PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 877
ocen
5,2 10 1 48877
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Z ciekawści czytam opinie niektórych użytkowników, które podobnie jak komentarze niektórych osób w kinie budzą rozpacz... To nie jest film o prostytutkach, lecz martwym, pozornym życiu przeciętnego małżeństwa.... O kobiecie która w konfrontacji ze światem młodych prostytuująchych się kobiet, zaczyna zastanawiać się nad własnym życiem. Jej stany emocjonalne M. Szumowska przedstawia świetnie! To jest głównym tematem filmu... trudne emocje, trudne uczucia... Polecam!

magdakal

Czyli babie się znudziło wygodne, spokojne życie z mężem no i ma trudne emocje, trudne uczucia...aha ok fascynujące.

generaljack

Trudne emocje, trudne uczucia to są np. wtedy kiedy jest 21 dzień miesiąca a rodzinie skończyły się pieniądze na chleb, kiedy rodzi się kolejne dziecko a męża zwalniają z pracy, a nie wtedy kiedy stara baba jest znudzona i swędzi ją pipka.

generaljack

Chyba się jednak nie rozumiemy, ale rozumiem co masz na myśli. Film traktuje o rodzinie zamożnej, która mimo statusu materialnego, jest wypalona i pusta, pozornie zyjąca w swoim ułożonym świecie. Sytuacja o której piszesz to inna płaszczyzna życia, walka z egzystencją, trudną egzystencją... Pozdrawiam

magdakal

Wybacz ale nie obchodzą mnie takie dylematy. Nie mam zamiaru się użalać nad takimi ludźmi.

ocenił(a) film na 3
magdakal

Temat nieszczęśliwego małżeństwa połączonego z tragedią a zarazem fałszem i upadkiem wartości nierządnic na rzecz stanu posiadania Zderzenie się tych obu światów które w pewnym sensie dopełniają się bo jeden ma wszystko poza życiem intymnym a drugi niewiele poza seksem. Jak to można nazwać kinem dla myślących to kino bardzo proste nad którym nie trzeba się dłużej zastanawiać i poświęcać mu czas. Ten film jest na tyle statyczny postaci są nudne i przeciętne że można się na nim zastanawiać w trakcie i to nie używając zbyt wielu szarych komórek. Rzekł bym że to jest taka bajka dla dorosłych z przeciętnym morałem.

magdakal

dokładnie o to w tym filmie chodzi :) cieszę się z tej opinii, bo większość wątków o Sponsoringu kasuje ten film na starcie. bardziej uzasadniam swoje stanowisko w innym wątku nt tego filmu, a teraz po prostu nie mam czasu na klikanie. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones