PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107311}

Sposób na teściową

Monster-in-Law
6,6 88 771
ocen
6,6 10 1 88771
5,0 6
ocen krytyków
Sposób na teściową
powrót do forum filmu Sposób na teściową
ocenił(a) film na 3
puma

Feel - Jest już ciemno

G8kejn

a myślałam, że chwila dla debila

ocenił(a) film na 3
puma

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

G8kejn

właśnie widzę, ze musiałeś błysnąć swoją nader wysoką inteligencją

ocenił(a) film na 3
puma

ale przyznasz, że na swój, idiotyczny sposób było to w pewnym sensie zabawne...

ocenił(a) film na 7
G8kejn

...ja przyznam ze mnie to rozbawiło xddd x)

miksi994

a ja przyznam, że nie bo nic widzę w tym nic zabawnego

ocenił(a) film na 7
puma

a co z humorem sytuacyjnym? czy coś takiego.. wystarczy troche wyobraźni, a pan żartujący przeprosił, więc żart nie był głupia prowokacją ;)

miksi994

sorry dla mnie to było czystą głupotą, a nie żartem i raczej świadczy o jego guście muzycznym

ocenił(a) film na 3
puma

nawiązując do wcześniejszego twego postu...
możem nie inteligentny ale za to ty sztywnaś jak trzystuletni quercus robur
a odpowiadając na bezpośrednio poprzedni tekst...
taak, słucham feela, a użycie tegoż zespołu w tejże sytuacji nie miało zamiaru wyśmiania, drwiny, kpiny i wreszcie po prostu głupiego acz prymitywnie śmiesznego żartu, a gdzież by tam znowu, skąd... wyraźnie chciałem zaznaczyć, że feela ubóstwiam, a taki dowcip to szczyt mojego humoru oraz tego co uważam za zabawne...

G8kejn

aha :P jestem znacznie młodsza wbrew pozorm niż te 300 lat :P

ocenił(a) film na 3
puma

tak się rozpisałem, a co usłyszałem? "aha"...
zgasiłaś mnie, szczerze mówiąc : )

G8kejn

a czego oczekiwałeś?:P

ocenił(a) film na 3
puma

nie ważne... to już wszystko nieważne, jak mawiał pewien mnich :)

ocenił(a) film na 3
G8kejn

Mea culpa! Nim mi to będzię nielitościwie wytknione, śpieszę się ukorzyć: grzeszę otóż popędliwością, która i tym razem do kroku pochopnego mię podeżgła; uniósłszy się już i lewitując, lutemu grawitacji zakonowi sprzeczywszy, nie mam częstokroć krwi zimnej dosyć, iżby przed posłaniem tekst własny wnikliwie, starannie i bacznie przeczytać! "Nieważne" być winno w słowie pierwszym w tekście poprzednim...

G8kejn

Zaniemówiłam, przepraszam... ze wsi jestem :P

I na cóż by sie zdala odpowiedz której pan żada? Wierzyc w pański żal i niewyslawiony ból, czyż nie bylaby to dla mnie jedna przyczyna wiecej, aby panu nie wierzyc? Czyż mi nie wystarcza, czy panu samemu nie powinna wystarczyc swiadomość, ze nie chce, lub nie powinnam odpowiadać od samego początku na pańskie wiadomosci, ani nie powinnam sie w nie angaźowac emocjonalnie, co wlaśnie czynie. Otóż wie pan dobrze, że nie powinnam tego podzielac, a gdyby nawet to nieszczeście się stało, wtraciłoby mnie ono w tym sroższą niedole, nie przyczyniac sie w niczym do pańskiego szczescia. i coż takiego uczyniłam, prócz tego, ze nie oparłam sie wirowi, który wlaśnie mnie porywa, gdy czytam pańskie wypowiedzi?

ocenił(a) film na 3
puma

aha :P

G8kejn

ej to nie fair :P teraz to ja nie wiem co powiedzieć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones