PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107311}

Sposób na teściową

Monster-in-Law
6,6 88 771
ocen
6,6 10 1 88771
5,0 6
ocen krytyków
Sposób na teściową
powrót do forum filmu Sposób na teściową

SUUPER KOMEDIA I J.LO TEŻ!!!POLECAM!!!To naprawde dobra komedia romantyczna.Byłam na niej w kinie i wszyscy umierali ze śmiechu...:)))

ewela821

Ty naprawdę musisz przepadać za J.Lo., co? :)

Pozdrawiam i zapraszam do siebie
Ena

ocenił(a) film na 5
ewela821

To może ci co umierali ze śmiechu oglądali w tym czasie co innego ;) filmik ogólnie jest taki sobie choć kilka scenek (jak pan "doktor" zachowujący się przy stole) było niezłych, Ja miałem wrażenie że widzę zlepek "Poznaj moich rodziców" i "Starsza pani musi zniknąć" i trochę za bardzo przesłodzony ten zlepek. J. Lo zdecydowanie lepiej sie wykazała w innych filmach . Sporo w tym filmie było nienaturalności jak reakcja na widok całowania się z inną coś jak "ojej wracam do domu" :-/ no sorki , ogólnie 5/10

Ksin

Nie poleciłabym tego filmu nikomu, także sorry jeśli Cię uraziłam. Moim zdaniem ten film nie wnosi żadnych wartości. obejżysz go i koniec, pustka. Nie lubię takich filmów, chociaż muszę przyznać, że podobała mi się scena w której Lopez rozmawiała ze swoją przyszłą teściową (na końcu prawie) to jedyna "wartościowa" scena- wg. mnie...
Pozdrowionka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones