider Mana/Parkera nie ma szans, bo aktor zbyt szybko by się pewnie starzał i nie pasowałby do roli. Pomimo, że jestem fanem serii , dwulogii TASM to na ten film czekam, bo może być całkiem fajny, no i muzykę ma Giacchino.

ocenił(a) film na 1
lelen_lis

"Ok, ale dlaczego oceniasz na 1/10 film, którego nie widziałeś/aś i nie zamierzasz oglądać?" Czy nie zamierza to bym się kłócił lubię masochistyczne wypady do kina :D
Ale zacznijmy od tego iż już w Civil War motyw z wujkiem sponsorem Tonym, który kupił sobie usługi Parkera mnie wkurzył, gdyby Cap miał $, to młody walczyłby po stronie Capa. Też dość dziwne iż Parker z ciotką mieszka w takim ładnym mieszkaniu, a sprzętu szukał po śmietnikach (dobrze że nie jedzenia).

Teraz wiem o wszystkim co się w filmie wydarza i jestem wkurzony na politycznie poprawny scenariusz Spider Mana z czarną M.J. niskim indyjskim Flashem oraz tym jak potoczy się finałowy pojedynek. Więc póki co daje 1 i raczej max podwyższę 3/4.

ocenił(a) film na 8
Robert831231

więc jesteś idiotą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones