PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Do tego jeszcze ta 50 letnia ciocia, która wygląda jak 30 letnia modelka.
A mogli dokończyć Niesamowitego Spider-Mana...

Czemu nie mieliby dołączyć Spidermana do Avengers, skoro dogadali się z Sony? Ktoś musi być w New Avengers, Stark z Bannerem wiecznie młodzi nie będą, a ktoś musi ratować świat. Co z tego, że ciotka młodo wygląda? o.O

użytkownik usunięty
juchacz17

Dogadali się z Sony, żeby wszyscy wyszli na tym dobrze w jednej kwestii... pieniędzy. Przecież w New Avengers będzie cała masa innych bohaterów, nie musieli wciskać tam kolejnego Spider-Mana, który miał swoją dobrą serię na dodatek specjalnie przerwaną na rzecz większych zarobków i Marvela.

Tak naprawdę, to każdy film jest robiony dla kasy, jeden dla większej, drugi mniejszej, więcej dawanie tego jako argument, jest hmmm, idiotyczne? Skoro cała masa innych bohaterów będzie w New Avengers, czemu spinasz o jednego Spidermana? Inna sprawa, że właśnie na tym polega Civil War, pewna grupa superbohaterów na inną grupę superbohaterów. Ciekawe co byś mówił, jakby Marvel miał prawa do X-menów, F4 itd :v

użytkownik usunięty
juchacz17

Tak rzeczywiście bardzo idiotyczne było przerwanie Niesamowitego Spider-Mana dla większych zarobków i to jest właściwy argument. Nie spinam tylko krytykuję własnie dlatego, że jest już tam cała masa bohaterów. Powtórzę więc, przerwali jedną serię, żeby na siłę dla większej KASY/mniejszego ryzyka wcisnąć Spider-Mana w Avengersów, którzy i tak cierpią na przerost liczby superbohaterów.

Problem w tym, że TASM nie był jakiś zajebisty, Garfield był za stary do roli Parkera, a nim musi być ktoś, kto mógłby się z nim utożsamiać, czyli Holland 20 lat akurat. Avengers cierpi na przerost bohaterów? Większej bzdury nie czytałem. Przecież to było od początku wiadome, że właśnie takim torem pójdzie Marvel, żeby dać swoje największe gwiazdy i perełki do jednego uniwersum i filmu. Na tym polega MCU, jeśli ci nie pasuje, to po prostu nie oglądaj :v

użytkownik usunięty
juchacz17

Widzę, że Twój nastoletni mózg nie jest wstanie ani pisać kulturalnie ani zrozumieć, że krytykuję decyzję Sony za przerwanie serii Niesamowitego Spider-Mana.
Nastawiłeś się jako fan Avengers i nie potrafisz zrozumieć, że nie wszystko co Marvel robi jest dobre. Całą sytuację ustawiasz pod siebie dlatego też nie rozumiem w jakim celu udzieliłeś się w tym wątku.

Każdy bohater miał swój czas do wykorzystania i to zrobił , nie wiem więc o co ci tak naprawdę chodzi .

Co do TASM nie robili dalszych części, bo TASM 2 wypadło blado pod względem zarobkowym .

ocenił(a) film na 8
buterfly

Chyba dla chciwych barnów, jeżeli dla kogoś 700 milionów to marne zarobki to ja nie mam pytań, pierwszy Kapitan Ameryka nie zarobił nawet 400 milionów i jakoś go kontynuowali.

knocun1

Podaje oficjalny powód braku kontynuacji - Nie mnie oceniać czy słuszny .

ocenił(a) film na 10
knocun1

No tak, no i?

ocenił(a) film na 10

Czemu go obrażasz?

ocenił(a) film na 9

Spider-Man jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą postacią Marvela

ocenił(a) film na 10
kubix45

Ja wolę Daredevila

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Na New Avengers nie ma na razie szans.Żeby ten film powstał musimy trochę poczekać.Najpierw musi być upadek oryginalnego Avengers potem Kapitan musi zebrać drużynę i tu mamy problem.
Plusem tego wszystkiego jest to że mamy Kapitana I Starka,ale to jeszcze nie koniec.W skład New Avengers weszli Kapitan,Iron Man,Spider-Man,Spider-Woman,Sentry,Luke Cage i Wolverine.Nie jestem pewny ale chyba dołączył tam jeszcze DD.Na początku Kapitan prosił go o dołączenie,ale odmówił chociaż Cap prosił go żeby to przemyślał,a jeśli chodzi o film to najpierw:
-Trzeba byłoby przedstawić Spider-Woman i Sentrego,których jeszcze nawet nie ma
-Marvel musi dogadać się z Foxem żeby dali im Wolverine,a Jackman już nie gra więc muszą zrobić casting na aktora,który nada się do tej roli
-Luke Cage i chyba DD-Trzeba połączyć film z serialem
-Oraz nasza ikona Marvela Spider-Man-Jest on jeszcze na to za młody.Gdy tam tam dołączył przeżył wiele przygód oraz dużo w jego życiu się zmieniło jak np ślub z Mj czy dostanie pracy jak nauczyciel w swoim dawnym liceum
-Jedyny plus to Stark i Cap.

ocenił(a) film na 6
roman876

Do tego czasu inni aktorzy będą starzy (znaczy Robert Downey Jr i Evans) więc ich też trzeba zrebootować, żeby był równy poziom xD Długa droga przed Marvelem

ocenił(a) film na 10

Według mnie ten Spider będzie najlepszy jako wielkiego fana

ocenił(a) film na 10

Wiesz, że Spider-Man był prawie zawsze w Avengersach, prawda?

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Nie prawda.Był członkiem wielu grup jak Future fundation,ale w Avengersach był wtedy,gdy oryginalny skład się rozpadł.Kiedyś Avengersi mu to proponowali , ale pod warunkiem,że dorwie Hulka.Udało mu się,ale go uwolnił gdy zobaczył,że to Banner

ocenił(a) film na 10
roman876

Ja wiele komiksów Avengers czytałem że on był w składzie,nawet Secret Avengers razem z Daredevilem czy Wolverinem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones