PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 827
ocen
4,8 10 1 75827
6,9 36
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

Czy ten film to jakiś spin-off Pamiętników z wakacji ?

ocenił(a) film na 9
carnage_5

heh uśmiałem się

johncagewannabe

Śmiejesz się bo zadałem normalne pytanie ?

ocenił(a) film na 6
carnage_5

normalne?

vicky19

Tak, byłem tylko ciekaw czy ten film ma jakieś powiązania z serialem nadawanym przez Polsat, a użytkownik wyżej mnie bezczelnie wyśmiał.

ocenił(a) film na 6
carnage_5

na pewno ma wiele powiązań

vicky19

same powiazania. W scenie seksu jakiegos faceta z Vanessa Hudgens krzyczy ona ,,Mięsny jeż,Mięsny jeż'' a on na to ,,ty go zjesz ty go zjesz.'' Oczywiste nawiązanie do epickiej sceny z tego spin offowanego tu serialu. (czy spinoffowane to dobre słowo?xD) A w innej scenie znajdujemy dwóch kolesi o imionach Bill i Sofokles. Również nawiązanie do tegóz serialu. A na samym początku gościu beatboxuje dla ukochanej w hiszpańskim lokalu. Też oczywiste nawiązanie. Ale można też znaleźć odwołania do ,,Dlaczego Ja'', ,,Trudne Sprawy''. Przykładowo - w jednej ze scen Selena Gomez chce skorzystać z łazienki w swoim domu, wchodzi do niej a tam facet w jej wannie, ma kwiaty i czekoladki i oświadcza że wszedł balkonem. Zaskoczona Selena w przeciwieństwie do jej odpowiedniczki z seriau jednak daje się skusić facetowi i robi mu dobrze w wannie. W sumie jest tego więcej ale nie będe zdradzał za wiele, bo znajomość ,,Pamiętników z Wakacji'' jest niezbędna do zrozumienia fabuły filmy ,,Spring Breakers''. Dziękować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones