PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 171
ocen
7,2 10 1 158171
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Peter Parker idzie do szkoły.
Ciocia May: Peter! Nie zapomnij zrobić potem zakupów!
Pete: Spokojnie, ciociu! Pamiętam o tym!
Idąc do szkoły, słyszy na ulicy hałas. To Rhino w swoim kostiumie nosorożca włamał się do banku.
Rhino: I co, cwaniaki? Kto mnie dogoni?
Peter szybko przebiera się w Spider-mana i rusza za nim w pościg.

FilmFan200

Ale okazuje się że jest z Sinister Six(czyli jeszcze Kraven Łowca,Doctor Octopus,Vulture(Sęp),Mysterio i Electro)..

Ale z pomocą przybywają inni nastoletni superbohaterowie:Nova,Kid Flash,Supergirl,Superboy i Blue Beetle(trzeci już)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Nova atakuje Octopusa, Sępa Superboy, Blue Beetle Kravena, Mysterio kid Flash, Nova Elektro, A spidey Rhino. Po długiej walce wygrywają nasi bohaterowie. Potem idą razem do szkoły.
Superboy: Mówię wam! Gdyby nie ja, nie dalibyście sobie radę!
Spider: Tak? Sęp prawie ciebie pokonał! A rhino omal cię nie zdeptał!
Superboy: Oj tam oj tam!
Kid Flash (akurat przechodzili kampanii Magdy Ogórek na burmistrza Nowego Jorku): Kur*a, znowu ta płaska pinda! Co, znowu szef zakazał jej program przedstawiać?
Nova: Dobra, dajcie spokój! Pamiętajcie o sprawdzianie z matmy!
Peter: No właśnie! Na szczęście ja się uczyłem!
Superboy: Phi! Całki to łatwizna! A co dopiero inne rzeczy!
Peter: Naprawdę? W takim razie...
I tuż przed szkołą staje im na drodze Phill Coulson.
Coulson: Chłopaki! Koniec zabawy! Mamy do pomówienia! Zapraszam do naszej bazy!

FilmFan200

W Tarczy...
Spidey:TO TY ŻYJESZ?!
COULSON:Długo by mówić...
Fury:Dobra! Stworzyłem nowych Avengers. Teen Avengers. W którym jest też Teen Titans.
Superboy:Ok.
Fury:A więc będziecie wszyscy razem chodzić pod swoją tożsamością. Zresztą nie martw się Nightwing jest Dick.
Nightwing:Ej! I drugie ej!
(1było za tożsamość a 2: dick=ch*j
Superbiy: dobra jestem connor cent.
Spidey:Dobra do szkoły!,
W szkole okazuje się że Coulson jest dyrektorem. Pojawia się bunt u Teen Avengers

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Spidey: No nie! Nie dość, że pracujemy w agencji pod waszą kontrolą, to jeszcze jesteście beelframi? To jakaś kpina!
Coulson: Ale zamknij mordę i do sali, gnojku! Ja tu rządzę!
Spidey: To ja to pi***lę! Spi****dalam stąd!
Kapitan: Słwonictwo!
Superboy: Ale ty przecież nie żyjesz!
Kap: eeee....
Spidey i Nova uciekają ze szkoły i idą na kebaby. Tyle że w połowie drogi napada na nich Juggernaut.
Juggernaut: Dobra, szczyle! Poddajcie się, albo wpi****l!
Spidey i Nova walczą z Juggernautem. Wtdy dołącza Young Avengers i go pokonują.
Coulson: Dobra, chłopaki, zapomnijmy o tym, co się wydarzyło! Mam dla was misję! HYDRA pojmała Strażników Galaktyki i przetrzymują go gdzieś w Radomiu! Odzyskajcie ich!
Spidey: Przyjąłem!
Superboy: No to za******ście! Radom! To ziemia niczyja!
Nova: Nijaka!
Spidey: Dobra! Ruszamy!

FilmFan200

Człowieku! Cao będzie oo napisach z iron manem jak znalazła ich Tarcza na Morzu.
A później Banner do PizK 5 ze Sparrowem

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Mam nadzieję,że wy sobie jaja robicie..

patryk250

Ja z Piratami żarrowałem

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Hahaha,szkoda,że sarkazmu sam nie wyczułeś xD.

patryk250

Ale ja robię jaja lol.

ocenił(a) film na 4
LordVader345

No ja też :D.Teraz tak na serio:I tak byliście słabi.Pozdro :D.

patryk250

Ale słabi w robie iu scenariuszy czy jak? Bo się pogubiłem

FilmFan200

Jadą oddzielnymi samolotami
Nova:Dobra. Wszyscy. I ch*j.
Nightwing:To imię od starszego brata mnie wnerwia!
Red Robin:Hola! Jakby co do Yoang Avrngers należą też 13-latki. I dzieci. Więc czekamy jeszcze na Robina aka Damiana Wayena!
Nick Fury:Batman zostaeił go w Radomiu ze Strażnikami.
Spidey:Okej.
Wonder Girl:Idziemy.
Nagle jednak Bucky rozwala to miejsce i uwalnia Strażników.
Red Robin:I dziwić się czemu nie ma Avrngers tylko jakaś podróba.
I pojawia się kłótnia pomiędzy naszymi 27 bohaterami. Uspokoja ich Rocket bazooką prócz Robina,Reda R.,Spideya i Novy.
SL:gdzieś w nowym jorku jest kamień czasu. Lepiejcuważać bo wywołuje retrospekcje. I większość z was je spotka ale reszta ich podoła.
Spidey tymczasem czyta o tym że Duda został prezydentem

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Spidey: Zaraz... a ten kamień potrafi cofać czas?
SL: Tak. A co?.... Duda nie pasuje, czy co? Bo ja nawet nie wiem, kto to jest!
Spidey: Kij z nim, nie mój problem. Chodzi mi o zupełnie co innego...
SL: Tyle że nie wiem, czy można kontrolować czas, w jaki się przenosisz. Poza tym, twoje ciało mogłoby tego nie wytrzymać...
Przelatują nad Nowym Jorkiem, gdzie wysłannik Thanosa, Silver Surferposzukuje kamienia czasu.
Silver: Ej, wynocha! Kamień jest mój! I tak nie wiecie, jak go użyć!

FilmFan200

Human Torch: Ooo k*rwa! Zwiastuje do Galactusa za parę lat! Ale za jakieś 6.
Wszyscy robią facepalmy. Ale Surfer to tak naprawdę Nebula a on zaginął

FilmFan200

Strażnicy pokonują Nebule ale gdy wszyscy:Teen Avengers i Strażnicy dotkneli go ujrarzali co by się stało gdyby np.Rodzice Parkera wrócili,Quilla by matka wróciła i spotykają osoby/rzeczy które mówią do naszych bohaterów że nie mogą wrócić.

Czyli po prostu wzruszająca scena z wizjami.
Końcxy się to happy endem przytulasem i bla bla bla. A gdyby tak się dtało jak chca nasi to są rzeczy takie jak:śmierć,wojna,nowy wróg,zaburzone kontinium,ciemność,alternatywny zły świat albo nawet pustka i nic.

Sl:O Jezu...
I spią przez kilka godzin.
Później budzą się. Superboy dzierży kamień bo może go trzymać dłuuugoo a inni tylko kilka fodzin.
Sl:Hej! To Zemo!
Zemo:Oddajcie kamień albo bomba eybuchnie! I stoi przy niej Joker!
Red:Sukin...
Zemo:A wię cwojna!
A nasyła swoje wojsko na noey jork by je zniszczyć.
Sl:Dobra! Ja i:Gamora,Drax,Spidey,Nova,Warlock,Colector,Vision,Wasp(po śmisrci Vyne zastąpiła ja 14 letnia córka Scoota Langa aka Ant-Mana.później dołączy do Ta czyli Teen avengers),Ant-Man,Phyla Vel(nowa ze Strażników),Yondu i ekipa,Mantis(nowa),vance astro(nowy,na koniec filmu okazuje się że to zaginiony krewny Capa),Captain Marvel idziemy ratować cywilów. Reszta do ataku. Prowadzi do ataku Nighwing.(który nie ma juz na imię dick).

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Po długiej walce pokonują oni Zema i jego gostków i ratują Nowy Jork. W relacji telewizyjnej J.J. Jameson OCZYWIŚCIE najeżdża na Young Avengers, a w szczególności Spider-Mana.
JJ: Mówię wam! Ten nicpoń Spider-Man tylko szkodzi naszemu miastu! Trzeba go powstrzymać!
Spidey: Star Lord! Weź tego debila załatw!
SL: Ok
I zabiera go i Macierwicza do rakiety i wystrzeliwują w kosmos, po czym słuch o nich ginie.
I wszyscy szczęśliwi!

FilmFan200

Nie!!!! Nie mogłeś zniszczyć najwyżej telewizora czy bilbirdu z nim czy ekranu?!!! ZMIEŃ TO!

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Już:
Jameson wraca na ziemię z Prawdziwym SIlver Surfurem
Surfer: Koleś, miałeś szczęście, nie to co ten twój kompan szaleniec! Jego słowa naprawdę rozwścieczyły Dodupyzaurów! A ten Zdupydomordyzaur! Ledwie uszliśmy z życiem!
JJ: Spoko, nie ma za co!
I pojawia się nowy spot informacyjny - zdjęcia z kosmosu i narracja JJJ:
JJ: Tak, drodzy państwo! Ten hultaj i nicpoń, Ścierwo i śmieć, Spider-Man, chciał mnie zabić! Wysyłając w kosmos! I o teraz, S.H.I.E.L.D.? Nadal macie pewność, że wspieracie...
I wtedy BUM! - Spidey i Novz strzelają w baner, chcąc ustrzelić Hobgoblina.

FilmFan200

Nagle pojawia się szaryxekran

Spidey:Zaraz zaraz zaraz! W tym filmie miały być problemy mojej szkoły i Miles Molares(14lat )mój uczeń-Spider Kid. A nie ma go! I szkoły też!
Ja:Okej już robię.

Naglepokazuję się że Zemo to... COULSON!
RED:HIS LIFE?!
Nova:Tim,to długa historia...
Coulson:Chciałem stać się zły bo ten kamień mnie przekonał. A teraz jest w Visionie! I bym mógł rozwalić Jork,gdyby nie te wścibskie dziecieki!
Nova:Koleś nie chcę mi się komentować twego zachowania. Won!
Coulson idzie do pierdla a bohaterowie po nocy wracają do szkoły. Oczywiście pod swoim alter ego. Ale większość.i tak nosi ciemne okulaey albo czapki albo maski by się nie zdradzić.






I lepiej znajdź tożsamości naszych bohaterów.

Tymczasem z głośników przemawia wicedyrektor Lex Luthor.
Lex:Hahaha! Ciołki! Jestem waszym dyrem!
Parker: Co?! Najpierw Coulson,później do liceum mogą wchodzić dzieci od lat 12 a teraz to g*wno!
Jednak dyrem jest Maria Hill.
Parker:Trochę lepiej ale i tak źle!
Grayson:Guzik mnie obchodzi mamy hemię z Hankiem Pymem! Oczywiście nikt nie wie że to dawny Ant-Man...
Connor Cent:Może być ciekawie...

FilmFan200

Na chemi robią eksperymenty czy ludzikcz plastikucwytrzymama na rozpędzonej puszki Coli. Padają tskie dialogi:
-No i p*zdułę i wyłądował...
-Mamy wp***dol!
-Cassie uważaj dzi*wko!
-Spider-Man,Spider-Man... To jest właśnie Pet...
-Avengers Asemble!
-Babe,babe,babe...
-Król Julian!
-Ja i mój JJ,był to kiedys Red Robin czyli Joker Junior czyli Tim...
Jednak nagle dzwonek.
Następne lekcje:angielski,informatyka,plastyka(trzeba było z siecie zrović coś ładnego ale Parkerowi to zajęło w 5 minut i nie musi w domu odrabiać anglika. Później matma,stołówka,Muzyka,Biologia ale wkońcyu na Biologi jest kłótnia. Parker,Kent,Kid Flash,Grayson,Cassie C. aka Wonder Girl,Ava Ayala aka White Tiger,Cassie Lang aka Wasp,Nova,Jess Cage(dziecko Power Mana i Jessici Jones,Iron Fist i Miles Molares zostają po lekcjach.
Parker:Ciocia May mnie zabije!
Iron Fist:Jak zwykle płaczesz... Aaa! Całowałem się z Mary Jane Watson...
Dochodzi do bójki Fista i Pająka. Jednak pojawia się Hill i pojawiają si

FilmFan200

Dobra posty się gubią zrób drugą część naszej fabuły.

Robią się wjazdy z rur i nasi bohaterowie docierają do małych samolotów gdzie jadą by pokonać... Squad! W Sydney.
Fury:To potrwa jakieś 1,5 dnia.
Jadą statkami.
Iron Fist:Te dzwoni M.J.
Spisey:Nie odbie...
M.J:Peter?
Iron Fist:Nie. Tu...
M.J:Ooo Danny(Rand). Co u Petera?
Danny:Zostaliśmy po lekcjach. Pete się nieco popłakal...
Spisey:Arghh...

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Pete: K*rwa, Dan! Mówiłem, żebyś nie odbierał telefonów.. Część, M.J!
M.J: Peter! Gdzie ty jesteś? Ja i ciocia May czekamy z obiadem!
Pete: yyyyy... wiesz co... teraz jestem zajęty i...
M.J: Dobra, przypomnę ci to juz niedługo! Idę dziś do kina z Harrym, na razie!
Pete: Kur*a! Znowu ten pi*duś z ogoloną ci**ś do M.J. się odbiera! Gdyby nie te jego stary!
Iron Fist: Daj spokój! I co jej może zrobić?
Pete: No właśnie sprawi, że o mnie zapomni Dzięki, Nick!
Nick Fury: Słuchaj no, szczylu! Zapomnij o tej swojej niuni! I tak nie po*****sz!
Connor Kent: Czyli wciąż będziesz musiał szukać...
Nick Fury: Mordy! Robicie tak: Pokonujecie Squad i wracacie do domu Resztę zostawcie nam i NATO - niech się w końcu za coś pożytecznego wezmą!

FilmFan200

Spidey:Wypier... Okej. A więc Tim mógłbyś powidzieć jacy są ze Składu nowi?
Red Robin:Dobrze. Są nowi:Katana,Slipknot,Killer Frost,Two-Face,Bane,King Shark,KJRhino czy coś,Black Spider,Poison Ivy i perełka:Arsenal który był kiedyś u Tyatanów jako Red Arrow. Fajny typ ale pokłóciłem się z nim później dostał pranie mózgu... Ah...
Spidey:Lepiej uważać na niego. A wię c dobra do Australi a my operacja a lá drzemka.

Zzz....




Tymczasem Thanos dowiaduje się że Kamień czasucto po prostu Kryptonit,a więc jest uch setki tysięcy ale tylko kilkadziesąt z nich są prawdziwe.

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Thanos: Dobra, niech te C`qrwozaury je odszukają!

Po dotarciu do Australii nasza ekipa rozprawia się ze Składem, a Spidey odkrywa, że Squad chciał użyć broni, na której jest znaczek S.H.I.E.L.D.!
Spidey: Nick! Co to wszystko znaczy?!

FilmFan200

Odzywa się Carnage
-Hahahahabahahajhahahahahah! Ale z was głupki! Zawładnołem Tarczą i Składem swoim symbiontem! Teraz musicie jakoś mnie pokonać!
Fury:Uciekajcie!
Carnage:Jak ja ci zaraz...
Ackabar:It's a trap!
Cicho
Spidey:Dobra drużyno! Ratować Shield!
Nova:A infinity stones?
Spidey:Ja,ty i Strażnicy sobie o tym pogadamy.
Sl:Chodźmy już.
Nightwing:Kurde! Sprzętcjest w Super Café! Musimy zagadać Batmana i Supsa by nie zauważyli broni.
Spisey:Chodźmy. Idę do łazienki.
W łazience spotyka Stana Lee.
Stan:Znam cię! Jesteś Parker.
Spidey:A ty?
Stan:Agent Tarczy.
Przywitali się potem pogadali o Tarczy i o jego pracy(jest sprzątaczem w liceum który zajmuję się sprawami Tarczy w Sydney.
Tymczasem Symbiont Carnage potrafi latać i porywa Skład!
Marsjanka:Szlag!
Nova:Dobra chodźmy już do café.
Tymczasem w super café

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Sups i Batman pojawieniem się Carnage`a!
Sups: O kur.....
Carnage wciaga ich obu. Obok przechodzi M.J., Którą porywa. Widzi to Spider-Man.
Spidey: Czekaj, M.J.! Uratuję Cię!
Następuje walka. Carnage używa wchłoniętych przeciwko Spidey`owi i próbuje go pokonać. Ale tan się nie daje.
Wzywa swojego Pająko-mechazorda. Pokonuje Carnaga. Infinity stones idą w ręcę Strażników.

FilmFan200

Człowieku! Jak nie Carnage to kto zostani głównym weogiem tego filmu?! Mysterio?! Putin?! Obama?! Wskrzeszony Strucker/Ultron?!

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Cała ferajna wrogów Spidey`ego.

FilmFan200

Ech... Niech będzie znowu Uktron ale tym razem iprócz tego że jest wypsosażony w adamantium i ze zbroi Iron Mana i ze stali i ze skóry Supermana(Zzasz mu zdramał-miał nóż z krtptonitu) oraz z różnych kryptonitów,oraz elektryczności.

FilmFan200

Ultron:Haha! To była przykrywka! A teraz wybuchnie... Miasto Portland i Lódź!
Bo wybuchu miast jest panika. Nasi bohaterowie staję do walki z robotem. Aczkolwiek są do dupy

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Tylko Spider-Man jest gotów do walki z nim.
Spidey: Dobra, Ultronie! Wiem jak cię pokonać!
Ultron: Taa, jasne! Nawet nie wiesz, z czego jestem zrobiony!
I zaczyna się walka.

FilmFan200

No ale ultron robi tak że będzie trzęsienie ziemi w kalifaforni(film San ANdreas).HUlk pokonuje Ultrona i Young AVengers razem z głównym aktorem San ANdreses,Hulkiem,Wdową,Hawkeyem,Falconem,Ms.Marvel,Black Panther,Luce Cagem,Daredevilem,Electrą i T.A.R.C.Z.ą idą ratować i ewakuować kalifornię.(Ultron zostaje przez Luca CAGA WYNIESIONY W KOSMOS)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Spider-Man rusza w kosmos i walczy tam z Ultronem. Oczywiście nie idzie mu dobrze przez grawitację, jaka tam panuje ( a właściwie jej brak), mimo to nie poddaje się.
Wtedy pojawiają się Guardians.

FilmFan200

star-lord:dobra wróciliśmy z supercafe a teraz Groot rozwal Ultrona!
Groot:ja jestem groot
Ultron:ja jestem ultron!
groot;ja jestem... ?!
zniszczył go
star-lord:SPidey wracamy do san andreas ratowaćcywyli!

LordVader345

spidey ok spoko wracajmy w miedzyczasie venom powraca i chce by sluzyl mu doktor octopus octopus odmawia i wtedy przylatuje loki i rozkazuje mu go sluchac bo jak nie to powie spidermanowi ze to octopus pracowal dla osborna i chcial go zniszczyc i odkryc jego tozsamosc octopus odpowiada ze jezeli loki to zrobi to powie thorowi ze on udawal jego ojca i naslal ragnarok na asgard na co loki wraca do domu by to przemyslec kiedy loki mysli dostaje telefon od thanosa ze on go potrzebuje zeby odnalezc dwa ostatnie kamienie nieskonczonosci niezwarzajac na nic loki leci z thanosem nie wie ze jak go nie bedzie to odyn wroci do wladzy twoja kolej lordzievader345

marvelfan_filmweb

Musisz poprawić post. Ze spacjami,przecinkami,enterami,kropkami bym lepiej widział.

P.S.Akcja dzieje się przed Ragnorokiem a Thanos ma tylko Teseract i Eter.






Jednak Spidey to zauważa i SUperboy używa kamienia czasu aby ta sytuacja się nie stała.

Po zmienieniu czasu Superboy już nie może Kamienia używać bo okazuje się że to Kryptonit. i to mocny.

ALe pojawia się prawdziwy Zemoi bierze Kamień. Chce zniszczyć za pomocą laski Riddlera Usa i użyć do tej kropki pod pytajnikiem umieścić kamień HUck(nazwa wymyślona)
Kiedy go umieszcza bierze zamach o laskę o ziemię ale Red Robin,Robin,Star-LOrd,Ray(san andreas,gra go dwayne johnson),SPider-Man,Spider-Boy(Miles Molares) tańczą i odwrają jego uwagę gdy Red Hood(drugi Robin,wezwał go Red Robin,jego tożsamością jest Jason todd) strzela z bazooki i niszczy laskę,Parker łapie kamień i scena podobna jak końcówka STrażników:Wszyscy łapią się za ręcę i wysyłają Zemo w nieznaną przestrzeń.

Sl:To kto bierze kamyk?
Red Robin:Wieża tytanów go weźmie.
Robin:Nie! Dajmy go Batmaanowi!
Yondu:A ja?
John(tata star lorda):O nie! Zabrałeś mi syna więc kamienia nie dostaniesz.
Human Torch:Ja z pozostałą trójką go weżmiemy.
Hiro:O nie! Baymax, weź kamień.
Fred:Niech weźmie go Tarcza!
Nick Fury:Dobra my go bierzemy!
nagle pojawia się Loki.
Loki:Nie! Ja go biorę!
Drax:o Kur...
Groot:Ja jestem Groot!!!!!!
\Loki:A co mnie to?! Nara frajerzy!
Drax i Mantis oraz Warlock i Qualla skaczą w portal do Asgardu.
Sl:Mamo!!!... O nie wspomnienia...
John:Pete idziemy za nimi?!
Nova:IDę z wami!
SPidey:Ja też. Miles, zastąpisz mnie w tym czasie?
Spider-Boy:SPoko.
Red Robin:Robin,razem z Milesem i Iron Fistem będziecie dowodzić składem. Ja idę z nimi.
\CYborg: i ja!
Beast Boy:Gdzie ty,tam ja.
Raven:DObra też pójdę.
Wielka Szóstka: i my!
Sl:No no...Weźmiemy jeszcze Minionki,Gru,Jacka Sparrowa,Cyclopsa,Nightcrovera,Ant-Mana,Iniemamocnych,Icemana,ELsę,Hawkgirl,Boos tera Golda i pełny skład!
Blue Beetle:Mogę z wami?
sl:spoko.Weźmiemy jeszcze innych ale później.
Nick Furty:IDziemy na Helikalier!
na Helikarierze.
Nick fury:1. Skład nadal istnieje ale dowodzi nimi Red Hulk i Czarna wdowa oraz Hawkeye bo Hulk idzie ze STrażnikami podobnie jak Wasp.
SL:A ty Vision?
Vision:Ja muszę pogadać z Thanosem(scena środkowa w napisach).
Gamora:ZNalazłam Sparrowa! i niespodzinakę.
\ZObaczyli bezpiecznego SParrowa i...

marvelfan_filmweb

Starka i Capa w wodzie!
Wszyscy:cooooo????!!!!!!!!!!
Cap:To długa historia...
\razem ze starkiem mdleją.
\SL:Nara! Chodżmy SKłądzie!
i się kończy film
pozostały 4 sceny po napisach


napisz tą jak Vision rozmawia z Thanosem i pierwszy ginie z rąk Śmierci,Thanosa i Kamienia Umysłu(ale Jarvis jest w systimie STarka ale o tym w Ragnoroku)

Pojawiają się jeszcze bannery:Ragnarok,Piraci z KARaibów 5

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Vision przybywa na spotkanie z Thanosem
Thanos: To ty gnojku masz moje kamienie?!
Śmierć zabija Visiona
Vision: To... było.... piękne...życie....
I umiera.
Śmierć: No dobrze..ale co dalej?
Thanos: Jak to co? Czekam na pozostałe kamienie! I ruszam na podbój Ziemii! Hshahaha!
Kurvinox Tomek: Ty chory...
I zabija go (tomka)
Thanos: Ktoś mi podskoczy?

FilmFan200

Późnirj pojawia się scrna gdy ktos dzwoni do Nightwinga i móei:Nie znasz mnie ale poznasz. I wybuch pokój Tyatnów(jest to parodia Szybkich i Wścieklych. Tym kto to mówił to byl Shredder.
Goscinnie w tym filmie(na forum Infinity part one) sa TMNT i Transformers oraz Casey Jones i Punisher!

FilmFan200

Kapitan Bomba:Ja!
Thanos niszczy uniwersum Kapitana Bomby

FilmFan200

Jakby co odpowidz na przedostatni post albo zrób drugą część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones