PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 171
ocen
7,2 10 1 158171
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 7

Film dobry, nie kiepski nie bardzo dobry tylko po prostu dobry. Gra aktorska jak dla mnie na +, może poza Michelle bo denerwowało mnie, że ciągle tak jakoś mruży oczy jak mówi. Efekty myślałam, że będą gorsze ale okazało się, że były w porządku, choć ciężko było mi się przyzwyczaić do tych kostiumowych nowości. sam Spidey mi się podobał ,młody, energiczny, chcący się uczyć. Na pewno w późniejszych częsciach zobaczymy jego bardziej dojrzalszą stronę. Z gry akotorskiej jestem zadowolona jak już wyżej wspomniałam. Przyjemne kino, chętnie obejrze jeszcze raz. Zastrzegam, że jestem dużą fanką tego bohatera i oceniam obiektywnie :). Scenariusz ani nie był beznadziejny ani znowu rewelacyjny po prostu dobry.

ocenił(a) film na 7
marlenakos96

Aha i jeszcze jedno, śmieszy mnie jak ludzie mówią, że aktor gówniarz itp. Drodzy Państwo w filmie ma 15 lat.. no cóż aktor tyle miał jak grał w "Niemożliwe" więc opanujmy niepotrzebne nerwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones