PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 867
ocen
5,2 10 1 48867
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

doskonały genialny film, psychologiczny, brawo dla pani Szumowskiej.
Bardzo podobała mi się Pani Krystyna Janda i Andrzej Chyra w filmie WIELKIE BRAWA.

ocenił(a) film na 1
skrzekmarcin

To chyba sarkazm :/ (SPOILER)---> Jedyne co Ci aktorzy w tym filmie zagrali to: Pani Janda przez minutę szperała w rzeczach córki i próbowała otworzyć metalowy wibrator bo nie wiedziała co to za "krzywy" wacek... natomiast Pan Chyra zaaplikował butelkę pewnej Pani zamiast swojego przyrodzenia... W całym filmie ich rola była epizodem...chyba tylko po to aby rozreklamować swoim nazwiskiem ten tandetny film... Na redtube widziałem lepsze scenariusze...
ODDAJCIE MI ZA BILETY!!

ocenił(a) film na 8
Galind

"Sponsoring" dotyczy tematyki seksualnej, więc jeśli mogę zapytać, to czego Pan spodziewał się w filmie o Sponsoringu jak nie seksu?

ocenił(a) film na 1
Gienia86

Spodziewałem się FILMU dotyczącego tematyki seksu za "wynagrodzenie" a nie czegoś co się składa z 80% scen seksu... dalekiego od erotyzmu... :) tyle.

ocenił(a) film na 8
Gienia86

Myślę, że film dotyczący seksu, powinien poniekąd zawierać również w sobie sceny seksu w czystej postaci (nie liczyłam procentowo ile go jest w całym filmie, nie na tym skupiałabym swoją uwagę). Dlaczego? Bo film zbudowany jest w głównej mierze na nastroju i emocjach. Zwiększa świadomość (tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z prostytucją i sponsoringiem) tego co dzieje się w naszej rzeczywistości. Co dzieje się z naszymi dziećmi, kiedy wszyscy jesteśmy zajęci KAŻDY SOBĄ! To dobrze STAĆ SIĘ ŚWIADOMYM - egocentryzm, tworzenie każdy swojego unikatowego systemu wartości, prostytucja konsumpcjonizmu, "odpuszczone" rodzicielstwo, sposób radzenia sobie wpalonych małżeństw, nasze wybory - jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, żeby w tym systemie konsumpcjonizmu, coś posiadać, prostytucja jako zawód, czy styl życia;
Gdyby spojrzeć sercem, a nie tylko oczami, to więcej (80%) jest jednak refleksji, aniżeli scen seksu, nie uważa Pan?
Film służy tylko jako narzędzie prowokujące do myślenia, a nie załatwiające obrazami cały problem tematyki sponsoringu.
Pozdrawiam :)

Galind

Chyra i Janda zagrali epizod ale mnie się pododał, Francuski film , Polscy aktorzy - poszedłem na ten film z ciekawości bo zaciekawił mnie kiedyś zwiastun w kinie , nie poszedłem na film bo były sceny erotyczne . Mnie interesuje przedstawiona historia i tyle. (podobnie było z filmem - musimy porozmawiać o kevinie , tu film mi się podobał i też przedstawiona pewna historia , krytykowana przez ludzi bo spodziewali się czegoś innego) pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones