PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 135
ocen
7,2 10 1 158135
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Zacznijmy od tego ,że jeszcze nie skreślam tego filmu . Ale gorszego aktora to już nie mogli wybrać . To znaczy ... Nie twierdzę ,że to zły aktor . Ale totalnie nie pasuje do tej roli . Jak dla mnie Garfield na razie najlepiej zagrał Spider Mana . I proszę . Nie hejtujcie a spożyjcie na to obiektywnie .

ocenił(a) film na 4
snajper12331

Nie,nie spojrzę na to obiektywnie.Bo po pierwsze zakup sobie słownik a po drugie nie ocenia się tego czego się nie widziało.Ledger,gdy miał zagrać Joker też dostawał sporo hejtów a potem wszyscy go pokochali.

Więc przykro mi bardzo,ale śmiem stwierdzić,że twój argument jest ułomny.

ocenił(a) film na 8
patryk250

Pierwsze co. Polecam maść na ból dupy. Jak z góry zakładasz ,że nie spojrzysz na to co napisałem obiektywnie to po co się w ogóle odzywasz ?! No jaki to ma sens . Zachowujesz się jak taki typowy debil co szuka zaczepki .

ocenił(a) film na 4
snajper12331

Maść na ból dupy?Hahaha spoko.Odpowiadam bo mam do tego pełne prawo,takie życie.Powinieneś to wiedzieć bo chyba wczoraj się nie urodziłeś.A zaczepki nie szukam tylko się wypowiadam po prostu.

ocenił(a) film na 8
patryk250

Tak samo jak ja mam prawo zakładać ten temat . I tak samo jak ja mam pełne prawo na wyrażanie swojego zdania .

ocenił(a) film na 4
snajper12331

YES!That's right.

snajper12331

W Civil War jest podobno świetny :)

ocenił(a) film na 8
kasia275

No ja słyszałem co innego .

snajper12331

We wszystkich recenzjach które czytałam piszą, że jest niesamowity i kradnie film :)

ocenił(a) film na 8
kasia275

Civil War nie miało jeszcze premiery .

snajper12331

Był pokaz przedpremierowy dla prasy i są już pierwsze recenzje. Zajrzyj na rottentomatoes.

ocenił(a) film na 8
kasia275

Kur.wa . Ja tym recenzją nie wierzę . Prasa nie raz napisze . "Super ! " , żeby ludzie poszli do kina i film mógł zarobić . A jak napiszą ,że słabe . To logiczne jest ,że wtedy dużo osób nie pójdzie . Ja czekam na recenzje jakiejś wiarygodnej osoby . A nie jakiegoś pedała z prasy

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
snajper12331

Zobaczyłeś gębę Toma Hollanda i już się drzesz swój ryj że ,,Gorszego aktora nie mogli wybrać." Widziałeś tylko jedną scenę gdzie skacze bierze tarcze i mówi jedno słowo, a ty że się nie nadaje. Za 10 dni Civil War, obejrzysz i sobie wtedy stwierdź czy do dupy czy zajebisty.

ocenił(a) film na 8

Kilka scen . Ziomek ... IGN ... polecam . Oni czasem wrzucają urywki z nowym Pająkiem .

użytkownik usunięty
snajper12331

Dobrze, może i tak, ale poczekaj te 10 dni i wtedy stwierdź :)

ocenił(a) film na 8

Poczekam . Ale następnym razem nie gadaj ,że ja "drę ryja" Bo nie robię tego . Fakty są jakie są ... i ja po prostu obawiam się tego . Hollanda lubię ale na nowego Petera Parkera moim zdaniem się nie nadaje .

użytkownik usunięty
snajper12331

Dobra.

ocenił(a) film na 9
snajper12331

Zgadzam się

ocenił(a) film na 9
snajper12331

No ale ktoś zagrać musi chyba nie.Kto ma zgrać?Stallone?

ocenił(a) film na 8
roman876

Garfield ... Jak dla mnie to On najlepiej odegrał na razie Parkera ...

ocenił(a) film na 8
roman876

Dzisiaj obejrzałem Civil War w wesji HD na Yhu. pl .... O dziwo ... Holland mnie miło zaskoczył :)

ocenił(a) film na 9
snajper12331

I co lepszy od Garfielda?

ocenił(a) film na 8
roman876

Nie można ich ze sobą porównywać . Spider Man jakiego przedstawił Garfield był inny ... ten jest inny ... Tamten był bardziej luzak ... A ten jest taki bardziej gimbazowy nerd ... Więc na prawdę ciężko porównać ... Na pewno lepszy od Maguire'a

ocenił(a) film na 9
snajper12331

To prawda

ocenił(a) film na 8
roman876

I po co była ta spina? Nie rozumiem

ocenił(a) film na 9
snajper12331

Po Civil War stwierdzam , że Holland to najlepszy do tąd aktor Spideya

ocenił(a) film na 7
snajper12331

Mi on z wyglądu tu nie pasuje. Jestem wręcz załamana. Ktoś dobrze go opisał:GIMBUSOWATY NERD. Garfield miał w sobie coś takiego że jak go oglądałam, to wszystko mi grało. A jak widzę tego patyka to mi się odechciewa iść do kina. Chyba że go komputerowo trochę przypakują.

użytkownik usunięty
snajper12331

Marvel zawsze perfekcyjnie obsadza swoich bohaterów, mi on bardzo pasuje do tej roli, Garfield w tej roli był nędzny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones