PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723550}
7,6 173 042
oceny
7,6 10 1 173042
7,5 48
ocen krytyków
Spotlight
powrót do forum filmu Spotlight

OSCAR!!!

ocenił(a) film na 8

Spotlight ze statuetką za najlepszy film. I SŁUSZNIE!!!

sss_111

Racja a znasz inne filmy o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Niestety mało jest takich... to znaczy zależy czy chodzi Ci o problem poruszony w filmie, czy też o tematykę śledztw dziennikarskich?

sss_111

Chodzi mi o filmy które mówią o pedofilii wśród księży

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Mało jest takich filmów niestety, no ale koniecznie musisz obejrzeć nasze ostatnie polskie dzieło braci Sekielskich. Niezwykle szczery i potrzebny dokument.

sss_111

To już widziałam a także film Wątpliwość z Meryl Streep czy Milczenie Kościoła i polecają także Mroczne tajemnice Watykanu,Gniew z 2017,Dobrowolna rezygnacja czy Pedofile w koloratkach.myślisz że dojdzie do rozłamu Kościoła katolickiego jak to przepowiedział Nostradamus i Kościół tylko manipuluje ludem i to jedna wielka mafia razem z PiSem?;(

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Oczywiście, że kościół jest z PiS-em w sojuszu. To obecnie dwa największe szkodniki w naszym kraju.
Wiesz, ja bym bardzo chciał aby ta załamana organizacja zwana kościołem w końcu upadła, jednak uważam, że zbyt szybko, to nie nadejdzie. Ja na ten przykład mam 24 lata i obawiam się, że nie doczekam upadku kościoła.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Zakłamana miało oczywiście być, nie załamana;) tak to jest jak się piszę szybko z przewidywaniem tekstu.

sss_111

No ale mamy wpływ na przyszłe dzieci czy chcemy by chodziły na religię i wierzyły w całą tą chorą instytucję

sss_111

To wytłumacz mi kto mądry głosował na PiS i dlaczego on wygrał wybory?ta partia Wiosna by zrobiła porządek w Polsce i dobrze Biedroń powiedział że Polski nie stać na 500+ bo zamiast na bachory czy świnie powinna być kasa dla nauczycieli,fizjoterapeutów,taksówkarzy czy lekarzy żeby nie strajkowali bo zarabiają glodowe pensje i niestety nie oni jedni.co najgorsze większość młodych facetów popiera PiS i Kościół a weź takiego pocałuj to usłyszę że jestem zbyt napalona i seks dopiero za 5 lat po ślubie

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Ja się nieco polityką interesuję, ale nie bardzo chciałbym poruszać ten temat tutaj, bo poruszanie takich delikatnych tematów na tego typu forach, to dobra prowokacja dla różnych PiSowskich fanatyków i religijnych bigotów, a nie mam ochoty wdawać się z takimi w niepotrzebne dyskusje, bo zazwyczaj nie ma, to najmniejszego sensu. Jeśli chcesz pokonwersować na tematy kościoła i polityki, to zapraszam na fb, znajdziesz mnie bez problemu;)

sss_111

A oprocz fb gdzie Cię jeszcze znajdę?bo nie mam konta więc ciężko by było tam rozmawiać

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Możemy się zaprosić na filmwebie do znajomych i prywatnie popisać.

sss_111

To jak się tu zaprasza do znajomych?;))

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Już Ci się udało;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones