PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 869
ocen
5,2 10 1 48869
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Film jest dobry. Niska ocena jest pewnie wynikiem zniesmaczenia wśród kobiet. Ale należy
zauważyć, że Polka jest w tym filmie przedstawiona nad wyraz dobrze. Życie zmusiło ją do
tego i robi to co robi dla pieniędzy. W przeciwieństwie do większości Polek za granicą,które
robią to co robią z przyjemności...Musicie przyznać, że stereotyp Polki jest dużo bardziej
negatywny niż Polaka. i nie piszę tego jako sfrustrowany, niedomyty i wiecznie pijany Polak.
Piszę do do waszej wiadomości, żebyście zawsze o tym pamiętały gdy będziecie miały
zamiar wytknąć coś nam...

ocenił(a) film na 7

jestem kobietą i oceniłam film wysoko

użytkownik usunięty
gioconda_2

tzn. że nie jestes zniesmaczona? to niedobrze;)

użytkownik usunięty

przepraszam, chciałem napisać...nie dobrze..

ocenił(a) film na 7

a czy kazda kobieta musi być zniesmaczona? ja nie jestem (widocznie jestem poza stereotypem) i film mi się podobał, najbardziej portret rodziny Binoche, a dziewczyny jako tło dla opowiedzenia historii o wnętrzu rodziny dziennikarki...

użytkownik usunięty
gioconda_2

żartowałem...jesteś poza stereotypem? chyba po prostu jeszcze nie byłaś za granicą, żartowałem....

użytkownik usunięty

żartowałem

ocenił(a) film na 7

granice są w nas, a nie w liniach na mapie

ocenił(a) film na 2

nie chodzi o żadne zniesmaczenie, ten film nie wnosi nic nowego..poza tym jest nudny..jak ktos kiedyś napisał tylko biust jednej z aktorek ratuje film

to chyba jakaś słaba prowokacja....

użytkownik usunięty
iwona1510005

słabo mi wyszło to prawda, ale jest w tym prawda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones