PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9485}

Sprawiedliwość Sharpe'a

Sharpe's Justice
7,5 775
ocen
7,5 10 1 775
Sprawiedliwość Sharpe'a
powrót do forum filmu Sprawiedliwość Sharpe'a

Jak do tej pory najgorsza część. Ale z drugiej strony dobrze że nie będzie więcej tego brzydactwa Jane.

ocenił(a) film na 7
ulvar

Zgadzam się w 100%. Bez wojny Sharp wypadł jak dziecko we mgle - nieporadny i zagubiony. Mnie to wręcz irytowało. :) Dziwi wysoka ocena. Równa tej za "Oblężenie", które moim zdaniem było jedną z lepszych części. Reasumując, tylko 7. Reszta jak do tej pory ma u mnie 8-9.

ocenił(a) film na 7
ulvar

Aha, w obsadzie Waterloo Sharpe'a, też jest "brzydactwo Jane". Ja już nie mogę na nią patrzeć. :D

Quest1981

Ciekawe jak wyglądają wasze żony. Jane jest piękna. Jest niewysoka, ale czy od razu trzeba ja wyzywać od brzydactwa? Nawet jeśli komus podobają się tylko bardzo wysokie dziewczyny. Doradzam wizyte u okulisty

ocenił(a) film na 7
ulvar

Według mnie jak na razie najgorsza była "Szabla Sharpa", a to wredna ... Jane mam nadzieję, że się jeszcze pojawi, ale tylko po to żeby zobaczyć ją w nędzy w jakimś rynsztoku wyśmiewaną przez arystokratów.

doliwaq

w sumie po śmierci tego jej fagasa pewnie tak skończyła. w Waterloo sharpa brakowało mi dopełnienia tej historii. Notabene waterloo tak komicznie pokazane.. . i co ten reżyser miał do holendrów że ich aż tak pokazał, kompleksy jakieś? Zauważyliście że po waterloo załamuje się chronologia? Waterloo w 1815, sharpe jedzie do indii w 1816, a tam gada że ta francuska umarła kilka wiosen wcześniej.

ocenił(a) film na 7
ulvar

Ja się zbytnio nie dziwiłem temu uprzedzeniu co do Holendrów, Anglicy ich po prostu nie lubią. Mają nawet tam u siebie takie powiedzenie, gdy pada mocny deszcz: Bóg sra Holendrami :)

doliwaq

Jak lubić naród od którego dostało się cieżkie baty podczas wojen na morzu. Anglicy mieli tylko Nelsona a holendrzy de Ruytera, 2 Trampów i Evertsena i jeszcze upokorzyli anglików rajdem na Medwey.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones