PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Jeśli chce zlepić swoje spidermany w całość i dodać coś ciekawego to po Homecoming powinno postawić na coś w stylu Shattered Dimension. Pokazać, że są różne wymiary z madame web czy jak ta wielowymiarowa babka się nazywała. Wcisnąć spidermana noir, 2099, ultimate, amazing, spidera raimiego i nawet dla jaj jakiś kawałek z animowanym dać i wyszli by obronną ręką. Ale czeba umić!

ocenił(a) film na 10
Redgard

Nie za dużo tego?

Himiteshu

Czemu? A w Civil War nie za dużo było bohaterów?;) Jasne że głownym bohaterem byłby nowy spidey, a reszta to tam to tam dla smaku i ogarnięcia fabuły.

ocenił(a) film na 10
Redgard

Nie, było nawet za mało superbohaterów

Himiteshu

??? Hehe Stary masz może rozdwojenie może jaźni? Bo nie wiem serio tak piszesz czy żartujesz?:) Civil War za mało bohaterów? :D Capitan America, Zimowy Żołnież, Czarna Pantera, Czarna Wdowa, Iron Man, Vision, Spiderman, AntMan, hawkeye, Falcon, Agent 13, War Machine, Scarlet Witch, Crossbones i jako głowny zły Helmut Zemo. A odpisujesz na mój post "nie za dużo tego?" Tak troche z czapy.

ocenił(a) film na 10
Redgard

Yyyyyy czytałeś komiks Civil War? Chyba nie. Tam w każdej drużynie jest po 30 osób

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Nawet więcej,ale ok

ocenił(a) film na 10
roman876

No tak, chociaż w filmie sobie tego nie wyobrażam

Himiteshu

Masz fajny zestaw filmu i ocen na profilu tym bardziej nie kumam postu:D

Himiteshu

Piszesz, że wiecej niż 30 osób a pytasz mnie o mój pierwszy post czy nie za dużo wymieniłem spidermanów raptem 6/7. Ogarniasz trochę rzeczywistość ? :D

ocenił(a) film na 10
Redgard

Wymieniłeś postacie które nie mogę mieć miejsca w takim filmie, ba nawet w komiksach są oddzielne serie dla nich bo dzieją się w innej linii czasowej i innym świecie. O to mi chodzi

Himiteshu

A już kumam. No tak. Ale mi właśnie chodzi o miszmasz wymiarów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones