PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 877
ocen
5,2 10 1 48877
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Wszyscy widzę film odbierają w sposób uproszczony, a tak na prawdę "sponsoring" jest
tylko tłem dla przeżyć dziennikarki jakie przeżywa i jej pustka /obawy jakie zaczyna
doświadczać wobec swojego małżeństwa. Zachęcam do ponownego obejrzenia...

ocenił(a) film na 4
blazek778

Tak też ten film odebrałam, ale nie podobał mi się wcale:(

ocenił(a) film na 7
Tosia_5

To już kwestia odczuć osobistych

ocenił(a) film na 7
blazek778

W mojej opinii film w imponujący sposób opowiada o typowej współczesnej rodzinie w wielkomiejskim otoczeniu. Współczesnej rodzinie z klasy wyższej. Problemy w relacjach, problemy z dziećmi i wreszcie najbardziej wyeksponowany problem z seksualnością, monotonią. Piękne zdjęcia. Świetna Juliette Binoche.

ocenił(a) film na 1
erbercik

Pozwolę sobie sprostować- to co najwyżej klasa średnia. Kolacja dla szefa i wózek na zakupy tam jednak były :))

ocenił(a) film na 1
blazek778

To wina polskiego tytułu i non stop mówiącej o zjawisku prostytucji, na potrzeby tego filmu, reżyserki - ale film -jak dla mnie - i tak : słaby , nudny i niemądry /wszystko w maksymalnym natężeniu/. Niestety.

ocenił(a) film na 4
monica80c

Zdjęcia piękna- tu się zgodzę.

ocenił(a) film na 7
Tosia_5

Myślę że wielu kobietom się ten film nie podobał głównie ze względu na niektóre agresywne sceny erotyczne, ogólnie rzecz biorąc film nie jest porywający ,pomysł jednak jest ciekawy i zarazem kontrowersyjny, myślę że o to chodzi w filmie by nas trochę poruszył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones