PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 869
ocen
5,2 10 1 48869
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Do roli Pani Krystyny nic nie mam, ale po tym ile jej w filmie było nasunął mi się pewien
wniosek, którym chciałem się podzielić :)

"Nie ma to jak pokazać się z wibratorem w międzynarodowej produkcji, bo Chyra to sobie
chociaż pomacał" :)

A oczywiście na plakatach w Polsce, jak byk wypisani Janda i Chyra, jakby grali co najmniej
role drugoplanowe.

pawelolearczyk

Pewnie chcieli ''wybić'' się na tych dwóch nazwiskach. Mialam nadzieję na ich większe role.

KLAUDIA92

Ja też, ale widać jaka jest moc nazwiska :):) Trzeba czymś reklamować :), żeby ludu dużo "zaprosić" do kin :):)

kam001

Okej, ale tylko w przypadku kiedy Ci aktorzy chociaż trochę SĄ w filmie. Równie dobrze mógłby Pana ''Klienta Sadystę'' zagrać jakiś koleś z ulicy.

KLAUDIA92

A skąd wiesz, że "Pana Klienta Sadysty", nie wycieli ??? hahahahaahaha

kam001

Bo grał go Chyra ? Elloł, czy aby na pewno widziałaś film ? :P

KLAUDIA92

yyyy tak :)

KLAUDIA92

polski dystrybutor reklamuje znanymi aktorami film i ma w d...e ile zagrali oraz ma gdzieś widza :/ kasa się dla nich tylko liczy

pixi222

dokładnie i czym więcej jest napisów na okładce w stylu ""Arcydzieło"-powiedział ten a ten" czy ""To jest zdecydowanie film roku-powiedziała ta a ta" to tym bardziej można spodziewać się chały. Tak jak w filmie "Gry małżeńskie" gdzie jest w bardzo widocznym miejscu wypisana Marta Żmuda-Trzebiatowska, a w filmie zagrała jakąś małą rólkę a jedyna jej robota to durne uśmiechanie się i mówienie w kółko wódka. Ale tak jak pisze pixi, z tego jest kasa. i tyle

__Madzia__

albo Weronika Rosati w Largo - polski dystrybutor dał ją na plakat, a zagrała epizod :/ co za chamy tak ogłupiać i aktorkę i widzów :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones