PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 135
ocen
7,2 10 1 158135
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

A więc! Spiderman zakochuje się w mulatce, scena w klasie jakis biały, hindus murzyn no i oczywiście muzułmanka w chuście scena bardzo Akbar!! Gadający spiderman przez telefon komórkowy wtf.???? Najgorszy Spiderman jakiego kiedykolwiek widziałem! Gimbaza. Ciocia May na końcu filmu mówi: What the f*ck! Czy to komiks, bajka ciocia may była zawsze spokojną, kulturalną osobą! Popkultura w 2017 r schodzi na psy! Ten film jest głupi! Ja wiem że chcieli pokazać Pitera jako nastolatka ale wstawianie tam Ironmana i kombinezon z gadżetami! Po co? Nie musicie się zgadzać z moim zdaniem po prostu opisuje jak ja widzę ten film!

tab83

Jak już pisałem pod drugim tematem w tym... temacie: akurat szkoła w filmie wygląda tak jak powinna. Queens to prawdopodobnie najbardziej zróżnicowana etnicznie dzielnica na świecie i w związku z tym typowy High school jest tam właśnie m.w. tak "kolorowy". Podstawówka (Elementary school) niekoniecznie, bo w nich obowiązuje rejonizacja, a wtedy jest różnie, bo oczywiście nie brakuje tam rozmaitych etnicznych lub rasowych "neighbourhoodow", ale High school - jak najbardziej. A co do reszty, cóż... To twoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones