PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9695}
6,7 336 265
ocen
6,7 10 1 336265
6,1 28
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum filmu Spider-Man

Film jest rewelacyjny.
Plusy filmu:
-Bardzo dobra ekranizacja komiksu,
-Doskonale dobrani aktorzy, zwłaszcza Jameson:),
-Spider-man, jego doskonały wygląd (10/10) i ogólnie przemieszczanie się siecią:D (chyba każdy przyzna, że zakończenie filmu jak Spidey śmiga jest super;)),
-Zielony goblin, jego wygląd i ślizgacz (bardzo fajnie zmienili wygląd goblina, bo jakby to wyglądało gdyby wyglądał jak w kreskówce. Żenada :/),
-Gra aktorów na duzym poziomie,
-Akcja filmu,
-Film zarówno dla młodych fanów Spider-mana, nastolatków i dorosłych,
-Lokacje,
-Świeżość filmu,
-Historia Spider-mana jest troszkę zmieniona w taki sposób, że nie jest monotnna, a relaksująca i ciekawa,
-Początek filmu jak i zakończenie,
-I dużo jeszcze można wymieniać. Nawet w filmie są doskonałe żarciki Jamesona:) Lepszej i dokładniejszej ekranizacji komiksu nie znam. Ktoś zna?:)
Minusy filmu:
-W zasadzie tylko czepialscy jakieś znajdą, że film nudny, wolno się rozwija i inne bzdury.

Film jest naprawdę bardzo dobry i z czystym sumieniem polecam każdemu obejrzeć. Zwłaszcza, że w przyszły poniedziałek będzie leciał na polsacie i trzeba obejrzeć nawet jeśli co chwila będą głupie reklamy i wkurzający totolotek:)
Niech mi ktos tylko pisze jakieś minusy do tego filmu, a ja i tak wyciągnę z tego plusy, jeśli rozumiecie:D

Jason_Krueger

Przed kilkoma chwilami skończyłam go oglądać i nie wymienię żanych minusów, bo ich nie zauważyłam :P Naprawdę super :)

ocenił(a) film na 8
Jason_Krueger

Do plusów dodałbym jeszcze efekty specjalne, bardzo dobre (chociaż było widać że Spider Man (przemieszczający się na pajęczynie) jest zrobiony programowo :)

Film oceniam 9/10, bardzo dobra ekranizacja komiksu.

ocenił(a) film na 8
Jason_Krueger

Owszem, popieram ekranizacja komiksu (prawie) bez błędna.
Ciekawie zrealizowany film, napewno lepiej niż innych hollywodzkich super hirołsów , a pozatym jeśli ktoś czytał komiksy o CZŁOWIEKU PAJĄKU to film będzie jego "ekranizacją biblii" (i w tym, stwierdzeniu odrazu dodam, że moim celem nie było obrazić wyznawców i czcicieli Biblii ,a pokazanie jakoby komiks miał zbliżoną wartość dla fana, jak Biblia dla wyznawcy)...
Ja jednak pokuszę się o nieco niższą ocenę...
Cóż... Plusy wymieniliście już wcześniej...
Ja bym dał 7+ bądź 8, może dlatego, że nie należę do fanatyków hirołsów...
Ale każdy fan PAJĄKA doda sobie jedno bądź dwa oczka do oceny...
TYLE...

ocenił(a) film na 8
michaki999

Jam jest czubek na punkcie Spidera.:) I musze wam powiedziec ze osatni raz film widzialem w 2002 roku.... Obejrzalem go wczoraj i moge smialo powiedziec ze zalicza sie do Jednej z najlepszych ekranizacjii komiksu.. :)

Efekty Specjalne
-klasa.. :)

Gra Aktorów...
W sumie to przyzwoicie odegrane role..:) W.Defoe jak zwykle rewelka w roli Czubka :)

Brak Happy Endu :)
Nareszcie..:)

Postacie i Charakteryzacja..:)
Bardzo mi sie podobal Peter sprzd przemiany w Spideya.Oferma.Lamus... i
tak mialo byc.

Muzyka.. :)
Pod względem technicznym Film stoi na Very wysokim poziomie.Elfmann
chwała Ci mistrzu..:D

Dobrze opowiedziana Historia.
Bez zbędnych wcięć, Dodatkowych wątków itp.

Prostota przekazu.
Nie mamy tu ( jak w dwójce ) przymyslen.Problemów Petera.
Prosta Historia opowiedziana w Prosty przyjemny sposob.

Filmjest na serio bardzo dobry Choc...ma tez minusy .:/ tych jednak longerek nie wymieni i postawi Ocenkę 8.. :)

Oyasumi.. :]

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
michaki999

Jam jest czubek na punkcie Spidera.:) I musze wam powiedziec ze osatni raz film widzialem w 2002 roku.... Obejrzalem go wczoraj i moge smialo powiedziec ze zalicza sie do Jednej z najlepszych ekranizacjii komiksu.. :)

Efekty Specjalne
-klasa.. :)

Gra Aktorów...
W sumie to przyzwoicie odegrane role..:) W.Defoe jak zwykle rewelka w roli Czubka :)

Brak Happy Endu :)
Nareszcie..:)

Postacie i Charakteryzacja..:)
Bardzo mi sie podobal Peter sprzd przemiany w Spideya.Oferma.Lamus... i
tak mialo byc.

Muzyka.. :)
Pod względem technicznym Film stoi na Very wysokim poziomie.Elfmann
chwała Ci mistrzu..:D

Dobrze opowiedziana Historia.
Bez zbędnych wcięć, Dodatkowych wątków itp.

Prostota przekazu.
Nie mamy tu ( jak w dwójce ) przymyslen.Problemów Petera.
Prosta Historia opowiedziana w Prosty przyjemny sposob.

Film jest na serio bardzo dobry Choc...ma tez minusy .:/ tych jednak longerek nie wymieni i postawi Ocenkę 8.. :)

Oyasumi.. :]

ocenił(a) film na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Bardzo dobry film. Spodziewałem się jakiegoś kiczu a tu zaskoczenie.

ocenił(a) film na 10
Jason_Krueger

dla mnie też super.

ocenił(a) film na 9
Jason_Krueger

Jakby nie było bedzie bardzo miło. Pająk spajdermen serdecznie was pozdrawia

ocenił(a) film na 3
Jason_Krueger

w zyciu nie miales komiksu z pajakiem w rece. T. Maguire i K. Dunst to zupelne przeciwienstwa postaci z komiksu

ocenił(a) film na 8
kokroucz

Czyli jacy byli w komiksie?

ocenił(a) film na 2
Najlepsiejsza1958

Zupełnie inna postać jest w komiksie tutaj Parker zachowuje się przez cały film jak kretyn a gra aktorska woła o pomstę do nieba.

ocenił(a) film na 6
ChubakaCieLubi

To jest bzdurne porównywanie. Ekranizacja nigdy nie jest wiernym odzwierciedleniem książki, komiksu czy powieści. Reżyser zawsze ma własną wizje, sam buduje postaci w taki, a nie inny sposób. Całość ma w jak największym stopniu nawiązywać do oryginalnej historii, to jest najistotniejsze. I tak ta już można powiedzieć "kultowa" trylogia jest całkiem przyzwoita jeżeli chodzi o fabułę, grę aktorską i powiązanie z wydarzeniami z komiksu. Szczególnie porównując z tym dziecinnym, kretyńskim spidermanem wymyślonym na potrzeby serii avengers.

ocenił(a) film na 8
simoonthph

A weź, szkoda gadać. Najnowszy Spider-Man to po prostu kukiełka Avengers. Syf, syf i jeszcze raz syf!

ocenił(a) film na 7
Jason_Krueger

Film ciekawy, dobrze zagrany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones