PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 012
ocen
7,2 10 1 158012
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Ostatnie filmy które wypuszcał sony konkretnie urażają pajączka...Mam tu na myśli w szczególności ''Niesamowitego''Spider-Man'a....

Według mojej opinii Peter to konkretny kozak.I nie mówię to od tak sobie..Już od małego czytałem na jego temat sporo,ale to spooro komiksów i wiem co mówię.Może nawet wstyd się przyznać,ale wiem praktycznie wszystko na jego temat.

Ostatnia seria jaką wypuścił na świat Mark Webb to jakiś koszmar...te ciągłe ucieczki przed jakimkolwiek wrogiem czy,że praktycznie nasz tytułowy bohater nie stosował zbytnio siły fizycznej przed opponentami...Śmiech na kiju.Biorąc pod uwagę,że Spidey pokonał Hulk'a i Firelord'a w komiksach.

Dla tych nie w temacie przygotowałem statystki zaczerpnięte tylko i wyłącznie z komiksów...

Oto i one:

IQ:250
Siła:Aktualnie potrafi podnieść maksymalnie 25 ton
Szybkość:Około 321km/h....A teraz niektórym może się to wydać absurdalne bo w bajeczkach czy filmach tego nie widzeli..dlatego też polecam przeczytać parę komiksów.

Zdolności specjalne:

-Super zwinność
-Wspinanie się po ścianach
-Wypuszczanie sieci
-Pajęcze zmysły

Także łącząc te wszystkie aspekty nie jest raczej on tak słaby jak widać to w filmach które ujrzały światło dzienne przez sony..

Człowiek pająk jest praktycznie nietykalny.Super Zwinność,Szybkość,pajęcze zmysły.Tyle w temacie.

W dodatku ploteczki wskazują na to,że znowu zrobią z niego pajaca co tylko kawały potrafi opowiadać..kolejna komedia?Poważnie?Fakt Parker był komediantem,ale miał swoje limity i potrafił być poważny.

I tak wierzę,że teraz będzie inaczej.W końcu Spidey należy teraz do MCU(w końcu).

ocenił(a) film na 4
patryk250

Oh i zapomniałem wspomnieć o jego samoleczeniu..Nie jest może one tak konkretne jak u Wolverin'a,ale jednak posiada takową zdolność.

patryk250

Tego oraz o szybkości nie wiedziałem.(nie szybciej mu było by przebiec się po mieści niż bujać się?)
Ale wyjaśni to uniki przed kulami. A z tymi tonami to chyba młody parker mógł ledwie 10 ton podnieść.

ocenił(a) film na 4
kirmarks

To się zgadza młody Parker mógł najwięcej unieść cokolwiek o wadze 10 ton,ale teraźniejszy spidey do 25 ton.

ocenił(a) film na 4
kirmarks

A co do bujania się.On stosuje właśnie tą szybkość huśtając się po ścianach dlatego zawsze szybko dociera na daną lokalizację.

patryk250

mh.... W sumie przy pociągu w filmie pokazał siłę choć w filmie miał jednak małą siłę(większą niż zwykły człowiek ale nie tak efektowną) Mam nadziej ze w tym nowym pokarzą choć te 10 ton. Co do dójania przypomina mi się odcinek o pająku gdzie dostaje motor i marudzi po co mu on. To odpowiedział mu by nie marnował drogiej sieci. Jak i fajny stary jest komiks gdzie trafił na obrzeza i nie mugł się przyzwyczaić do poruszania.

ocenił(a) film na 4
kirmarks

W starej trylogii Spider Man posiadał właśnie siłę 10 ton :).Inaczej pociągu by nie zatrzymał.Zresztą w tym samym filmie dzięki sile udało mu się złapać siecią wskazówkę od gigantycznego zegara i rzucił nią w Octopusa.Potem pod koniec filmu uniósł jakąś część budynku.

Z tego wszystkiego zapomniałem też dodać,że jego sieć jest praktycznie nie do przerwania jeżeli użyje jej w ogromnej ilości.W komiksach nawet Hulk nie mógł się z niej wydostać.

Ogólnie sieć wykorzystana w olbrzymiej ilości jest bardziej wytrzymała od tytanu z tego co się nie mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones