PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 007
ocen
7,2 10 1 158007
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Film świetny sam oceniłem go na 9, wszystko na swoim miejscu jedynym zgrzytem jaki mam to postać Flasha, którego z niewiadomych powodów gra jakiś hindus, do tego konkurent PP z drużyny naukowej? Przecież to jest osiłek średnio ogarnięty futbolista, a tutaj taki troll hejter jakby nie patrzeć dość inteligentny oczywiście mniej od głównego bohatera, ale jednak ;)

No i ta scena po drugich napisach to najlepszy troll jaki w życiu widziałem człowiek prawie 10 minut siedzi, a tutaj takie coś ;)

zolnierz1234

Dokładnie o tym napisałem że spiderman poprawny politycznie! Następny Spiderman bedzie czarny - gej!

ocenił(a) film na 9
tab83

Ale już jest czarny spiderman-gej w komiksach :/

ocenił(a) film na 8
zolnierz1234

Myślę ze zmienili jego postać by bardziej pasowała do dzisiejszych standardów "douchebaga". Marvel starał się jak najbardziej żeby film był relatywny dla dzisiejszej młodzieży i wyszło im to bardzo dobrze. W stanach zanika już ten stereotyp tępego mięśniaka z drużyny futbolowej. Z drugiej strony gdyby film dział się w Polsce to Flash byłby pewnie Sebą. :D

zolnierz1234

Cóż, dzisiejszy typowy licealny d*pek nie jest już mięśniakiem, jak oryginalny Flash, tylko właśnie bogatym pozerem, jak ten nowy. A co do tej "poprawności" - myślałem, że jest ona tylko wtedy, gdy pozytywnych bohaterów gra "kolorowy", teraz rozciąga się ona także na pozostałych? To coś nowego :) Dodam jeszcze, że szkoła w filmie naprawdę wygląda jak High school w Queens, która jest chyba najbardziej zróżnicowaną etnicznie dzielnicą na świecie. Spodziewam się, że wielu wyda się, iż twórcy przesadzili z ilością "kolorowych" w tej szkole, ale nie, nie przesadzili :)

PS Flash to nie "jakiś Hindus", tylko Tony Revolori z "Grand Budapest Hotel". Szanuj go! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones