PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 877
ocen
5,2 10 1 48877
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

nic dodać nic ująć, to film dla ćwierć inteligentów

Damianq

proste, jest promowany przez TVN - to musi być gówno

użytkownik usunięty
Feedo

own3d

Damianq

masońskie. :D Stary, rozwaliłeś mnie. :D

Damianq

Uzasadnisz? Szczególnie interesuje mnie to "masońskie".

użytkownik usunięty
Damianq

YEAH!

Damianq

Jesteś księdzem czy może katolickim fanatykiem?

ocenił(a) film na 6
Damianq

Bądź chociaż tym ĆWIERĆINTELIGENTEM! Dobrze jest wiedzieć, jak pisze się oskarżenia i opinie.

Damianq

WOW ! Cóż za merytoryczna recenzja. Z pewnością po tym komentarzu obejrzę ten film. Jestem bardzo ciekawy jak wygląda kino masońskie i w dodatku "tvn-owskie" :) hahahahahahaha

ocenił(a) film na 1
Przemo_35

nie jestem żadnym fanatykiem, tylko mówię że takie filmy powstaja tylko po to by siać demoralizację

Damianq

w pewnym sensie się zgadzam... to znaczy, uważam, że te filmy (tak samo jak "Galerianki") robione są po to, by przed takimi zjawiskami jak sponsoring ostrzegać, z tym, że efekt jest zupełnie odwrotny. materializm i seks jest teraz promowany wręcz, a te dziewczyny, którym w odpowiednim momencie nie zostały wpojone pewne zasady moralne, po prostu powielają podpatrzone zachowania. jeżeli nie widzą w tym nic złego, to są po prostu dewiantkami społecznymi...

Karo92

Czytałam wywiad z Szumowską. Mówiła, że nie chodziło jej o te studentki, ale o przemianę i ukryte pragnienia tej dziennikarki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
amnzji_smak

przez takich jak TY, filmweb traci na wartosci... co to w ogole za wyzwiska?! jaki chory czlowiek, ogarnij swoją nienawisci psycholu...

jesteś ślepa/y? nie widzisz co napisał założyciel tematu ? Skomentowałem to w należyty sposób. I nie pisałem do ciebie, więc po co się wtrącasz. Jeżeli tępienie takich matołów, którzy takie rzeczy wypisują na temat twórczości Szumowskiej i obrażają ich odbiorców ("...ćwierć inteligentów.") jest chorobą to tak jestem chory.

użytkownik usunięty
amnzji_smak

to chyba ty jestes slepy kolezko, bo autor tematu wyrazil swoja negatywna opinie, natomiast ty nazwales go skur*****, nie dziwie sie ze utozsamiasz sie z szumowska, bo prezentujecie ten sam poziom - a raczej jego brak. slowa "tworczosc" obok tej pani nie stawiaj, bo obrazasz sztuke. a wtracac sie mam prawo bo od tego jest forum - az tak myslenie cie boli?

Jakim prawem ktoś odbiorców Szumowskiej nazywa ćwierć inteligentnym ? Pytam się ? A "koleżko" to zwracaj się nie do mnie. Obrażam sztukę hahahaha, ty chyba nie wiesz o czym mówisz ! Pij, tańcz i baw się dalej !

użytkownik usunięty
amnzji_smak

naturalne jest ze jak ktoś uwaza film za "cwiercinteligencki", to tak samo bedzie patrzyl na odbiorców tegoż dzieła. masz ewidentny problem ze swoją zarozumiałością, uwazasz sie za niewiadomo co, stad te twoje oburzenia, co kazde slowo, a z ostatniego postu jeszcze wynika, ze jestes prawdziwym guru:) pękasz ze smiechu oskarzony o nierozumienie sztuki - stad wynika ze uwazasz sie za meeeeeeeeeeegaznawce :) i tez kolezka z tego samego powodu ci nie przypasowal, w koncu ty jestes Kims! zenujące...

doładnie zgadzam się, jestem kimś. Przykro mi, że ty wolisz być byle jaka. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
amnzji_smak

no, jesli sie nie wie jak odpowiedziec na daną kwestie, wtedy obraca sie kota ogonem albo udaje ze sie nie slyszy :) gratuluje tchorzowskiego podejscia i rowniez pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5

Spiderman 2 10/10
To mówi o tobie wiele.

użytkownik usunięty
idid

otoz nie, to nic o mnie nie mowi, bo to jeden z kilkuset ocenionych

ocenił(a) film na 5

Nie obraz sie, ale sprawdzilem tylko pierwszy film z brzegu. Nie chcialo mi sie analizowac wiecej.
Mowi to o tobie bardzo duzo, skoro pojawia sie rozmowa na temat cwiercinteligentow i poziomu szumowskiej, to jak nazwac kogos kto za ARCYDZIEŁO uwaza Spidermana 2?

użytkownik usunięty
idid

nie uwazam spidermana za arcydzielo, na nazewnictwo ocen w ogole nie patrze, bo jest nieadekwatne, ja film oceniam ZAWSZE wzgledem tego na ile mi sie podobal, podam inny przyklad: w moich ocenach film czarna emmanuelle ma rowniez ocene 10, choc nie jest to film wiecej niz przecietny, ale mi sie podobal mega, stad ocena najwyzsza, moje oceny są subiektywne, niektore z nich uwazam rowniez za w 100% zgodne z obiektywna ocena, ale nie wszystkie, podobnie inna rzecz z moich ocen - film z serii Barbie :) rowniez ma 10 choc bajki o barbie nie mozna nazwac arcydzielem. spiderman to swietny film tak samo jak piraci z karaibow, a nazwa 10 na filmwebie nie ma tu zbyt duzego znaczenia. choc mozna jeszcze napokmnąć o tym, ze spiderman to film fantastyczny, i wzgledem mozliwosci dla filmow fantastycznych nalezy go mierzyc, a nie wzgledem mozliwosci dla dramatow czy Bog wie jakich powaznych dziel. jak na film fantastyczny spidermanowi niczego nie braknie, jest godny tytulu arcydziela, jesli mielibysmy mowic o arcydziele fantastycznym.

Nie błaźnij się więcej, proszę . . . Kończ waść ! Wstydu oszczędź!

użytkownik usunięty
amnzji_smak

to ty sie blaznisz moj drogi, broniąc filmu dla galerianek.

idid

To nie ma kompletnie nic do rzeczy, jak kto ocenia filmy. Gust kazdej osoby nie podlega dyskusji i jest jego indywidualna sprawa. Osobiscie bardziej cenie osoby ktore maja swoje zdanie, od osob ktore go nie maja i powtarzaja tylko opinie glownego, "jedynie" slusznego nurtu z mediow mainstreamowych.

amnzji_smak

ja wiem tyle że masoneria istnieje i ze ma za zadanie po III wojnie wybic na swiat Antcyhrysta ktorego swiat zaakceptuje sam bo bedzie propagował "zajebisty" styl życia, mniej wiecej, taki ze kazdy bedzie mogł dymać twoja córke łącznie z tobą , fajnie nie? - a ty co wiesz o masoneri?

meryjan

Lekarz psychiatra się kłania (dobra rada, mówię poważnie), a o masonerii wiem niewiele, oczywiście wiem kim byli masoni i dalej są. Z tym lekarzem to nie żartuje.

amnzji_smak

Radzic mozna tylko tej osobie, ktora prosi o porade. Radzenie bez prosby jest dla mnie zwyklym madrzeniem sie.

ocenił(a) film na 1
Damianq

oczywiście i skłaniac ludzi do tego by łagodniejszym okiem spogladali na takie odchyły, ba, by moze nawet je akceptować

Damianq

No proszę Cię chyba sam w to nie wierzysz. Nakręcili film żeby podsunąć studentkom sposób na zrobienie gotówki? Idąc tym tropem to kino jest jedną wielką demoralizacją i wszyscy powinniśmy się ku-wić, zabijać, torturować i wygłaszać ckliwe moralizatorskie wypowiedzi. Trochę dystansu do kina. Uznałeś to za g*wno i dobra jeżeli Ci się nie spodobał to masz do tego prawo możesz go nawet zjechać z góry do dołu ale co ma na celu to kategoryzowanie ludzi, których ten obraz ani ziębi ani parzy? Jak tylko się pojawi w kinie pewnie też się wybiorę ale niezależnie od tego na jakim poziomie będzie i tak już teraz uważam że ocenianie odbiorcy jest czystym podnoszeniem własnej wartości w nie do końca oryginalny sposób. Oceniamy film nie widza.

ocenił(a) film na 1
reese

a ty uwierzysz dopiero jak cię zaczipują?

Damianq

Ja mam na to całkowicie wylane telewizji publicznej nie oglądam prawie wcale a żaden film na pewno nie popchnie mnie do robienia czegokolwiek wbrew sobie. Zwłaszcza jeżeli jest tak płytki jak to opisujesz.

ocenił(a) film na 1
reese

zgadzam się, normalnych ludzi to nie zepsuje, ale ile jest ślepo zapatrzonych w to co zobaczą na ekranie.

myślisz że to przypadek że w filmie Szumowskiej 33 sceny z życia, jest liczba 33? czemu właśnie ona?
odpowiedź jest prosta bo są 33 stopnie wtajemniczenia w loży masońskiej

Damianq

No to akurat prawda niektórzy są trochę nazbyt zapatrzeni w telewizję i jej przekaz. Ale wierzę, że jest nadzieja. A co do tego filmu niestety nie oglądałem. Jak coś jest reklamowane jako najlepszy film jakiegoś festiwalu to mogę to przeżyć ale jak zaraz po tym zionie z plakatów slogan 'największy międzynarodowy sukces' to mi się odechciewa go oglądać po takiej akcji promocyjnej.

reese

Zgadzam się z Wami. Propaganda na maksa. Sam uważam się za dosyć bystrego obserwatora i cenzora (skromność to ważna cecha i ja ją mam :) ), ale kilka razy dałem się wyprowadzić w pole. Ale o tym przekonałem sie dopiero po czasie, gdy już było po fakcie :/ Trzeba być czujnym, by nie dać sie oglupic. Osobiscie filmy Szumowskiej takze odbieram jako mocno lewicujace.

ocenił(a) film na 3
Damianq

Dziękujemy Ci za tę opinię, była ona niezwykle zajmująca i przekonywująca.

Margit_S

Może mu chodzi o to, że ten film popiera prostytucję ? I że dziewczyny zarabiające ciałem, nie są dziwkami wg filmu ?
W pewnym sensie tego typu filmy już zdemoralizowały społeczeństwo, dla przykładu popularna 18-letnia Majka z sieci, która nie jest może prostytutką, ale opowiada o swoim życiu erotycznym przed jakimś kolesiem, jak to kopulowała od pierwszej liceum na dyskotece w toaletach z facetami, ale nie chodzi mi dosadnie o to co robiła, tylko o jedno wypowiedziane zdanie: „ja się szanuje, żeby nie było”, ona naprawdę sądzi i w to wierzy, że się szanuje., to jest najgorsze. Drugi przykład, na pewnym portalu randkowym, zobaczyłem dziewczynę, która szukała sponsora, ja jej pół żartem pół serio napisałem: ale się tych prostytutek w warszawie naroiło” ona mi odpisała: „odpie**** się nie jestem prostytutką”. I o czym to świadczy ?

ocenił(a) film na 1
bewek2

Dokładnie tak, bo kim innym jak nie zwykłą kur... jest prostytutka? trzeba rzeczy nazywać po imieniu.

Po 1 żeby w dzisiejszych czasach nie zauważać propagandy jaka serwują TVN i inne media to naprawdę trzeba być osobą ograniczoną.
Po 2 wiara nie ma nic do tego, wartości nie zależą od wiary, a jeżeli komuś coś takiego się podoba to jest płytki i za pewne ma aspartam zamiast mózgu

ocenił(a) film na 3
Damianq

I to zmienia postać rzeczy. A co do TVN to całkiem inna bajka, wiadomo jak oni manipulują i to od dawna.
Bardzo podobają mi się tego typu odpowiedzi: "aspartam zamiast mózgu". Naprawdę na miejscu takiej dziewczyny od razu rzuciłabym się pod pociąg.

Damianq

A sądzisz, że jakie jest społeczeństwo? Ktoś przecież ogląda TVN, a tym kimś jest zdecydowana większość.

Damianq

Czyli rozumiem, że w TVP nie manipulują ludźmi. Aha.
Ludzie wypier*olcie w końcu te telewizory i dajcie spokój z tymi gadkami.

ocenił(a) film na 1
me_and_me

TVN ogólnie jako media głównego nurtu, to samo tyczy się propagandy TVP i Polsatu.

Damianq

Ciekaw jestem czy ktores media nie manipuluja? Kazde chyba maja jakies cele i sposoby, by je osiagnac. Osobiscie media oceniam w ten sposob ze patrze czy po kontakcie z nimi jestem lepszy czy gorszy. Czy bardziej oszukany, czy rzetelnie poinformowany, czy wkurzony by komus przylozyc w gebe czy moze chetny do pomocy...

ocenił(a) film na 5
Damianq

Moim zdaniem komu nie podoba się ten film to znaczy, że jest PEDAŁEM !!!

bewek2

Właśnie zrobiłeś promocje "pani" M. i zachęcisz gimnazjalistów, do obejrzenia jej zwierzeń.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dani168

poezja w najlepszej formie ...

ocenił(a) film na 1
dani168

sam nie wiesz a szczekasz

ocenił(a) film na 6
Damianq

masońskie, to znaczy, że jakie?
chciałbym, żeby na filmach w kinie masowali kark..

http://srecenzje.blox.pl/2012/02/Sponsoring.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones