PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 725
ocen
6,4 10 1 5725
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie
werhej

sam wyciagnales takie wnioski. nigdzie tak w recenzji nie pisze. chcesz sie podielic jakimis doswiadczeniami z nami?;p

haron29

bo taka prawda, to dresy prowadzą się jako gansta czarni z ciężkimi przezyciami chwdp jp i masz jakiś problem... taka jest rzeczywistość hip hopowa, niby z czego się to wzięło...

gohan263

Heh, ale bzdury...

gohan263

więcej telewizji proponuje. ach ten niedobry rap.pewnie ani jednej płyty w życiu nie przesłuchałaś/eś.

raafal1916

no wlasnie o to mi chodzilo raafal. chociaz nie wiem wsumie jak sprawa wyglada z hip hopem w ameryce dokladnie ale w Polsce powiedzialbym ze hip hopowi o wiele blizej do nauk kosciola niz do broni.

werhej

Naciągany ten film.Uwierzcie mi z tematem kultury hip hop w Polsce jak i Ameryce jest już od dawna.Bardzo naciągany ten film i gówniany.Ten film jest o tym jak białasy próbują być czarni a nigdy nie będą,bo żałośnie kopiują prawdziwy styl życia.

ocenił(a) film na 6
g_lox

śmieszne jest jak biali w tym filmie mówią n* word

ocenił(a) film na 6
werhej

Hip-hop powstał wśród biednej społeczności afroamerykańskiej na Bronxie więc zawsze miał wiele powiązań z przestępczością

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones