PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 135
ocen
7,2 10 1 158135
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Seria amazing jak i Noe to jest jakis zart, obrazanie starych filmow (spider man, pasja), co to ma
byc?

Slait

Wiec nie oglądaj jak ci się nie podoba. Ktoś ci na siłę każe oglądać ???

wort801

co to ma do mojej wypowiedzi? Na sile? Wlaczajac 2 czesc oczekiwalem fajnego filmu, walk z Rihno, a okazalo sie ze nic z tego...
btw skad mam wiedziec czy cos mi sie nie podoba zanim to obejrze? Seria spider man byla super dlatego zabralem sie za serie amazing. Nie rozumiem twojego toku myslenia.

Slait

Jak oglądałeś 2 cześć to nie czekaj na 3 jak ci nie pasuje ta seria

wort801

dalej nie rozumiem jak to sie ma do mojej wypowiedz, skoncz spamowac bez powodu, gdzie pisze ze czekam na 3 lol...

Slait

Wiec czemu piszesz w tematach o 3 części a nie w o 2 części ???

Slait

lol

Slait

Slait szczerze to nie rozumiem o co ci chodzi po co wogóle porównujesz The Amazing Spider-Man z Spidermanem przecież to są dwie różne historie opowiedziane o człowieku pająku ciesz się że nie zrobili filmu o spidermanie w którym on jest gejem albo kobietą bo i takie są wersje tego komiksu , Polska to jednak zacofany kraj bo wiele osób myśli że jest tylko 1-2 wersje tego komiksu a tak naprawde jest ich mnóstwo , co do samego filmu no cóż jest to produkcja czysto nastawianio na młodego widza a nie jak spiderman który był bardziej "poważny" . Więc tak jak napisałem lepiej niech się nie wypowiadają osoby nie znające się na temacie bo Spiderman i The Amazing Spider-Man to najpopularniejsze serie o przygodach człowieka pająka jak dla mnie głupotą byłoby zaczynanie od nowa Spidermana , Slait fajnie że wyraziłeś swoje zdanie ale to i tak nikogo nie obchodzi i tak nic nie zmienią twoje hejty film powstanie bo zarobili na nim sporo kasy więc czego mieliby rezygnować z "łatwej kasy" bo i tak ludzie na to pójdą a jak chcesz obejrzeć kino ambitne to zmień raczej gatunek filmowy bo w filmach akcjii przeznaczonych dla widzów od lat jak dobrze pamiętam 12 nie ma sensu wprowadzać ciężkich tematów , takie filmy mają przyciągać przede wszystkim super efektami specjalnymi a nie scenami w których rozważają nad sensem życia itp .

TheGoldi07

dobrze powiedziane: "latwej kasy" - szczegolnie scena z Rhino na trailerze, ktorego praktycznie w filmie nie bylo....

Slait

Dzisiejszy widz jest łatwy do zaspokojenia garstka efektów specjalnych wystarczy tym bardziej że film miał przeznaczenie dla młodego widza co można usłyszeć w dialogach , w Spidermanie były teksty tworzone pod bardziej poważną publike a w tym filmie wszystkie teksty oraz sceny przesycone są łatwym humorem aby młody widz zrozumiał dlatego starszy widz może czuć niedosyt względem tego filmu brakiem krwi oraz brutalności w scenach walki a młodey widz nie ma z tym problemu bo ma umysł nakierowany na efekty specjalne i dlatego ten film wśród młodych jest wyżej oceniany poprostu zwykły marketing nakierowany na odpowiednią grupe wiekową .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Pff. haha. No chyba odwrotnie. Nowy Spider Man porusza poważniejsze tematy. A tamten stary był bardziej kiczowaty i dziecinny, niczym Power Rangers. Ale co kto lubi. To że ty wolisz tamtego starego Spider Mana nie znaczy że ten nowy jest zły. Jestem osobą mającą 22 lata i kinomaniakiem od małego dzieciaka. Trochę się na tym znam i potrafię ocenić problematykę filmów, jego zalety i wady. I nie mówię tu o gustach. Tylko jeżeli wolisz coś innego niż przykładowy ktoś, to oczywiście ten ktoś musi się mylić bo przecież ,tylko ten film który ty wolisz, jest najlepszy pod każdym względem. To się dopiero nazywa dziecinne podejście.

Elvis007

Elvis007 znajdz mi tekst w którym pisze że jest beznadziejny film , ja napisałem że jest to film przeznaczony dla innej grupy wiekowej , dodam że to nie ja twierdze że nowy człowiek pająk jest nastawiony na młodszych widzów tylko sami producenci , nie wiem dlaczego sobie wmawiasz że amazing spiderman jest bardziej poważnym kinem niż spiderman a bzdury które wypisujesz że niby jest kiczowaty to tylko pokazuje jakie masz obeznanie w temacie Spiderman Sama Raima dostał 16 nagród w tym Oscara za najlepsze efekty specjalne a The Amazing Spiderman jak dotychczas nie doczekał się żadnej nagrody , w dzisiejszych czasach wyznacznikiem poziomu są nagrody więc raczej kiczowatym filmem to można nazwać The Amazing Spiderman , Elvis007 dobra rada jak nie masz mocnych argumentów to się nie wypowiadaj bo nic nie wnosisz do dyskusjii bez obrazy .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Amazing Spiderman jest bardziej naturalny jeśli chodzi o postacie i ich zachowania i charaktery. Bohaterowie są bardziej wierne komiksowi niż stara wersja Spider-Man'a. Czytam komiksy więc jestem obeznana w tym temacie. Problemy jakie poruszają i z jakimi się zmagają typu śmierć kogoś bliskiego, są lepiej zagrane i przedstawione dlatego też stwierdzam że jest to poważniejszy film od starej wersji, przynajmniej dla mnie. łatwiej jest się utożsami z postaciami z niesamowitego Spider-Man'a niż z tymi ze starej wersji. Nie twierdzę że ten Spider Man nie ma wad, bo ma jak każdy film. Dla mnie stara wersja była kiczowata i zbyt prosta. Nie broń się zdaniem twórców bo nie każdy musi podzielać ich zdanie. Chcieli zrobić film dla młodszej widowni, ale czy im do końca wyszło to już inna sprawa. Sądzę jednak że Niesamowitego Spider-Mana i tego starego oglądają ludzie w podobnym wieku. Moim zdaniem większe znaczenie dla mnie ma nowsza wersja bo to ona wywołała we mnie emocje typu napięcie , wzruszenie czy też śmiech. W starej mi tego zabrakło a postacie były tak płytkie że aż nudne. Jeśli bohaterowie są nudni to i cały film jest nudny. Chyba że dla kogoś rozwój postaci nie ma znaczenia, w takim razie faktycznie taki ktoś może mieć inne odczucia.

Elvis007

Spiderman a The Amazing Spiderman to dwa różne komiksy ,skoro czytasz komiksy to powinieneś wiedzieć że alternatywnych komiksów o przygodach człowieka pająka jest co najmniej kilkanaście w tym takie dziwactwa jak człowiek pająk jako kobieta oraz człowiek pająk gej , a wracając do tematu w dzisiejszych czasach jest mnóstwo różnych nagród i jeśli The Amazing Spiderman po 3 częściach zgarnie więcej nagród to ci oddam honor a jak narazie w porówaniu do Spidermana wypada żałośnie bo skoro według ciebie kiczowaty film zdobył mnóstwo nagród to jak nazwać film który jak narazie nie zachwycił nikogo ani grą aktorską ani efektami specjalnymi więc wybacz ale rozmawiajmy o faktach a nie o twoich marzeniach .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale to nie zmienia faktu, że Amazing Spider-Man podoba mnie się bardziej. Do tego od kiedy to ocenia się film po tym ile dostał nagród? Czasami największe gnioty dostają nagrody a czasami wielkie arcydzieła. Nie musi podobać mi się film który dostał wiele nagród i nie oznacza to że film taki jest lepszy od tego który nie dostał żadnej nagrody. Widocznie nie masz własnego zdania skro wszystkie argumenty opierasz na nagrodach jakie zdobył Spider Man. Do tego idąc twoim tokiem myślenia, nie ma co porównywać pierwszej starej wersji Spider mana do nowej Amazing Spidermana, bo przecież to dwie różne historie. Nie obchodzi mnie to czy się ze mną zgadzasz czy nie, przyjmij do wiadomości że uważam iż stara wersja wypada dużo gorzej do nowej.

Elvis007

Tylko widzisz nigdzie nie napisałeś że jest to twoja subiektywna ocena a systematycznie wpierasz komuś swoje marzenia , nie twierdze że nagrody są najważniejsze ale jest to jeden z głównych wyznaczników w kinematografii tak żeby ci co stworzyli kawał dobrego kina zostali w jakiś sposób uchonorowani , ja też mam sporo swoich ulubionych filmów które nie zdobywały nagród ale na siłę nikomu nie wciskam czegoś , skoro twierdzisz że The Amazing Spiderman porusza jakieś wzniosłe tematy to mi je przedstaw bo jakoś niczego nowego czego bym już nie widział w Człowieku pająku tutaj nie widziałem , jest miłość jest żal po śmierci wujka jest chęc zemsty oraz chęc niesienia pomocy innym do tego w Człowieku pająku jest jeszcze motyw rozdarcia się czy Parker ma nim być napewno czy nie lepiej zostać zwykłym chłopakiem cyt "z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" dokładnie jest to w 2 części do tego Tobey Maguire grający człiwieka pająka w 3 części odczuwa satysfakcje że wkońcu ktoś go docenił i w tej euforii zadowolenia krzywdzi Mary Jane , takich wątków od samotnego kujona przez uwielbianego bohatera aż po czującego się winnym śmierci wujka jest w 3 częściach mnóstwo . Teraz twoja kolej żebyś pokazał mi co takiego niezwykłego jest w The Amazing Spiderman czego nie ma w Człowieku pająku ??

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Zastanów się co piszesz.. komu wypieram marzenia? Ile ty masz lat że nie możesz pogodzić się ze zdaniem innych?
To samo przesłanie które napisałeś jest bardziej wyraziste, choć nie dosłownie pokazane(co oznacza że film nie koniecznie jest dla dzieci) w Amazing Spider-Man'ie. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś dostrzegł moje argumenty podane wyżej dlaczego uważam Niesamowitego Spider-Man'a za lepszą produkcję. Nie mam zamiaru się powtarzać, wróć wyżej i przeczytaj dokładnie. Pod względem technicznym, aktorski, muzycznym również nowa wersja Spider-Man'a jest lepsza, nie oszukujmy się taka prawda.
Jeśli nie możesz się z tym pogodzić to twój problem. Nikt ci nie zabrania lubić bardziej starej wersji Spider-Man'a, ale nie wmawiaj że jest lepsza od nowej bo dostała więcej nagród.. A przesłanie jakie podałeś jest w każdym Spider-Man'ie i starym i nowym i nawet w komiksach, wiec można by powiedzieć że to żaden argument.

Elvis007

No i zaczynamy od początku , to tylko twoje fantazje że The Amazing Spiderman jest lepszy bo jak narazie nikt na świecie nawet w tak zacofanym kraju jak Polska nie dał temu filmikowi nawet najmniejszej nagrody . Cały czas mówisz o czymś czego nie ma w tym filmie i mi to żałośnie wpierasz przynajmniej się postaraj daj jakieś linki lub podaj jakieś fakty bo twoje gadanie nie ma żadnych podstaw do normalnej dyskusjii .Twoje argumenty nie są niczym poparte więc sory ale rozmawiajmy poważnie , prosze o fakty , ja potrafiłem ci podać czarno na białym fakty na korzyść Człowieka pająka ty przez tak długi czas nie byłeś w stanie znaleść choć jednego argumentu popartego oficjalnym odnośnikiem więc wybacz ale ciężko ciebie traktować poważnie .Raz jeszcze pisze chcesz poważnie dyskutować to podaj fakty a nie wyssane z twojej głowy domysły , jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej zamilknij bo coraz bardziej się pogrążasz .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

No i znowu porównujesz do nagród. Człowieku zajmij się sobą. Nie będę się z tobą kłócić bo widzę ze masz kiepskie pojęcie o filmach i nie umiesz pogodzić się sprawdą a jedyny twój argument jest taki że film dostał nagrody i że tobie się bardziej podobało i dlatego ze tobie się podobało musi ten film być najlepszy. naucz się oceniać filmy pod każdym względem a nie tylko pod względem nagród jakie zdobył. Wszystko już napisałam wyżej wystarczy przeczytać ze zrozumieniem,albo serio czytać nie umiesz, albo udajesz że tego nie widzisz by wyszło na twoje. Nie będę się z tobą kłócić, bo ja szanuje zdanie innych, jednak potrafie zauważyć wady i zalety każdego filmu i po tym stwierdzam że jest dobry czy zły. Na przykład uwielbiam Dragon Ball'a ale nie będę się z nikim kłócić ze to najlepsze anime na świecie bo tak nie jest. Ma wiele wad, dziur i brakuje mu nie raz sensu. Dlatego coś co podoba się tobie nie znaczy ze jest najlepsze. Pogódź sięz tym i zrozum że racji ci nie przyznam więc mozesz się kłócić i pisać i upierać a ja i tak mam to gdzieś, bo wszystko co chciałam powiedzieć napisane jest wyżej.

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

https://www.youtube.com/watch?v=nzoXt6_8DBs
Proszę bardzo, Nostalgia Critic właśnie stwierdza, że Nowy Spider-man zjada starego na śniadanie.

knocun1

Elvis007 twoich bredni się nie da słuchać najpierw sam wmawiasz że nowy jest lepszy a jak ja prosze cię o jakieś potwierdzenia twojej tezy to wkręcasz że to ja komuś wmawiam że stary jest lepszy , skoro masz swoją opinie i chcesz kogoś do niej przekonać to podaj jakieś fakty a nie wyssane z palca domysły knocun1 ten filmik to jakiś żart bo napewno nikt normalny tego nie będzie brał na poważnie ot taka sama opiniia jak pana Elvis007 zresztą ten pan w filmiku mówi że to tylko jego subiektywna opinia . Elvis007 ja się nie mam z czym godzić bo nadal wciskasz mi głupoty nie poparte żadnymi faktami , jesteś zwykłym hejterem który jak nie ma dowodów na poparcie swoich racjii to czepia się wszystkiego innego aby tylko odciągnąć rozmowe od sedna sprawy w tym przypadku starasz się mnie obrażać i powielasz cały czas te same bzdury , taki z ciebie hejter pseudo znawca że nie potrafisz bronić swojego zdania , myślisz że jak walniesz kilka tekstów bez odnośników to ktoś cię będzie poważnie traktować . Jestem w stanie oddać ci honor i może nawet przyznać ci racje ale wymaga to odrobiny twojej pracy a nie ciągłe pisanie bzdur bez pokrycia . Jak masz kolejny raz pisać tak bezsensowne teksty jak ten wyżej to odpuść sobie bo mnie twoje obrażanie nie rusza a ty tylko pokazujesz że mam nadal racje że jesteś zwykłym hejterem bez swojego zdania który nie potrafi obronić filmu który mu się podoba .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

To ty próbujesz przekonać ludzi do tego że stara wersja spiderman'a jest lepsza. Ja tylko odpisałam ci że się z tobą nie zgadzam i nie rozumiem czym się zachwycach, aczkolwiek nigdzie nie napisałam że musisz lubić nową wersje. Fakty są faktami, nowa jest lepsza i ja tobie ani nikomu tego nie wmawiam to po prostu oczywisty fakt. Jeśli nie masz pojęcia o kinie, o tym jak sietworzy filmy i jak się podchodzi do ich analizy to się nie kłóć, bo nie masz pojęcia co piszesz. Tak jak pisałam wyżej, twoje zdanie a fakt to zupełnie inne sprawy. Podałam ci argumenty i moją własną opinie wyżej. Widocznie tego nie przeczytałeś, albo udajesz głupka, bo nie masz kontrargumentów.
Ja cie obrażam? Hm.. Ciekawe gdzie? Nie jestem hejterem ale możesz sobie tak myśleć. Wydaje mi się że masz jakieś rozdwojenie jaźni bo sam najpierw zaczynasz się wykłócać że wiesz lepiej a później to przypisujesz mnie. Nudzi ci się? TO masz problem. Nara.

Elvis007

Ja nikogo nie muszę przekonywać do swojego zdania zresztą w żadnym moim tekście nie napisałem że ktoś tak samo ma myśleć jak ja , ja tylko przedstawiłem swoją opinie popartą dowodami i osoby subiektywnie patrzące na to same zauważą że The Amazing Spiderman to produkcja prosta naszpikowana efektami specjalnymi , mógłbym pisać długo o słabym wyglądzie Jaszczura bardzo słabym Goblina takim sobie electro i całkowicie beznadziejnym Rhino ale wszyscy widzieli jak to wyglądało i nie ma co w to się zagłębiać , nie chce mi się z tobą "dyskutować " bo i tak nie jesteś w stanie podjąc "rękawic" więc szkoda mojego czasu na użeranie się tobą .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Yhm, yhm. Skoro szkoda ci czasu, to po co odpisujesz?

Elvis007

Elvis007 nie prowokuj mnie skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to poprostu siedz cicho .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Nikt cię nie prowokuje, coś chyba źle zrozumiałeś moje wiadomości. No ale trudno.

Elvis007

Uspokoić się obaj. Zachowujecie się jak dzieci, które kłócą się o to kto ma lepsze karty z chipsów. Bądźcie dorośli albo stwarzajcie takie pozory.

ocenił(a) film na 9
Vexes

Ja się nie wykłócam i nie uważam tego za kłótnie. Podaje własne zdanie i tłumacze użytkownikowi TheGoldi07 pewne rzeczy których jak widać on nie rozumie i nie potrafi przyjąć ich do wiadomości.

Elvis007

Jak tu wymagać czegoś po gościu który po tak długiej rozmowie nie rozkminił że użytkowanik Elvis007 jest kobietą. Każdy może wyrazić swoje zdanie i besztanie kogoś tylko dlatego że jest ono odmienne jest idiotyzmem. Ja popieram Elvis007 , według mnie bardziej dojrzały jest nowy Amazing który mi się bardzo podobał ( nie licząc zepsutą postać Rhino). Postać Petera jest bardziej humorystyczna tak jak w komiksach a nie jak pierdołowaty i żenujący Maguire. O postaci Mary Jane to nawet nie będę wspominał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones