PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 956
ocen
7,2 10 1 157956
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

'po co', 'dlaczego', 'znowu to samo'. Po to, żeby zrobić w końcu dobry film z pająkiem. Dlatego, że można go w końcu zobaczyć w MCU z innymi najlepszymi postaciami Marvela. Więc rada jest prosta: nie chcesz-nie oglądaj.

kubix45

Nie chce i nie będe oglądał. Ale nie podoba mi się że kręcą tyle tego gówna. Blockbusterów na rok nie ma zbyt wiele, wolalbym zeby wytwórnie wb i disney zajely się czymś innym.

ocenił(a) film na 9
Venetor

No widzisz,a ja chce i obejrzę.W końcu dadzą porządnego Spider-Mana.

ocenił(a) film na 9
roman876

dobrze powiedziane

ocenił(a) film na 6
roman876

To tamte były "nieporządne"?

katedra

tak

ocenił(a) film na 8
kubix45

Mi tam nie przeszkadza. Spidey walczył z tyloma wrogami, że włączenie go do MCU razem z nowymi Nemesis może być dobrym pomysłem. Tylko szkoda, że TASM nie będzie kontynuowany :(

ocenił(a) film na 9
kapsel97

tak, trochę mnie to boli (Sinister 6 [*] ) ale może w końcu dostaniemy film o SM, który będę mógł ocenić na bardzo dobry :P

ocenił(a) film na 8
kubix45

Dla mnie akurat TASM 2 był bardzo dobry, jednak po ocenach na Filmweb nigdy takowy sie nie odnajdzie :( każdy ma pomiędzy 6 a 7, nawet pierwsza czesc.

ocenił(a) film na 9
kapsel97

Dla mnie TASM 2 był super, ale tylko w klimacie, bo dobrego filmu w filmie to tam było tak z 7 :P

ocenił(a) film na 8
kubix45

Nie oszukujmy sie, żaden z filmów o Spider-manie nie był wybitny, każdy może mieć swoją ulubionią cześć. Batman, Wolverine - to bohaterowie jak na razie z super filmami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones