PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ciekawe czy znowu spidey będzie miał nowy kostium?

Spiderman_7

mam nadzieje ze nie.. nie chce zeby zrobili mu cos w stylu supermana z man of steel czy batman superman.. klasyczny strój najlepszy!!!!!!!!!!!!

fejsbukowy1994

Nie no kompletna zmiana kostiumu jest do dupy ale małe gadżety do klasycznego kostiumu był by fajne :-)

użytkownik usunięty
Spiderman_7

Możliwy jest nowy wygląd

Ok dzięki za odpowiedź

Spiderman_7

a jakie gadzety masz mysli?? wg mnie jest dobrze tak jak jest.. nie chce zeby nosil jakis plecak z helikopterem w srodku:/

ocenił(a) film na 7

Możliwy? Czytałeś coś o tym czy tylko swoją opinie przedstawiasz? ;>
Wg. mnie najlepiej jak zostanie ten z 'dwójki', jest najlepszy. Kostium z pierwszej części był kiczowaty, jednym słowem ;>

użytkownik usunięty
bartek_tdk

To jest moja opinia

Spiderman_7

raczej spider man będzie posiadał kostium z innego tworzywa (cos bardziej ulepszonego) dajmy na to że nazwijmy to nowy lekki pancerz spider-mana :)

daniel963010

Hahahahahaha ok.

Spiderman_7

Chciałbym żeby kostium był ciemniejszy i miał ciut mniejsze oczy.

lolmiki

OK :)

ocenił(a) film na 7
lolmiki

voilà !

Spiderman_7

Podobno projekt stroju spider mama jest juz gotowy, więc prwnie będzie tam kilka nowinej..chciałbym żeby był oryginalny, nieco inny niż wszystkie do tej pory..ale xeby jednak miał nawiązanie do tradycji i miał jej trochę w sobie ;)

Spiderman_7

dostanie nowy strój do Starka (tak myślę). Będzie miał z tyłu na plecach jakieś składane mechaniczne odnóża jak Dr. Octopus, tylko że to będą nogi pająka, tylko dużo mniejsze http://polygamia.pl/im/9/9998/z9998989Q.jpg Będzie w tym kostiumie w Civil War. Ale to moje przypuszczenia tylko

Prefect

znam ten kostium :) to jest czerwono-złoty iron spider

Spiderman_7

Takk, Iron Spider. W Civil War pewnie będzie i oryginalny i od Starka. Przynajmniej mam taką nadzieję :D.

Kwiatkosiu9801

Też mam taką nadzieje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones