PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 877
ocen
5,2 10 1 48877
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

„Czego pragną kobiety, o czym marzą mężczyźni a wstydzą się powiedzieć” tak mówią spoty
i banery reklamujące ten film. Ale nie martwcie się, ten film nie odpowie na tak postawione
pytanie. Film niezbyt przekonujący, pseudoartystyczny, lekko skandalizujący golizną, tylko
poza ciałem nie odkrywamy ani skrawka wnętrza tych ludzi. Nic odkrywczego, kasa dla
dziewczyn, chwila przyjemności dla mężczyzn, tak to działa od zawsze i nie ma nic
odkrywczego w tym filmie. Wydawało by się że powinniśmy poznać szerzej motywacje kobiet
i mężczyzn , sponsorów i sponsorowane a w filmie jest to pokazane bardzo
powierzchownie, mnie osobiście to nie przekonuje. Oczywiście bohaterem filmu jest
journalistka którą gra Binoche , tylko jej aktorstwo i postać nie ratuje całego filmu i
scenariusza. Niewytłumaczalny jest dla mnie motyw propagowany choćby w wywiadzie z
Joanna Kulig że dziewczyny wybierają sobie sponsorów, czerpią z tego przyjemność. A co
widzimy w rzeczywistości? Sceny z obsikiwaniem ich lub miłość z pomocą butelki. I to
wszystko niby miało by natchnąć główną bohaterkę do zmiany w swoim życiu? Szkoda kasy
na to „dzieło”.

ocenił(a) film na 4
muniek77

Zgodzę się generalnie z przedmówcą. Jedynie wątek życia Binoche ( i ona sama rewelacyjnie grająca) mnie bardziej zainteresował i wciągnął, w przeciwieństwie do całej reszty filmu, dla mnie nudnej. Dwie sceny mi się szczególnie spodobały: kolacja Anny ze sponsorami dziewczyn (majstersztyk!) i scena miłosna Charlotte z młodym klientem, gdy reżyserka przez chwilę oszukuje nas, że to jej chłopak. Poza tym nic mnie nie poruszyło... Po "33 scenach z życia" jestem b rozczarowana tym filmem.
Plus za muzykę.

ocenił(a) film na 4
muniek77

popieram , jedyny plus to tego filmu to gra Binoche ( chociaz scena masturbacji byla smieszno- tragiczna raczej niesmaczna;/) ogolnie przyznam ze bardzo sie zawiodlam, film jest plytki, sceny posklejane, brak fabuly, za bardzo nie wiem jaki byl cel szumowskiej- bo ani to analiza kobiecej duszy, ani przyjrzenie sie seksualnosci, ani film o dziewczynach ktore zarabiaja w ten sposob-w sumie film o niczym- troche golizny- nawet wiecej niz troche, duzo scen ktore raczej budza odraze, lub smiesza w swej nieporadnosci. I jescze ta muzyka klasyczna w tle;/ to pasuje jak muzyka mozarta w kreskowce. Poza tym gra kulig- marna, to juz francuzka aktorka bardziej byla przekonywujaca. Film w skali od 0 do 5 oceniam na 1!!, nie wart obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones