PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497153}

A Serbian film

Srpski film
4,6 27 142
oceny
4,6 10 1 27142
4,3 6
ocen krytyków
Srpski film
powrót do forum filmu Srpski film

Pyta osoba wrażliwa.
Bo nie wiem czy się nastawiać na oglądanie, czy nie.
I jeszcze jedno - czy poza znęcaniem się pod kątem erotycznym, jest w tym filmie coś naprawdę niepokojącego, a jednocześnie ukazanego w prosty - bez potrzeby myślenia -dla widza sposób?

ocenił(a) film na 5
Ertix_Poke

koszmary - nie, ale na pewno to co zobaczysz zapadnie Ci w pamięci na długo.

Ertix_Poke

Nie oglądaj. Skoro mówisz, ze jesteś wrażliwa, wiele scen zapadnie Ci w pamięć na zawsze. Ja żałuję, że obejrzałam. Parę razy musiałam zatrzymać film, bo po prostu nie mogłam powstrzymać się od wściekłości, bezsilności i płaczu - jednocześnie.
A już dorabianie ideologii o drugim dnie to jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) film na 5
26mona

Wrażliwy jak już. Nie wiem po czym stwierdzasz, że jestem dziewczyną.
I obejrzałem film. Nie zrobił na mnie większego wrażenia. Ot, średniak.

Ertix_Poke

przepraszam, jakoś tak przeczytałam, być może nie zbyt dokładnie ;)
ok, każdy ma inna wrażliwość, dobrze, ze Ci nie wryły się niektóre sceny w głowę. W moją się wryły i żałuję.

pozdrawiam, miłej niedzieli

26mona

Film można polecić jedynie fanom chorej rozrywki. Ludziom wrażliwym odradzam.

ocenił(a) film na 10
26mona

Nieporozumienie to Twój komentarz. Po co jest film? Ma wywoływać emocje, skłaniać do refleksji. Jeżeli zrobił na Tobie takie wrażenie, to dlaczego oceniasz na 1!? Oburza mnie to podejście!!!

ocenił(a) film na 8
bar_speedcuber

Zgadzam się z Tobą. Co do przedmówców to jak ktoś jest wrażliwy to niech nawet się nie łapie za takie filmy bo po co? I tak ich nie zrozumie, a po obejrzeniu wejdzie na filmweb mu dać 1 albo 2 bo po prostu film nie trafił w jego wrażliwe gusta.

użytkownik usunięty
26mona

"A już dorabianie ideologii o drugim dnie to jakieś nieporozumienie."

A dla mnie ten film ma przesłanie,fakt że pod skorupą krwi,seksu i odcinania kończyn,ale ma. Najwidoczniej reżyser w taki dosadny sposób chciał przedstawić problem,jakim jest ciągłe przesuwanie granicy rozrywki,a zwyrodnialstwa. Wraz z postępem,ludzie pragną większej i coraz to mniej moralnej rozrywki. Wraz z postępem zmienia się nasza świadomość i nie zdziwiłbym się,gdyby za parędziesiąt lat modne będzie coś,co z dzisiejszej perspektywy wygląda co najmniej dziwacznie.

Ertix_Poke

ja oglądałam i miałam koszmary. mimo, że widziałam dużo podobnych filmów ten jest poza wszelkimi granicami normalności/moralności/ czegokolwiek xD zrozumiałam poniekąd przesłanie tego filmu, ale jeśli jesteś osobą wrażliwą to nie oglądaj, bo po prostu zwymiotujesz na komputer a potem nie zaśniesz kolejny tydzień :D

ocenił(a) film na 5
dimestorediamond

Akurat to jest paradoks, bo jestem bardzo wrażliwą (wręcz przewrażliwioną) osobą, a film mimo to mnie nie zaskoczył do tego stopnia bym mógł go sklasyfikować jako ''koszmarny''. Szczerze? Dla mnie to jest przeciętny i taki w sam raz do niedzielnego obiadu. Co innego widzieć to na ekranie i zdawać sobie sprawę z tego, że to ''tylko'' film, a co innego to przeżyć samemu. Muszę jeszcze raz sobie ten film obejrzeć.
Ale o dziwo to na mnie większe reakcje robią rzeczy bardziej drobiazgowe. :D
Niemniej, rzeczywiście, były sceny które mnie bardzo zniesmaczyły. Chociażby gwałt noworodka, własnego syna, kobiety (chyba niewinnej?), czy... wkładanie członka w oko (what? o_O). No, nie wiem, dla mnie te sceny powodują i niesmak, ale i jednocześnie radość, bo pewnie aktorzy musieli się przy tym nieźle napracować, a to doceniam najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones