PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477521}

Sprośny film

Dirty Movie
3,5 1 126
ocen
3,5 10 1 1126

Sprośny film
powrót do forum filmu Sprośny film

Początek trochę nudnawy, ale po chwili zaczyna interesować, pod warunkiem, że znasz angielski. Bez angielskiego na poziomie co najmniej średnim odradzam, wielu żartów nie da się przetłumaczyć na polski, i nie będzie śmieszyć. Fabuła wbrew pozorom kapitalna, zdecydowanie dla fanów najróżniejszych żartów, szczególnie rasistowkich. Genialna gra słów. Płakałem ze śmiechu. Poza tym, ten film się tylko wydaje idiotyczny, ma jednak swoją głębię i znaczenie, które może nie każdy odkryje.

Pozdrawiam, i zapraszam do oglądania tych, którzy uwielbiają ten mniej poprawny humor.

two4player

w pewnych kwestiach sie z Toba zgadzam... nie mniej film jest (dla mnie) żałosny . Może przez to , że całkiem sporo żartów już znałem ("lubie" rasistowskie i seksistowskie żarty) niektóre mnie rozbawiły , ale to troche za mało. Większość tych żartów wydawała mi sie sztywna i wulgarna na siłe. Masz racje z tym angielskim, trzeba troche kumać
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
two4player

Aż tak to on dobry nie jest, ale faktem jest, że kilka żartów jest wybitnie do rozumienia po angielsku (a także napisy na koszulkach). Film jest po prostu słaby - taki pewnie miał być w założeniach. Drugiego dna bym się tu nie doszukiwał - no chyba, że traktować go jako głos Ameryki przeciwko politycznej poprawności. To im się udało. Patrząc obiektywnie to jest najsłabsza część National Lampoons. A co do gry słów - i tak nie ma lepszych niż u ZAZów (Hot Shot wymiata).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones