PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 144 235
ocen
8,1 10 1 144235
8,3 35
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Mimo że obejrzałem ten film dopiero teraz, mając 22 lata,to czułem się jak dziecko które pierwszy raz ogląda jakąś bajkę.
Kolejne świetne anime :D

ocenił(a) film na 10
luk392

Mam to samo i ten sam wiek xD
Nie wiem czy widziales, ale równie dobre i wciągające jest ,,Ruchomy zamek Hauru,,

BishoOni

Tak widziałem, zgadzam się w 100% równie dobre jak Spirited Away

ocenił(a) film na 10
BishoOni

dzisiaj obejrzę Księżniczke Mononoke jestem ciekawa.

ocenił(a) film na 9
BishoOni

W dzieciństwie widziałem tylko parę fragmentów "Spirited Away: W krainie Bogów", więc teraz postanowiłem to obejrzeć. Jestem zachwycony, dziś nie łatwo o takie bajki.
Ciekawe jest to, że również jak wy mam 22 lata :D
A jeszcze ciekawsze jest to, że też niedawno ściągnąłem bajkę "Księżniczka Mononoke", z tym że tę niemal w całości obejrzałem w dzieciństwie, z czego nic już nie pamiętam oprócz 'głów wielkich wilków, wyjazd z jakiegoś fortu rannego chłopca na jeleniu? ' Pamiętam jeszcze że oglądałem to w dzień wszystkich świętych.

Z takich bajek przypomina mi się jeszcze " Metropolis" 2001 - to też wspaniała bajka, lecz słabo ją pamiętam, może czas sobie przypomnieć :)

ocenił(a) film na 9
luk392

No nie, też mam 22 lata i podobne odczucia :D

ocenił(a) film na 10
woocash94

Świetne anime, mam 20 lat od jakichś 7 nie oglądam bajek bo stwierdziłem, że są dla dzieci, za namową koleżanki postanowiłem obejrzeć no i wciągnąłem się na maksa, majstersztyk. Kiedyś hejtowałem ludzi którzy oglądają "chińskie bajki " a dzisiaj sam je lubię. No nic tylko krowa zdania nie zmienia :D. Polecam wszystkim, i dzieciom i starszym.

ocenił(a) film na 10
Mazoch

Przepiękna, wzruszająca animacja. Taka trochę japońska Alicja w Krainie Czarów. Niby naiwna, niby przesłodzona, a jednak zachwyca. Bardzo podobał mi się wykreowany w tym anime świat, był taki oryginalny i niesamowity. Brawa również za muzykę, no i oczywiście za baśniowy klimat. Jest to jedna z najlepszych rzeczy jakie oglądałam w życiu.

ocenił(a) film na 8
luk392

Przeważnie trafiam na fajne filmy trzymające w napięciu bo takie uwielbiam a ostatnio nie mam szczęścia i nudze się na filmach....ostatnio w deszczową niedziele szukałam coś dla całej rodziny bo z dziećmi lubimy też oglądać sobie jakies fajne bajki czy filmy familijne , trafiłam przypadkowo na "Zamek Hauru" i gdy zobaczyłam że to japońska to zrezygnowałam :D ale całą reszte co mi wyskoczyła w wyszukiwarce już widzieliśmy , noo i włączyłam ten zamek :D od początku do końca nie było mnie ! Haha :D dzieci zresztą tez :D alee nas wciągneła :) ! Ja tak samo poczułam się jak dziecko znowu ! mam 27 lat a przez całą bajkę mialam moze z 8 hahahahah xD wkręciłam się w ten klimat jak na razie i dziś oglądalam "Spirited away" jestem zachwycona ! ♡♡♡♡

Pati_Marcin

Dokładnie ! a oglądałaś już "Mój sąsiad Totoro" z dzieciakami ? Jeśli nie to gorąco polecam, i "Sakasama no Patema" też koniecznie zobacz, dzieci na pewno będą miały ubaw. "Sakasama..." to tak w skrócie bajka w której ludzie żyją w odwróconej grawitacji i mają przez to mnóstwo niesamowitych i wzruszających przygód. ;D

ocenił(a) film na 8
luk392

'Mój sąsiad Totoro' tak ale Sakasama nie :D a więc mamy co oglądać w najbliższą niedzielę :D - dzięki :)
PS moja 9-letnia córka ''zakochała'' się w bajce ''Wilcze dzieci'' :D ogląda ją na okrągło..:))) a 4-letnia w ''Ponyo'' :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones