PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497153}

A Serbian film

Srpski film
4,6 27 121
ocen
4,6 10 1 27121
4,3 6
ocen krytyków
Srpski film
powrót do forum filmu Srpski film

Między innymi dlatego, że sporo namieszal, a w dobie, kiedy trudno jest zakazać film w kraju, Srpski
film dokonał tego. Bardzo dobrze zrobiony, muzyka na wysokim poziomie (przekonała mnie, nawet
jeśli nie jestem fanem takiej muzyki) i co najważniejsze klimat! Film ma swój własny klimat nie do
podrobienia. Brutalny? W porównaniu z takimi produkcjami jak August Underground's, Srpski film to
dzieło, bo przynajmniej jest o czymś, a nie o bezpodstawnych torturach wykonanych na niskim
poziomie zresztą.

ocenił(a) film na 8
kktnwkfkmp13

Ten film rzeczywiście jest bardzo dobrze zrobiony. Dźwięk podkreśla wartość klimatu. Ludzie oceniający tak nisko, nie zrozumieli kina..pewnie oceniali tak samo filmy Q. Tarantino....:) świetne kino. Polecam

ocenił(a) film na 7
kktnwkfkmp13

tak, muzyka i klimat byly swietne. film dobry i mocny ale nie dla kazdego!

użytkownik usunięty
mai_ka

Ci, co nisko oceniają, to pseudo wrażliwcy, którym nie pasują sceny na przykład z wykorzystywaniem dzieci. Jakoś bez mrugnięcia okiem łykają za to odrąbywane kończyny i latające naokoło flaki w znacznie gorszych warsztatowo produkcjach. Ot, hipokryzja.

użytkownik usunięty
kktnwkfkmp13

To na tego posta miałam odpowiedzieć.
Ci, co nisko oceniają, to pseudo wrażliwcy, którym nie pasują sceny na przykład z wykorzystywaniem dzieci. Jakoś bez mrugnięcia okiem łykają za to odrąbywane kończyny i latające naokoło flaki w znacznie gorszych warsztatowo produkcjach. Ot, hipokryzja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones