PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 848
ocen
7,2 10 1 157848
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Oglądałem Wszystkie części Spider Mana i Nie Ukrywam że jest to jedna z moich ulubionych postaci Marvela i moim zdaniem najlepiej w roli Spider Mana jak do tej pory wypadł Andrew Garfield w Niesamowitym Spider Manie 1 i 2 Tobey Maguire w 3 częściach Spider Mana nie wypadł źle jednak jak dla mnie był trochę za sztywny bardziej próbował grać niż rzeczywiście grał.
Kiedy zobaczyłem zwiastun Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów i zobaczyłem że pojawi się tam sympatyczny The friendly neighborhood Spider Man tym bardziej mnie to zachęciło do obejrzenia niestety to co zobaczyłem to zbezczeszczenie postaci Spider Mana okazuje się że nowy Spider Man grany przez Toma Hollanda jest 15 letnim siusiu majtkiem Iron Man okazuje się być jego mentorem a zarazem niańką a ciocia May ze staruszki staje się 40 paro letnia sex bombą Tom Holland jako aktor wypada bardzo dobrze grał to co miał napisane w scenariuszu niestety nowa wersja Spider Mana mi się nie podoba.

Mimo to postanowiłem obejrzeć Spider Man Homecoming z czystej ciekawości po obejrzeniu stwierdzam że film mnie ani nie zachwycił ani też nie rozczarował zagorzałym fanom Spider Mana którzy znają jego Historię nowa wersja Petera Parkera może nie przypaść do gustu poniżej plusy i minusy według mojej oceny.

Plusy:
- Iron Man jak zawsze świetnie zagrany przez Roberta Downey Jr.
- Główny Antagonista Vulture alias Adrian Toomes którego Michael Keaton zagrał bezbłędnie.

Minusy:
- Zrobienie ze Spider Mana 15 letniego dzieciaka który podnieca się wszystkim i nagrywa filmiki na smartfonie.
- Zrobienie z Iron Mana niańki i mentora młodocianego Spider Mana.
- Postać Neda kumpla Petera Parkera (szczyl jest na maxa wkurzający).
-Brak postaci takich jak Mary Jane, Felicia Hardy, Harry Osborn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones